مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری دهکده المپیک | اتوبار دهکده المپیک و ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه

به وبسایت اتوبار و باربری تهران تک خوش آمدید ، صفحه ایی که در حال مطالعه آن هستید مربوط می شود به باربری دهکده المپیک ، امید است تا پایان این مقاله و صفحه با ما باشید . اتوبار دهکده المپیک یکی از باربری ها و اتوبار های فعال در منطقه غرب تهران است که در محدوده دهکده المپیک فعالیت های مربوط به باربری و بسته بندی اثاثیه را ارائه می دهد.

باربری دهکده المپیک

 

سابقه کاری باربری 

باربری دهکده المپیک یکی از شعبه های باربری و اتوبار تهران تک می باشد که بنابه جمعیت بالای محدوده دهکده المپیک و همچنین بالابودن  نیاز های باربری آن ها تصمیم بر ان شد تا  اتوبار دهکده المپیک در سال ۱۳۹۳ افتتاح شود ، این باربری یکی از بهترین و نمونه ترین باربری محدوده دهکده المپیک است که تا به امروز توانسته است رضایت عموم را در پی داشته باشد.

خدمات باربری و اتوبار 

ما در اینجا به صورت خلاصه ایی به فعالیت هایی که اتوبار و باربری دهکده المپیک در منطقه غرب تهران ارائه می دهد ، اشاره ایی می کنیم. 

باربری ، اتوبار ، باربری در تهران ، باربری در محدوده دهکده المپیک ، اثاث کشی تضمینی ، جا به جایی اثاث منزل  ، باربری تهران ، بسته بندی اثاثیه منزل

باربری درون شهری 

اتوبار و باربری دهکده المپیک توانایی ارائه خدمات باربری ، حمل و نقل و جابه جایی اثاث منزل و همچنین بسته بندی اثاثیه را در تمام نقاط شهر تهران دارد ، ما یعنی تمام پرسنل باربری و اتوبار دهکده المپیک آماده ارائه خدمات خود با یک تماس شما هستیم ، پش همین الان با ما تماس گرفته و خدمات خود را ثبت کنید.

اتوبار شهرستان 

باربری دهکده المپیک همچنین علاوه بر انجام تمام پروزه های باربری شهری با در اختیار داشتن بهترین و زبده ترین رانندگان و تجهیزات حمل و نقل بزرگ در کشور می تواند اثاث و کالاهای شما عزیزان را از تهران به تمام مناطق دیگر شهرستان ها با ضمانت و بیمه نامه باربری حمل کند ، باربری و اتوبار دهکده المپیک را همواره در یاد و خاط خود داشته باشد ، ما ضامن و اثاث و کالاهای شما در تمام طول زمان اثاث کشی و حمل و نقل هستیم.

باربری ، اتوبار ، بسته بندی اثاث در تهران ، حمل و نقل و باربری در دهکده المپیک ، جابه جایی اثاث در دهکده المپیک

 

بسته بندی اثاث منزل

یکی دیگر از خدماتی که هر باربری و اتوبار معتبر و دارای نام و نشان ان را ارائه می دهد ، بسته بندی اثاث و کالاهایی است که قرار است به زودی جا به جا شوند و از محلی به محلی دیگر منتقل شوند ، باربری ما می تواند اثاث و کالاهایی را که حساس هستند و خط و خش برداشتن ان ها شما را متحمل ضرر و زیان می کند را با بهترین مواد بسته بندی و توسط پرسنل زبده ، متخصص و اموزش دیده بسته بندی اثاثیه بسته بندی می کند و این اطمینان را به شما می دهد باربری دهکده المپیک ضامن اثاث و کالاهای شما می باشد ، باربری در تهران

 

بسته بندی اثاث

معرفی پرسنل باربری و اتوبار دهکده المپیک 

در ادامه مباحث و مطالب این صفحه از صفحه رسمی اتوبار  ما به نیروها و عواملی اشاره می کنیم که با همکاری یکدیگر مجموعه ایی توانا و بی نظیر را در جهت ارائه خدمات نمونه باربری و بسته بندی اثاثیه در منطقه دهکده المپیک به وجود اوره ایم اشاره می کنیم . 

پرسنل بسته بندی اثاث و لوازم منزل در تهران و شهرستان ها 

اتوبار و باربری ما به بسته بندی اثاث منزل ، ادارات و شرکت ها اهمیت زیادی می دهد ، چون بسته بندی اثاثیه در محدوده دهکده المپیک  تا حد بسیار زیادی اگر ویژه و اصولی انجام شود می تواند کیفیت و امنیت اثاث کشی را بالا ببرد ، ما برای انجام بسته بندی و اثاث کشی های شما عزیزان از بهترین های اتوبار  و باربری که دارای تحخصص و توانایی بالا در انجام ان خدمات هستند استفاده می کنیم . 

