بسته بندی اثاثیه در باربری پارک وی

باربری پارک وی با بسته بندی اصولی اثاثیه ی شما مانع صدمه دیدن آنها در طول جابه جایی میشود. باربری پارک وی دارای امکانات و تجهیزات بسته بندی اثاثیه مانند کارتن های چندلایه و ضدضربه، ساک های مخصوص و ... میباشد

کارگران توانمند و ماهر باربری پارک وی

باربری پارک وی با استخدام کارگران جوان و آموزش آنها در زمینه های بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و جابه جایی وسایل سنگین دارای برترین نیروی باربری در کشور است. هدف اصلی کارگران باربری مجیدیه کسب رضایت شما است.

ماشین های مجهز و مسقف باربری پارک وی

باربری پارک وی دارای کامیون های باری مجهز و مخصوص اثاث کشی منازل میباشد. کف کانتینرهای کامیون های باربری پارک وی با موکت و کارتن پوشیده شده است تا اثاثیه شما عزیزان در طول جابه جایی و اثاث کشی دچار صدمه نشوند.

دسترسی آسان و سریع به باربری پارک وی

باربری پارک وی دارای شعباتی در سراسر تهران است. شما میتوانید برای انجام امور اثاث کشی و باربری خود با نزدیکترین شعبه ی باربری پارک وی تماس حاصل فرمایید. سرمایه ی ما اعتماد شماست. سرعت عمل و دقت را از ما بخواهید.

باربری شمال تهران

97 63 92 22

باربری مرکز تهران

15 88 72 88

باربری غرب تهران

19 40 35 44

باربری شرق تهران

40 14 72 77

باربری پارک وی

باربری پارک وی حمل و نقل به تمام نقاط

باربری پارک وی با چندین دهه سابقه کاری موفق و درخشان و در خدمت شما می باشند ، و با ارائه دادن برترین سرویس ها و خدماتی نوین در زمینه باربری و اسباب کشی در تمام لحظات باربری و اسباب کشی شما را همراهی و یاری می نمایند ، با وجود کارگرانی موفق و متخصص در زمینه باربری و حمل و نقل و تشکیل کادری مجرب ، زبده با دقت ، صبر و با امنیت بارها و اسباب و اثاثیه های شما را سلامت به مقصد تحویل می نمایند ، باربری پارک وی با ماشین هایی مجهز و مسقف و کامیونت هاییی کف موکت کاری شده که بارهایتان داخل آن در امان می باشند ،  از شکستن و آسیب دیدن در امان می باشند ، باربری پارک وی در تمام لحظه های باربری با همکاری با شما بهترین ها و را برای شما به انجام می رسانند ، با برنامه و رعایت نکات اسباب کشی منظم و مرتب بارهایتان را به مقصد می رسانند ، باربیر پارک وی در هر زمانی از شبانه روز که تماس نمایید شما را همراهی و یاری می نمایند ، و در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما می باشند ، و بارهایتان را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که مایل باشید به نحوه احسنت و بهترین شکل ممکن جا به جا می نمایند ، باربری پارک وی اسباب کشی را برای شما انجام می دهند ، که تا بحال آن را تجربه نکرده باشید و مطمئن باشید با ارائه دادن برترین سرویس ها از اعتمادی که به باربری پارک وی کرده اید پشیمان نخواهید شد ، و بهترین ها و خاطره ای ماندگار و بذت بخش را ازیک حمل و نقل و جا به جایی را برای شما دوستان به ارمغان می آوریم ، اعتماد و همراهی شما مایه سرمایه باربری پارک وی می باشد ،

Call Now Button با ما تماس بگیرید