مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری سردار جنگل

باربری سردار جنگل با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری سردار جنگل

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری سردار جنگل کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری سردار جنگل و ارائه خدمات باربری در تهران

باربری سردار جنگل خدمات زیادی را ارائه می دهد و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . اتوبار سردار جنگل با سابقه درخشانی و رزومه کاری موفق که با سال ها تلاش و تحربه به دست آورده ، توانسته در زمینه باربری پیشتاز باشد . با امتیاز های مثبتی که دارد مورد جلب توجه و باعث رضایتمندی شما همراهان محترم قرار گرفته است . اتوبار سردار جنگل با استخدام کارگران آقا و خانم کادر ی مجرب با توانایی زیادی را تشکیل داده اند . کارگران با دوره های آموزشی در زمینه های بسته بندی و جمع کردن و چیدن اثاث منزل توانا می باشند و مشکل اسباب کشی را که برای همه ما دغدغه و استرس زا است را برای شما رفع کرده است.

باربری سردارجنگل

 

خدمات اتوبار و باربری

خدمات باربری سردار جنگل  شامل :حمل بار به بیرون و درون از شهر ،حمل اثاث منزل ،حمل کالاهای اداری ، کشاورزی و فروشگاهی و حتی جهزیه عروس ، تمیز کردن خانه قبل و بعد اثاث کشی ، ارائه بیمه بار ،داشتن ماشین هایی با امکانات به روز و همچنین دستگاه های که حمل بار شما را آسان می کند و کارگران   به آسانی و بدونه هیچ آسیبی کالای شما را جابه جا می کنند . با مشاوره رایگان راهنمایی لازم را به شما می دهند و هر گونه سوالی را در مورد باربری داشته باشید پاسخ گوی شما خواهند بود . برای باربری سردار جنگل باعث افتخار است که به شما دوستان محترم خدمت رسانی کنیم .

 سردار جنگلحمل بار – بسته بندی اثاثیه – به بهترین شکل ممکن.

باربری سردار جنگل بیمه نامه و بار نامه دولتی

باربری سردار جنگل ضامن بار شماست . مدیریت با ارائه بیمه نامه به شما ، حقی را بابت کالای که قرار است حمل شود را از شما دریافت کرده ،در این صورت بیمه گذار در برابر کالای شما مسئول است . و هر گونه حادثه ای در طول مسیر یا در هنگام جا به جایی ، جمع کردن یا چیدن اتفاق بیافتد ،  موظف است خسارت شما را به صورت کامل بپردازد . اما در صورتی که شما با رضایت خود کالای قابل حمل تان را بیمه نکنید ، اگر حادثه ای به وسایل شما وارد شود ما پاسخ گو نمی باشیم . اما اطمینان کامل و آسوده خاطر باشید که کارگران اتوبار سردار جنگل نهایت سعی و تلاش خود را بر این دارند تا کالاهای شما را به سلامت بدونه هیچ آسیبی به مقصد برسانند

ما ضامن بار شما هستیم

اتوبار سردار جنگل ضامن و ایمن بار شما می باشد و با حمل و نقل بارهای شما به شهرستان ها با ارائه بارنامه دولتی بارهایتان را تحت پوشش بیمه قرار داده ، زیرا حادثه هیچ گاه خبر نمی دهد ،  با بیش از چندین دهه سابقه حمل و نقل بار ، بارهای شما را سالم به مقصد رسانده  برای آسوده خاطر بودن شما عزیزان و همچنین رضایت شما با ارائه بیمه نامه و بار نامه دو لتی در صورت هر گونه خسارت و آسیبی به بارها و کالاهای شما باربری سردار جنگل مسئول است تمام خسارت شما را بپردازذ .

پس با خیالی آسوده و مطمئن بارها و اثاثیه های خود را به باربری در سردار جنگل بسپارید تا اثاث کشی آسان و خاطره ای خوش از یک اسباب کشی را تجربه نماید .

