بسته بندی اثاثیه در باربری پاسداران

باربری پاسداران با بسته بندی اصولی اثاثیه ی شما مانع صدمه دیدن آنها در طول جابه جایی میشود. باربری پاسداران دارای امکانات و تجهیزات بسته بندی اثاثیه مانند کارتن های چندلایه و ضدضربه، ساک های مخصوص و ... میباشد

کارگران توانمند و ماهر باربری پاسداران

باربری پاسداران با استخدام کارگران جوان و آموزش آنها در زمینه های بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و جابه جایی وسایل سنگین دارای برترین نیروی باربری در کشور است. هدف اصلی کارگران باربری مجیدیه کسب رضایت شما است.

ماشین های مجهز و مسقف باربری پاسداران

باربری پاسداران دارای کامیون های باری مجهز و مخصوص اثاث کشی منازل میباشد. کف کانتینرهای کامیون های باربری پاسداران با موکت و کارتن پوشیده شده است تا اثاثیه شما عزیزان در طول جابه جایی و اثاث کشی دچار صدمه نشوند.

دسترسی آسان و سریع به باربری پاسداران

باربری پاسداران دارای شعباتی در سراسر تهران است. شما میتوانید برای انجام امور اثاث کشی و باربری خود با نزدیکترین شعبه ی باربری پاسداران تماس حاصل فرمایید. سرمایه ی ما اعتماد شماست. سرعت عمل و دقت را از ما بخواهید.

باربری شمال تهران

97 63 92 22

باربری مرکز تهران

15 88 72 88

باربری غرب تهران

19 40 35 44

باربری شرق تهران

40 14 72 77

    اتوبار پاسداران    باربری و بسته بندی اتوبار پاسداران  مشاوره باربری پاسداران

تیم باربری ماهر همراه با خودروهای با کیفیت

اتوبار پاسداران دارای پرسنل کاری باتجربه و متعهد می باشد.این تیم کاری متشکل از جوانان خوش اخلاق و باتجربه در زمینه ی حمل اثاث و کالاهای منزل شما می باشند.که کلیه امورات باربری را با رعایت نکات ایمنی و با سرعت بسیار بالا انجام میدهند.

مشتریانی که قصد جابه جای بار دارند آگاه باشید که باربری پاسداران کلیه تجهیزات لازم برای حمل کوچکترین و بزرگترین وسایل شما را دارد.باربری پاسداران برای حمل بار مطمئن،وسایل را در بسته بندی های مخصوص و مقاوم قرارداده و با چیدمانی مناسب و دقسق منتقل میکند.

وسایل نقلیه مورد استفاده در شرکت باربری و پاسداران شامل وانت بار ، نیسان بار ، کامیون و کلیه خودرو های باری با کیفیت می باشد که این خودروها از لحاظ معاینه فنی بررسی میشوند و نقص فنی ندارند. کلیه ماشین ها بسیار تمیز بوده و سبب کثیف شدن وسایل مشتریان نمی شوند. از طرفی رانندگان این وسایل نقلیه نیز افرادی با سابقه کار بالا می باشند.

باربری پاسداران

خدماتی که باربری پاسداران ارایه می دهد

_ارائه خدمات هفت روزه هفته و ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل.

_ارائه مشاوره رایگان به مشتری های عزیز.

_استفاده از کارکنان کار آموخته و با تجربه قابل اعتماد.

_حمل و نقل اثاثیه های سنگین و سبک.

_پذیرش راننده های حرفه ای و کار بلد که سریع ترین راه ها را برای حمل و نقل انتخاب می کنند.

_کارگران پذیرش شده دارای اصول اخلاقی هستند.

_استفاده از بهترین  لوازم بسته بندی برای بسته بندی سریع و بهتر .

باربری پاسداران

Call Now Button با ما تماس بگیرید