مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری چیتگر

باربری چیتگر با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری چیتگر

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری چیتگر همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری چیتگر کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری چیتگر و ارائه خدمات باربری و بسته بندی در تمام ماطق تهران

 سریع و آسان

باریری چیتگر در اندک زمان  امور و کارهای باربری و اسباب کشی را انجام می دهند ، و با روش هایی به روز و بهره از شیوه ها و تکیک های اروپایی و به روز بارهایتان را سلامت و ایمن به مقصد می رسانند ، بارها و اسباب و اثاثیه های شما را تضمین و ضامن بارهاییتان می باشند ، و خیال تان آساوده باشد که از لحظه دریافت کالاها و بارهای شما تا هنگام رساندن آن ها به مقصد تحت پوشش بیمه قرار داشته ، و با حمل و نقل به مسافت های دور و نزدیک با بارنامه های دولتی نیز بارهایتان را تضمین می نمایند ، تا در صورت حادثه و اسیب دیدن کالایی اتوبار چیتگر بتوانند بارهایتان را سلامت و ایمن به مقصد برسانند .

باربری چیتگر

پرسنل متخصص اثاث کشی

با کارگرانی ماهر و مجرب و کاربلد و کار درست ، که با سابقه کاری در خشان در مشغول به کار می باشند ، حرفه ای و متخصص در زمینه حمل و نقل و جا به جا کردن کالاها در آپارتمان ها ، راه پله ها و … می باشند ، و متخصص در بسته بندی ها و تمام امور مربوط به باربری و اسباب کشی می باشند .

با اعتماد و همراه شدن با اتوبار چیتگر پشیمان نخواهید شد و سلامت و ایمن و بدون کوچک ترین نقصی کالاهایتان را به مقصد حمل و نقل نمایید ، آسان و سریع و بدون دردسر و دغدغه های اسباب کشی ، فقط با یک تماس با شما خواهیم بود و بارهایتان را سلامت به مقصد مورد نظرتان تحویل می دهیم ، و در هر زمان و هر ساعتی از شبانه روز که تماس نمایید ، باربری چیتگر در کم ترین زمان ممکن با بهترین سرویس ها در حضور شما می باشیم و اتوبار چیتگر حمل و نقل هایتان را به نحوه احسنت به انجام می رسانیم .

باربری در چیتگرحمل بار بسته بندی  – اتوباراتوبار در چیتگر

باربری چیتگر

در منطقه ۲۲ شهرداری تهران جدیدترین منطقه شهری تهران است که در شمال غرب تهران واقع شده‌ است و در تمام ساعات آماده ارئه دادن و سرویس رسانی به شما عزیزان و همچنین ساکنین منطقه چیتگر می باشند ، و با خدماتی نو در خدمتتان خواهیم بود.و  در هر زمان که تماس نمایید در خدمت شما خواهیم بود و حمل و نقل و جا به جای هایتان را به بهترین شکل ممکن ه انجام می رسانیم. اتوبار و باربری تهران تک اماده ارائه خدمات اصولی باربری ، اتوبار ، حمل و نقل و بسته بندی اثاث منزل و همچنین باربری در تهران است .

 اثاث کشی ایمن

باربری چیتگر همراه شما می باشند و با کارگرانی ماهر و متخصص در زمینه اثاث کشی که ماهرانه اسباب و اثاثیه های شما را جا به جا می نمایند در خدمتتان می باشند و کالاهایتان را در سریع ترین زمان ممکن به مقصد می رسانند.

باربری و اتوبار تهران  –   باربری در چیتگر  – باربری و اتوبار – اتوبار در چیتگر – اتوبار – حمل بار –

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در تهران

شعبات اتوبار در شمال

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار در غرب

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار در مرکز

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار در شرق

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

Call Now Button با ما تماس بگیرید