مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری مینی سیتی و خدمات باربری و جا به جایی اثاث و بسته بندی

باربری مینی سیتی یکی دیگر از شعبات باربری و اتوبار تهران تک می باشد.و این باربری درمنطقه مینی سیتی  واقع است و شبانه روز آماده می باشند تا در خدمت ساکنین محله مینی سیتی باشند و تلاش شبانه روز کارگران و کادر حرفه ای باربری بر این است تا بتوانند خدمتی نو و حمل و نقلی آسان و سریع و بدون دردسر و جنگ اعصاب را برای شما به ارمغان بیاورند ، و همراهی و تماس شما باعث پیشرفت روز افزون باربری شده و مایه دلگرمی کارکنان ما خواهید شد.

باربری مینی سیتی

 

سابقه فعالیت باربری

باربری مینی سیتی با وجود پنجاه سال خدمت در این زمینه توانسته رضایت و خشنودی تمامی همراهان خود را کسب نماید و در ارائه دادن سرویس و خدمت چیزی را کم نگذاشته اند و در این راستا بهترین می باشند ، با داشتن کامیونت های باربری و ماشین های مخصوص انواع حمل و نقل و جا به جایی ها در خدمت شما می باشند و هر نوع بار و در هر اندازه بزرگ و کوچک ، سبک و سنگین را با ماشین ها و کامیونت های مسقف باربری و تمیز برای شما جا به جا می نمایند،

حمل و نقل آسان باربری

حمل و نقل تخصص باربری مینی سیتی است و به بهترین شکل به انجام می رسانیم و در سطح تهران اول می باشیم زیرا همراه لحظه های شما در جا به جا کردن کالاها و اسباب و اثاثیه هایتان هستیم . با داشتن بیمه نامه ها و بار نامه های دولتی کالاها و بارهایتان را با تحت پوشش قرار دادن بیمه به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل نموده و در صورت هرگونه اسیب و خسارتی ضرر و زیان کالا  اسباب و اثاثیه هایتان به طور کامل پرداخت خواهند شد.

بارنامه معتبر

با بارنامه های دولتی نگران حمل و نقل به شهرستان و نباشید که بارهایتان تحت پوشش بیمه قرار می گیرند و سلامت و ایمن به مقصد رسانده می شوند.

باربری تهران تک  –  باربری در مینی سیتی  –   باربری  –  حمل بار بسته بندیاسباب کشی  – اثاث کشی

حمل و نقلی سریع

باربری مینی سیتی با روش ها و شیوه هایی نوین و کار آمد آماده می باشند تا بارهایتان را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که می خواهید حمل و نقل نمایید  و با استفاده از برترین روش روز با ارائه دادن سرویس هایی بارهایتان را سلامت و بدون نقصی حمل  و نقل مینمایند. اتوبار مینی سیتی با دارا بودن رانندگان حرفه ایی و با تخصص و ماشین های باربری مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن اثاث و کالاهای شما عزیزان را در تمام مناطق تهران جابه جا می کند .

 

 

محدوده فعالیت اتوبار و باربری ما در تهران

در ابتدا اتوبار و باربری مینی سیتی در تهران بزرگ بدلیل عدم وجود تجهیزات و امکانات و همچنین نیروی آموزش دیده تنها در قسمتی از شمال تهران و در محدوده مینی سیتی خدمات باربری ، اثاث کشی ، بسته بندی اثاث منزل و … را ارائه می داد ، اما با گذشت اندکی از سابقه کار باربری اتوبار ما خیلی زود توانست در سایر نقاط تهران بزرگ فعالیت های اسباب کشی ، جا به جایی لوازم منزل ، اتوبار شهرستان و … را ارائه دهد ، امید است با کمک به ما بتوانید انگیزه ما را برای ارائه خدمات بهتر بیشتر کنید.

باربری در محدوده مینی سیتی ، اتوبار در مینی سیتی ، جا به جایی اثاثیه در مینی سیتی ، بسته بندی لوازم منزل در مینی سیتی

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک ، باربری شهران

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

باربری و اتوبار در شمال تهران و محدوده مینی سیتی

از ویژگی های یک اتوبار و باربری نمونه و تک در تهران و حومه می توان به ارائه خدمات سریع و با کیفیت در تمام مناطق تهران بزرگ از شمال و غرب گرفته تا مرکز و شرق می باشد ، باربری مینی سیتی علاوه بر ارائه خدمات باربری در شمال تهران و در محدوده می نی سیتی با توجه به ظرفیت بالای مدیریتی و همچنین در اختیار داشتن نیرو و تجهیزات کافی و به روز می تواند در تمام مناطق تهران بزرگ خدمات ارائه دهد ، این اتوبار در آغاز فعالیت تمام اهداف خود را در بلند مدت ایجاد یکی سیستم شبکه باربری در تمام کشور بود و  به لطف خدا تا به امروز به هدف خود نزدیک تر شده ایم .

بسته بندی حرفه ایی اثاث در مینی سیتی

بسته بندی یعنی پوشاندن اثاث و کالاها در حینی جابه جایی برای جلوگیری از وارد امدن صدمه های بیرونی . در یعضی از مواقع هم بسته بندی مواد فاسد شدنی و گوشتی برای جلوگیری از فاسد شدن ان ها در  حین باربری انجام می شود ، ما می توانیم اثاث و کالاهای شما عزیزان را بست بندی کنیم . بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

بسته بندی اثاثیه منزل تهران

بیمه نامه باربری در مینی سیتی

بسیاری از خانواده ای ایرانی و مشتریتان عزیز در هنگام حمل و نقل اثاث و کالاهای خود نگران اسیب دیدن اثاث و کالاهای خود هستند بر همین اثاث ما در مینی سیتی بار با عقد قرارداد با بیمه نامه های معتبر کشور اثاث و کالاهای شما عزیزان را بیمه می کند و شما را از نگرانی بیرون می آورد ، اثاث کشی و جابه جایی اثاث به صورت مطمئن با اتوبار و باربری در محدوده مینی سیتی

 

Call Now Button با ما تماس بگیرید