 تماس با اتوبار سردار جنگل

شما دوستان و همراهان باربری تهران تک در صورت تماس با اتوبار سردار جنگل نهایت سعی خود را بر این داریم ، که در اسرع وقت در محل حاضر  شویم . و آماده سرویس دهی به شما هستیم .همچنین شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید ،و هر گونه سوالی را که دارید از مشاوران باربری سردار جنگل  پرسیده و آن ها پاسخ گوی شما خواهند بود . در تمام ساعات شبانه روز و حتی روز های تعطیل آماده سرویس دهی و پاسخ گویی به شما همشهریان محترم می باشند . شما می توانید با شماره زیر جهت مشاوره و حمل بار تماس حاصل فرمایید . در کوتاه ترین زمان در اختیار شما می باشد ، و   آماده بهترین سرویس دهی به شما عزیزان می باشد . اسباب کشی آسان و بدون شکستن وسایل و اتلاف و قت را تجربه نماید.

حمل بارباربری در سردارجنگل  ، بسته بندی – باربری در سردارجنگل ، حمل و نقل 

 باربری سردار جنگل بهترین روش های بسته بندی 

 باربری سردار جنگل با سال ها سابقه و تجربیات در زمینه بسته بندی به صورت شبانه روزی در خدمت شماست . استفاده از بهترین روش ها به نحو احسن کالاهای شما را بسته بندی خواهد کرد . بسته بندی ها به کالاها بستگی دارد . هر کالایی به طور خاصی بسته بندی خواهد شد . روش های نوینی که به کار میبرد برای بسته بندی کالا هایتان در طی مسیر جا به جایی و جمل بار دچار آسیب نخواهد شد .

اهمیت بسته بندی اثاث

بسته بندی یکی از مهم ترین شاخص های هر باربری و حمل اثاث منزل است اگر بسته بندی به شکل درست و منظم انجام نگیرد . ممکن است کالاها دچار شکستگی و دردسر های دیگر که ممکن است پیش بیاید بشوید . اتوبار سردار جنگل  کالاهای شکستنی و برقی را اول با پوشال ها یا نایلکس های مخصوصی پوشش داده و بعد در کارتن هایی لایه که مقاومت آن از کارتن های موز هم بیشتر است . لباس ها را هم در کارتن هایی که دارای آویزان و چوب رختی هایی می باشند می گذاریم . و از کیسه ها و ساک هایی برای رخت و خواب ها و بالش ها استفاده می کند که از جنس الیاف  پشم شیشه می باشند و از ورود گرد و خاک به داخل آن جلوگیری مینماید .

تجهیزات بسته بندی اثاثیه

 از کارتن ها و کیسه ها و چسپ هایی استفاده می کند که از بهترین برند ها و معتبرترین ها هستند خریداری می شوند . کارتن هایی که چند لایه  هستند و از مقاومت بالایی برخوردارند . در اثر ضربه کالاهای داخل آن دچار آسیب نخواهد شد . بسته بندی لوازم منزل کار باربری سردار جنگل است . بسته بندی وسایل های آشپزخانه ، پذیرایی و .. کار است با خیالی آسوده اثاث کشی منزل خود را به باربری در سردار جنگل بسپارید . اعتماد شما سرمایه شرکت حمل اثاث سردار جنگل است است .

باربری ، اتوبار ، باربری در سردار جنگل ، بسته بندی اثاث در سردار جنگل ، حمل و نقل  ، اثاث کشی تضمینی ، اثاث کشی ارزان ، باربری ارزان 

ماشین های باری در ناوگان حمل و نقل سردار جنگل

باربری سردار جنگل بزرگترین اسباب کشی را انجام می دهد و بزرگترین بارها را با امنیت کامل جا به حا می کند با ماشین هایی که کوچکترین مشکل فنی ندارند و با تجهیزات و امکانات پیشرفته کالاهایتان را طوری جا به جا می کنند که هیچ گونه خسارت و دردسری پیش نیاید . ماشین های باری  اتوبار و باربری تهران تک بارهایتان را به هر نقطه از شهر و شهرستان ها که بخواهید حمل خواهد کرد .

حمل بار به نقاط درون شهری و بیرون شهری خود را به اتوبار سردار جنگل بسپارید . ماشین هایی که انواع و اقسام بارهای تجاری ، صنعتی و فروشگاهی ، کشاورزی  مصالح ساختمانی و انواع و اقسام را جا به حا خواهند کرد .

