مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری میرداماد

باربری میرداماد شبانه روز

باربری میرداماد آماده می باشد در  تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما باشند و در ارائه سرویس انجام دادن امورات مربوط به باربری و اسباب کشی بهترین را انجام می دهند با داشتن نیروهای توانمند و کاربلد تمام کارهایی اسباب کشی را با صبر و دقت زیادی و بدون اتلاف وقت انجام میدهند .

باربری میرداماد

باربری میرداماد دارای سابقه و کارنامه موفقی است و توانسته رضایت مشتریان را جلب نمایید ، و با داشتن خدماتی نوین و به روز در سطح تهران پیشتاز و پیشرو می باشند و هر آنچه را که خواستار باشید برای شما انجام می دهند و شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه روز که تماس نمایید در خدمت و به حضور شما می اییم و در صورت تماس می توانید با کارکنان باربری میرداماد در خصوص مشاوره و هر گونه پرسشی را نداشته باشید پاسخگوی شما خواهند بود .

باربری در میرداماد | اتوبار میرداماد

خدمات و سرویس های باربری میرداماد بی شمار می باشد و فقط این را بدانی که با انتخاب و تماس با باربری ها ی اتوبار تهران تک بهترین انتخاب را برای حمل و نقل کالاها و بارهای خود و همچنین اسباب کشی و اثاثیه هایتان نموده ایدزیرا بدون آسیب و کوچکترین خسارت و خراشی اسباب و  اثاثیه هایتان به مقصد رسانده می شود .

بیمه باربری

با بیمه نامه ها و بارنامه ها هم خیالتان را آسوده نمایید که در صورتی که کالاهایتان در حین جا به جایی دچار کوچکترین اسیبی شود خسارت را به صورت کامل پرداخت می نمایند.و با ایجاد شعبات در تمام مناطق تهران  برای اینکه بتوانیم بدون اتلاف زمان در خدمت شما باشیم ارائه سرویس می نمایند.اتوبار میرداماد با شما خواهند بود و از صفر تا صد باربری و حل  نقل هایتان به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید به نحوه احسنت برایتان به انجام می رسانند.

اتوبار و باربری تهران تک  ،  باربری های محدوده میردامادباربری در میردامادباربریاتوبار میرداماداتوبارحمل اثاثیه منزل

باربری میرداماد کادری مجرب

باربری میرداماد با نیروهای آقا و خانم کادری مجرب و حرفه ای را تشکیل داده اند که در جا به جا کردن ها و بسته بندی و تمام امور مربوطه به طرز ماهرانه و شیوه ای درستو کاربلدانه کالاها و اسباب و اثاثیه های شما را جا به جا می نمایند.

 

باربری میرداماد

شعبات باربری در تهران

هر اتوبار و باربری در تهران بزرگ تنها در یک منطقه و محدوده خاصی نمی تواند خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه را در تهران بزرگ ارائه دهد ، به این صورت که نیاز های باربری هم مختص یک منطقه و محدوده خاص نیست و باید فراتر از محدوده فعالیت داشت بر همین اثاث ما در اتوبار و باربری میرداماد تهران به فکر افتادیم جهت دسترسی اسان و سریع ساکنان مختلف مناطق تهران خدماتمان را در تمام تهران ارائه دهیم بر همین اثاث شعباتی را در نظر گرفتیم که در ادامه به ان ها اشاره ایی خواهیم داشت .

شعبات اتوبار و باربری شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه  ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

خدمات بسته بندی در باربری میرداماد چگونه است؟

  • جمع آوری و بسته بندی وسایل

مهم ترین قسمت در یک جا به جایی، جمع آوری و بسته بندی وسایل منزل است. اگر بسته بندی اصولی و صحیح انجام شود کوچکترین آسیبی به اسباب و وسایل وارد نمی شود، بسته بندی باید به گونه ای انجام شود که در طول مراحل جا به جایی احتمال تمام ضربه ها کاهش داده شود. تهیه وسایل بسته بندی نیز بخشی از خدماتی باربری میرداماد است که شرکت اتوبار و باربری بیمه بار برای بسته بندی قبل از اسباب کشی به شما ارائه می دهد.

  • حمل و جا به جایی وسایل منزل و ادارات

بعد از اینکه اسباب و وسایل به صورت کامل جمع آوری و بسته بندی و برچسب گذاری شدند، وارد مرحله ی بعدی یعنی جا به جایی و حمل وسایل میشویم.

در هنگام جا به جایی چندین نکته باید مورد توجه قرار گیرد. مسئله ی بسیار مهم در امر جا به جایی انتخاب نوع ماشین برای حمل اثاثیه است. شما باید به میزان بار خود توجه کنید. ماشین اسباب کشی باید به اندازه حجم اسباب اثاثیه شما باشد تا لازم نباشد که چندین بار رفت و آمد داشته باشید. از طرف دیگر هم میتوانید تا حد امکان هزینه باربری را کاهش دهید.

شرکت اتوبار و باربری بیمه بار یکی از نمونه ترین شرکت های است که صفر تا صد این مراحل را بدون حضور شما انجام می دهد.

باربری میرداماد

4+
با ما تماس بگیرید