رانندگان حرفه ایی ماشین های اثاث کشی 

از دیگر پرسنل توانا باربری دهکده المپیک می توان به رانندگان حرفه ایی شاغل در اتوبار و باربری تهران تک اشاره کرد ، رانندگان اتوبار و باربری ما با دارا بودن تمام صلاحیت های لازم برای رانندگی در شهر های شلوغ و مسافت های طولانی جهت انجام اتوبار شهرستان می توانند بهترین و سریعترین جابه جایی و حمل و نقل اثاث را برای شما عزیزان به همراه داشته باشند ، اتوبار و باربری ما همواره بهترین ها را برای شما عزیزان در نظر دارد . 

پرسنل حمل اثاث منزل 

از دیگر نیروهای خدوم و زحمت کش غعال در اتوبار و باربری می توان به کارگران اثاث کشی اشاره کرد ، این کارگران و نیروها دارای قدرت بدنی بالا ، تجربه و تخصص کافی در زمینه ارائه خدمات باربری و  بسته بندی لوازم منزل در تهران می باشند که همواره بهترین ها را برای شما عزیزان رقم  می زند .

پوشش همه جانبه تمام مناطق تهران بزرگ 

اتوبار و باربری دهکده المپیک با توجه به این که تمام ویژگی ها و ظرفیت های لازم برای انجام و ارائه خدمات را در تهران بزرگ دارد ، پس با تکیه بر توانایی پرسنل و تجهیزات کافی در تمام مناطق تهران بزرگ خدمات باربری و اتوبار ارائه می دهد ، در ادامه به شعبات باربری دهکده المپیک در تهران و شهرستان ها اشاره می کنیم .

شعبات اتوبار تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن 

شعبات اتوبار تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

کارگران شاغل در اتوبار و باربری 

در این پارگراف ما می خواهیم به یکی از زحمت کش ترین قشرهای شاغل در اتوبار و باربری دهکده المپیک بچردازیم ، هرچند که تمام قسمت های باربری ائم از پرسنل پاسخگوی تلفنی ، پرسنل مشاوره باربری ، رانندگان باربری و … به نوبه خود زحمت می کشند و در خدمتگذاری صادقانه به شما عزیزان دریغ نمی کنند اما نیروهای حمل اثاث و پرسنل بسته بندی از انجا که به طور مستقیم با اثاث کشی و اثاث و کالاهای شما عزیزان سروکله دارند وظیفه اصلی حفظ امنیت و ارامش اثاث کشی شما را بر عهده دارند .

کارگران اثاث کشی در باربری و اتوبار دهکده المپیک به گونه ایی انتخاب شده اند که علاوه بر دارا بودن قدرت بدنی و ، صبر و استقامت بالا توان و دانش تخصصی حمل اثاث و کالاهای شما عزیزان را هم دارا می باشند . ما با انتخاب متعهد ترین و متخصصترین نیروهایمان پا به خانه شما می گذاریم و مطمئن باشید بهترین ها را برای شما رقم می زنیم . 

باربری در اطراف دهکده  المپیک ، اتوبار در منطقه دهکده المپیک ، اثاث کشی تضمینی ، باربری ارزان ، اثاث کشی و حمل اثاث منازل ، بیمه نامه معتبر باربری در اتوبار دهکده المپیک 

 

برترین و به روز ترین باربری در غرب کشور با در اختیار داشتن بهترین و متخصص ترین نیروهای حمل ، جابه جایی و تخلیه اثاث را از اتوبار و باربری تهران تک در تهران بخواهید 

 

محدوده دهکده المپیک

متنوع ترین خدمات باربری و بسته بندی اثاث

ما به جرات می توانیم بگوییم که بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری در تهران هستیم که بنابه نوع پروژه اثاث کشی و باربری و بسته بندی شما خدمات متفاوتی را ارائه می دهیم .

ما متناسب با حجم اثاث و نوع کالاهایی که می خواهید انتقال دهید سرویس های متفاوتی را در نظر گرفته اییم به این صورت که اتوبار و باربری ما سعی در ارائه به صرفه ترین ها را به شما دارد .

باربری در محدوده غرب تهران و منطقه دهکده المپیک را به اتوبار و باربری دهکده المپیک بسپارید و  انتظار بالایی از ان ها در ارائه خدمات باربری و بسته بندی را داشته باشید . 

اسباب کشی اثاث ، اسباب کشی ، حمل و نقل و ترابری ، بهترین باربری تهران ، اثاث کشی ارزان ، بسته بندی حرفه ایی ، موتبرترین باربری در غرب 

 

آموزش پرسنل باربری 

اتوبار و باربری ما برای ارائه خدمات با کیفیت و مرتب از هیچ چیزی دریغ نکرده است به عنوان مثال یکی از کار های متفاوتی که در جهت بهبود کیفیت اثاث کشی و باربری در تهران ارائه می دهیم آموزش اصول اساسی باربری و بسته بندی اثاثیه در تهران بزرگ است ، ما در اتوبار و باربری با برگزاری کلاسهای چندگانه اموزشی در جهت چگونگی انجام اثاث کشی مطابق با استاندارد های جهانی ، چگونگی بسته بندی اثاث و لوازم حساس و شکستنی و …پرسنل باربری را آموزش می دهیم تا در مواقع حساس باربری و جابه جایی اثاث منزل بتوانند به آسانی شرایط را تحت کنترل در آورده و بهترین ها را در اختیارتان بگذارند . 