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

انواع ماشین های باربری

 دارای ماشین های سبک وسنگین باری ، کامیون های مسقف و موکت کاری شده در اندازه های مختلف ، کامیون های یخچال دار برای حمل مواد غذایی و سوپر مارکت ها ، و نیسان ها و وانت بار های متفاوت ترانزیت هایی شیک و مدرن با رانندگانی صبور و سریع السیر که نهایت دقت و تلاش خود را میکنند تا بارهای شما را که به باربری سردار جنگل اعتماد کرده اید را به مقصد برسانند .

آرامش و آسوده خاطر بودن شما وظیفه ی باربری سردار جنگل می باشد و اطمینان شما هم سرمایه اتوبار سردار جنگل  است .

باربری سردار جنگل راه های ارتباط با اتوبار سردار جنگل

اتوبار سردار جنگل برای اینکه شما مشتریان گرامی راحت تر بتوانید بار هایتان را جا به جا کنید و برای فراهم آوردن هرچه بیشتر آرامش شما می کوشند و در زمانی بسیار کوتاه و سریع بتوانید به مقصد برسانید در خدمت شما هستیم و به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روز و حتی ایام تعطیل هفته با تیم متخصص و مجرب و توانا آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم . فقط کافیست یک بار به اتوبار سردار جنگل اطمینان کنید . با یک بار اطمینان و سپردن کالاهایتان به اتوبار سردار جنگل خود را از مشکلات ناشی از باربری و اثاث کشی و دیگر زحمات آن دور کنید باربری سردار جنگل با نظم و دقت فراوان چنان کالا هایتان را جا به جا می کند و رضایت شما را جلب خواهند نمود .

ارائه مشاوره تلفنی رایگان بسته بندی و باربری

می توانید با تماس به باربری سردار جنگل و چنانچه اگر لازم به مشاوره داشته باشید می توانید با تماس  هر گونه پرسشی در مورد باربری و انواع خدمات و قیمت ها و چگونگی ارائه سرویس سوالات خود را پرسیده و مشاوران با تجربه  نهایت تلاش خود را می کنند تا آنجایی که بتوانند و بدانند پاسخ شما را با کمال افتخار خواهند داد زیرا  مفتخر خواهیم شد تا شما با اتوبار سردار جنگل تماس حاصل فرمایید . شماره هایی که می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که می خواهید با آن تماس بفرمایید . عبارت اند از : ۴۴۳۵۴۰۱۹ ،  ۴۴۳۶۵۷۳۰ در خدمت رسانی با تمام امکانات لازم باربری آماده سرویس دهی می باشد . گوشی خود را برداشته و فقط با یک تماس بارهای تان و اثاث منزلتان را به ما بسپارید باربری سردار جنگل بهترین ها را برای شما می خواهد و رقم می زند .

باربری در تهران  – باربری تهرانباربریاتوبارباربری در سردارجنگل  – حمل بار –  حمل اثاثیه منزل

باربری سردار جنگل شعبه های باربری تهران تک

باربری سردار جنگل برای آسایش و اینکه زمان شما را مدیریت و بدون اتلاف وقت به حضور شما بیایند ، و اینکه بتوانند در تمام مناطق هرکجا که هستید در حضورتان باشند.در وب سایت خود لینک باربری های تمام مناطق را گذاشته که در این قسمت فقط لینک دو منقطه از باربری های تهران را گذاشته تا دسترسی به باربری ها را برای شما راحت و آسان نماید .  شما می توانید فقط با یک کلیک به باربری ها دسترسی داشته باشد و از خدمات و راه های ارتباط با آن ها آگاه شوید .

اتوبار سردارجنگل

شعبات باربری

در هر منطقه ای که شما زندگی می کنید اتوبار و باربری تهران تک تصمیم به ایجاد شعبات مختلف در آن منطقه کرده است فقط کافیست با آ ن ها تماس گرفته و خود را از دشواری های ناشی از حمل و نقل و جا به جایی ها راحت کنید و با خیالی آسوده به کارهای روزانه خود برسند.

باربری تهران  | اتوبار تهران   ، 

Call Now Button با ما تماس بگیرید