مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری هروی و ارائه خدمات اتوبار و باربری و بسته بندی   

باربری هروی یکی از باربری های معتبر در شمال تهران است که زیر نظر اتوبار و باربری تهران تک فعالیت باربری و بسته بندی اثاثیه را در تهران و حومه و همچنین سایر استان های کشور ارائه می دهد ، این باربری و اتوبار بنابه دلایلی همچون ، پوشش سراسری تمام نقاط ، جمعیت بالای محدوده هروی و احساس نیاز شدید به خدمات سریع باربری و بسته بندی اثاث منزل و دلایلی دیگر که در ادامه به آن هخا اشاره ایی خواهیم داشت اشاره می کنیم.

باربری هروی

 

خدمات ما در باربری تهران

از جمله خدماتی را که ما در اتوبار هروی و باربری هروی به صورت مدام انجام می دهیم شامل :

باربری 

باربری به معنای حمل اثاث و کالاهای شما از جایی به جایی دیگر ، کلمه باربری بیشتر برای حمل اثاث و باربری های داخل شهری بکار گرفته می شود ، برای مثال باربری هروی ، وظیفه حمل اثاث و بار شما را در داخل تهران بر عهده دارد. 

اتوبار شهرستان 

از دیگ خدماتی که باربری هروی و اتوبار هروی در قالب یک شرکت باربری معتبر ارائه می دهند، حمل بار و اثاث و کالاهای شما از تهران به سایر نقاط ایران بزرگ می باشد ، اتوبار و باربری تهران تک با کمک تجهیزات پیشرفته و بهترین نیروی بسته بندی و حمل اثاث بهترین ها را برای شما رقم می زند و اثاث و کالاهای شما را ضمانتی در دورترین نقطه ایران تحویل می دهد.

بسته بندی اثاث منزل ،  ادارات و شرکت ها

از دیگر خدمات اتوبار و باربری هروری در تهران بزرگ که برای ما  و مشتریان بسیار حائز اهمیت است بسته بندی اثاث و کالاهایی است که قرار است در تهران و شهرستانه جابه جا شود ف بسته بندی اثاث یعنی پوشش اصولی کالا و موادی که قرار است جابه جا شود برای جلوگیری از اسیب عوامل خارجی .

اما بسته بندی در باربری چه اهمیتی دارد ؟ 

ما تا به حال و در طول این چند دهه فعالیت در زمینه باربری و بسته بندی مشاهده کرده اییم که بسیاری از خانواده های ایرانی نگران آسیب دیدن اثاث و کالاهای خود در حین جابه جایی اثاثیه و کالاهای با ارزش خود هستند ، این جاست که اتوبار و باربری هروی با ارائه بهترین راهکار های رفع این مشکل مانند : بسته بندی اثاث شما توسط تیم حرفه ایی بیمه بار و باربری تک تهران و استفاده این پرسنل از بهترین مواد بسته بندی انجام می شود . با بسته بندی اثاث شما دیگر لازم نیست نگرانی بابت اسیب دیدن و اثاث کشی داشته باشید . اتوبار هروی ضامن بار و اثاث شما در تهران و شهرستان ها 

 

پوشش سراسری تمام مناطق تهران بزرگ 

از دیگر خدماتی که اتوبار و باربری هروی ارائه می دهد و در اختیار مشتری قرا داده است ارائه خدمات باربری ، اتوبار و بسته بندی اثاث و … به تمام مناطق تهران بزرگ می باشد شما عزیزان می توانید تنها با یک تماس به صورت سریع با ارزان و با کیفیت از خدمات باربری تهران تک بهره مند شوید ، در ادامه ما به شعبات هروی بار تهران به تفکیک مناطق اشاره ایی خواهیم داشت .  

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک ، باربری شهران

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

Call Now Button با ما تماس بگیرید