جابه جایی اثاث منزل ، بسته بندی حرفه ایی اثاث در تهران ، باربری ، اتوبار در تهران 

 

امروزه با توجه به گسترش دانش روز در تمام حوزه ها شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری و بسته بندی هم خود را با نیاز های روز و همچنین دانش و تخصص اثاث کشی و جابه جایی مطابق با استاندارد های روز دنیا می خواهند برترین خدمات را ارائه دهند ، اتوبار و باربری بیمه بار هم یکی از شرکت های حرفه ایی هستش که می خواهد برترین خدمات را در این زمینه ارائه دهد .

 

بهترین کارگران

۲-کارگران حمل بار:  همواره کارگرانی را برای حمل بار بکار گرفته است که از لحاظ بدنی ورزیده باشند و در هنگام کار های سنگین روحیه پرخاشگری نداشته باشند و همواره در آرامش کامل کار کنند.

بهترین مشاوران

۳-مشاوران متخصص در امر باربری :  همواره کوشیده است تا خدمات پشت صحنه ایی خود را به صورت تمام و کمال در اختیار همشهریان قرار دهد . یعنی با در اختیار داشتن مشاوران حمل و نقل اثاث منازل و ادارات که هر کدام دارای تخصص های مربوطه در رابطه با شیوه درست اثاث کشی و بسته بندی میباشند کوشیده است نیاز های باربری شما را قبل از اثاث کشی بر آورده کند.

۴-مدیریت صحیح و با انگیزه : مدیریت مطمئن ، با تجربه و دقیق و منصف همراه با درک کردن شرایط اقتصادی روز مردم عزیز باعث آن شده که در  همه کارها و با برنامه پیش برود و کا ما همراه با چاشنی خیرخواهی به پیش برود.

کارگران بسته بندی : تجهیزات مناسب بسته بندی و داشتن تخصص بالای پرسنل اتوبار و باربری بیمه بار  در بسته بندی اسباب و اثاث و وسایل گرانبهای شما ، ایمنی و سلامت اثاث شما را تضمین می کند

تعرفه ها و قیمت های باربری

باربری دهکده المپیک خدمات رسانی و فعالیت خود را زیر نظر باربری و اتوبار بیمه بار انجام می دهد از این روز تمامی تعرفه ها و هزینه هایی که از مشتریان خود دریافت می کند مطابق مصوبات قانونی می باشد اما هزینه و تعرفه دستمزدها در کارهای خدماتی مانند باربری شرایط ویژه ای داشته و نمی توان به صورت مقطوع آن را بیان کرد از این رو قیمت های نهایی به فاکتورهایی بستگی دارد که مهم ترین آنها به شکل زیر هستند:

  • نوع ماشین درخواستی مشتریان (ماشین سبک یا سنگین ، مسقف یا رو باز ، موکت پوش شده یا عادی)
  • تعداد طبقات ساختمان های 
  • میزان حجم وسایل و اثاث مشتریان و تعداد سرویس های مورد نیاز
  • وسایل و ابزارهای استفاده شده در بسته بندی ها
  • انجام چیدمان نهایی در مقصد توسط کارکنان شرکت

اسباب کشی راحت 

باربری دهکده المپیک با داشتن گارکرانی زبده و خوش اخلاق توانایی جابجایی وسایل سنگین شما را بدون کوچکترین صدمه ای در آنها می باشد پس برای جابجایی وسایل خودبا ما تماس بگیرید.

 از متدهای جدید به تقلید از کشورهای اروپایی برای چیدمان اثاثیه شما استفاده میکند که چیدمانی عالی از لحاظ زیبایی به شما تحویل خواهد داد پس بهترین انتخاب شما  باربری و اتوبار دهکده المپیک خواهد بود. شرکت ما با سالها سابقه که در باربری دارد همه کارهای مربوط به بسته بندی ، حمل و چیدمان را برای شما به بهترین نحو انجام خواهد داد.

حمل بارهای خاص و ویژه 

 یکی از خدمات خاص و ویژه باربری دهکده المپیک حمل بارهای خاص می باشد به عنوان مثال اگر شما تجهیزات پزشکی گران قیمت دارید و یا تجهیزات الکترونیکی حساس دارید و نیازمند جابجایی درون شهری و یا بین شهری از مبدا تهران می باشد حتما با ما تماس بگیرید چرا که تمهیدات بسیار ویژه ای را برای این نوع از کالا ها و محصولات در نظر گرفته ایم که معمولا در سایر باربری ها یا تدارک دیده نشده است و یا با هزینه بالا اینکار را انجام میدهند که ما در باربری دهکده المپیک بدون دریافت وجه اضافی این کار را انجام خواهیم داد.

حمل بار

 

Call Now Button با ما تماس بگیرید