بسته بندی اثاثیه در باربری ولیعصر

باربری ولیعصر با بسته بندی اصولی اثاثیه ی شما مانع صدمه دیدن آنها در طول جابه جایی میشود. باربری ولیعصر دارای امکانات و تجهیزات بسته بندی اثاثیه مانند کارتن های چندلایه و ضدضربه، ساک های مخصوص و ... میباشد

کارگران توانمند و ماهر باربری ولیعصر

باربری ولیعصر با استخدام کارگران جوان و آموزش آنها در زمینه های بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و جابه جایی وسایل سنگین دارای برترین نیروی باربری در کشور است. هدف اصلی کارگران باربری مجیدیه کسب رضایت شما است.

ماشین های مجهز و مسقف باربری ولیعصر

باربری ولیعصر دارای کامیون های باری مجهز و مخصوص اثاث کشی منازل میباشد. کف کانتینرهای کامیون های باربری ولیعصر با موکت و کارتن پوشیده شده است تا اثاثیه شما عزیزان در طول جابه جایی و اثاث کشی دچار صدمه نشوند.

دسترسی آسان و سریع به باربری ولیعصر

باربری ولیعصر دارای شعباتی در سراسر تهران است. شما میتوانید برای انجام امور اثاث کشی و باربری خود با نزدیکترین شعبه ی باربری ولیعصر تماس حاصل فرمایید. سرمایه ی ما اعتماد شماست. سرعت عمل و دقت را از ما بخواهید.

باربری شمال تهران

97 63 92 22

باربری مرکز تهران

15 88 72 88

باربری غرب تهران

19 40 35 44

باربری شرق تهران

40 14 72 77

باربری ولیعصر

باربری ولیعصر با خدمت چندین ساله خود در زمینه باربری و حمل و نقل کالاها توانسته محبوبیت خود را در بین ساکنان تهران و منطقه ولیعصر به دست آورد و با ارائه دادن خدمات و سرویس هایی در زمینه باربری و جا به جایی ها همه امور مربوطه را به بهترین شکل انجام داده ، و با تشکیل دان کادری موفق و متخصص در تمام زمینه ها و با فرا گرفتن آموزش هایی که بتوانند کارهای باربری و حمل  و نقل را به سبک و روشی ماهرانه و به روز و شیک و مرتب و به دور از شکستن برای شما عزیزان به انجام برسانند. حمل و نقل و اسباب کشی تخصص ماست و از صفر تا صد باربری و حمل و نقل ها را برایتان به انجام می رسانیم. با داشتن بیمه نامه ها و بارنامه دولتی تمام بارها و اسباب و اثاثیه های شما را تحت پوشش بیمه قرار داده و در صورت هرگونه خسارت و ضرری برای کالاها و اسباب و اثاثیه های شما بیمه باربری ولیعصر کل خسارت شما را پرداخت می نمایند . و نگران هیچ چیز نباشید که با برترین سرویس ها به سراغ شما می آییم . و با تلاش  شبانه روز خود و امادگی در تمام ساعات روز و شب آماده می باشیم تا همراه شما باشیم و بارها و اسباب و اثاثیه های شما را به هرنقطه از تهران و شهرستان ها که خواستار باشید جا به جا نماییم.و با بسته بندی هایی به روز و شیک و استفاده از برترین و مقاوم ترین کارتن ها که کالاهایتان داخل آن در امان می باشند و سلامت به مقصد می رسند. با باربری ولیعصر خاطره ای ماندگار و خوش را برای خود و خانواده هایتان به ارمغان بیاورید.همراهی شما عزیزان مایه افتخار و سرمایه اتوبار ولیعصر می باشد با ما هوراه باشید و حمل و نقلی اسان و مطمئن را تجربه نمایید.

 باربری در ولیعصر  –  اتوباراتوبار در ولیعصرباربریولیعصرحمل باربسته بندی

باربری پیروزی   ،  باربری تهرانپارس   ،  باربری جنت آباد  ،   باربری مرزداران   ،   باربری مینی سیتی

باربری ولیعصر

باربری ولیعصر

باربری در ولیعصر شعبات شرق تهران

باربری پیروزی  –  باربری تهرانپارس  – باربری رسالت  –   باربری نارمک 

باربری در ولیعصر شعبات غرب تهران

باربری اشرفی اصفهانی   –   باربری سردارجنگل  –   باربری جنت آباد  –  باربری پونک   –   باربری مرزداران  –

باربری تهران تک   –  اتوبار تهران – باربری در  تهران – اتوبار در تهران   –  اتوبار ولیعصر  –  اتوبار در ولیعصر

باربری در ولیعصر شعبات مرکز

باربری گیشا  –  باربری یوسف اباد  –  باربری در ولیعصر  

+2
Call Now Button با ما تماس بگیرید