بسته بندی اثاثیه در باربری تهران

باربری تهران با بسته بندی اصولی اثاثیه ی شما مانع صدمه دیدن آنها در طول جابه جایی میشود. باربری تهران دارای امکانات و تجهیزات بسته بندی اثاثیه مانند کارتن های چندلایه و ضدضربه، ساک های مخصوص و ... میباشد

کارگران توانمند و ماهر باربری تهران

باربری تهران با استخدام کارگران جوان و آموزش آنها در زمینه های بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و جابه جایی وسایل سنگین دارای برترین نیروی باربری در کشور است. هدف اصلی کارگران باربری مجیدیه کسب رضایت شما است.

ماشین های مجهز و مسقف باربری تهران

باربری تهران دارای کامیون های باری مجهز و مخصوص اثاث کشی منازل میباشد. کف کانتینرهای کامیون های باربری تهران با موکت و کارتن پوشیده شده است تا اثاثیه شما عزیزان در طول جابه جایی و اثاث کشی دچار صدمه نشوند.

دسترسی آسان و سریع به باربری تهران

باربری تهران دارای شعباتی در سراسر تهران است. شما میتوانید برای انجام امور اثاث کشی و باربری خود با نزدیکترین شعبه ی باربری تهران تماس حاصل فرمایید. سرمایه ی ما اعتماد شماست. سرعت عمل و دقت را از ما بخواهید.

باربری شمال تهران

97 63 92 22

باربری مرکز تهران

15 88 72 88

باربری غرب تهران

19 40 35 44

باربری شرق تهران

40 14 72 77

باربری تهران و ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاث

باربری تهران با بیش از چندین سال سابقه کار و تلاش در تمام زمینه های باربری و اسباب کشی و حمل و نقل ها بهترین می باشند ، و در ارائه دادن سرویس ها و خدمات به مشتریان و همراهان و همشهریان خود با کارگرانی حرفه ای و ماهر و جوان آماده می باشند تا در خدمت شما باشند. با ارائه دادن سرویس ها و خدماتی که ارائه می دهند در سطح تهران و شهرستان ها پیشتاز و پیشرو می باشند ، و اتوبار تهران با بیمه نامه ها و بارنامه های دولتی کالاهای شما را از خرده ریزه ها گرفته تا بزرگ ترین کالاها را برای شما عزیزان تحت پوشش بیمه قرار می دهند. باربری تهران تک 

باربری تهران

 

ضمانت سرویس دهی دقیق

اتوبار تهران خیال شما را از تمام لحاظ آسوده می نمایند و اینده کالاها و اسباب و اثاثیه های شما را تضمین می نمایند و ضامن بارهای شما می باشند ، و برای آسوده خاطر بودن شما عزیزان و همچنین برای اینکه به ما اطمینان داشته باشید از هیچ چیز برایتان کم نخواهند گذاشت .

باربری در تهرانحمل باربسته بندیباربریاتوبار اتوبار تهران

حمل و نقل

باربری تهران در حمل و نقل ها و جا به جایی ها بهترین می باشند و اسباب و اثاثیه های شما و همچنین بارهایتان را به هر منطقه از تهران و شهرستان ها که بخواهید جا به جا می نمایند ، با بهترین سرویس ها و ماشین هایی مجهز و بسته بندی هایی ایمن و به بهترین نحو به مقصد می رسانند ، و با امنیت بالا کالاهای شما را شهرستان ها و منطقه های دورن شهری و بیرون شهری حمل و نقل می نمایند ، با اولین تماس در خدمت شما می باشند و اتوبار تهران بدون اتلاف زمان و به موقع در کوتاه ترین وقت ممکن در خدمت شما می آیند و بارهای شما را به نحوه احسنت جا به جا و حمل و نقل می نمایند .

شعبات اتوبار و باربری

باربری تهران دارای خدمات وسژه و منحصر به فردی می باشد که برای ارائه سریع آن به مشتریان عزیز باید بتواند شعباتی را هم در سایر مناطق تهران فعال کند که در ادامه به آن ها اشاره ایی خواهیم داشت .

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

 جا به جایی اسان

باربری تهران با استفاده از آسان ترین تکنیک ها و روش های روز آماده می باشند تا در خدمت شما باشند و بارها و اسباب و اثاثیه های شما را در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسانند ، باربری و اثاث کشی بی نظیر و تک را برایی شما عزیزان به انجام می رسانند. اتوبار تهران برای حمل و نقل و جا به جا کردن اسباب و اثاثیه های شما عزیزان و همراهان بهترین امکانات و خدمات و سرویس های حمل و نقل را در اختیارتان قرار می دهند تا با آسان ترین روش ها و سریع ترین شیوه های روز بارهایتان را به مقصد برسانید. بدون هیچ گونه دغدغه و استرسی بارها و اسباب و اثاثیه هایتان را به اتوبار تهران بسپارید و از خدماتو سرویس ها بهره ببرید.

خدمات شبانه روزی

باربری تهران و در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته در خدمت شما می باشند و بارها و اسباب و اثاثیه هایتان را سلامت و بدون کوچک ترین نقصی به مقصد می رسانند ، با همکاری و همراهی باشما دوستان بهترین ها را برایتان به انجام می رسانند.  دارای ارزانترین تعرفه های باربری و اثاث کشی است که شما عزیزان به صورت شبانه روزی با ما تماس گرفته و از مشاورین باربری ما بهره مند شوید.

 در همه جا

در همه جای تهران فقط با تماس شما به حضورتان می آید و خدمات و سرویس هایی نوین و را به شما عزیزان ارائه می دهند . حمل اقسام بارا و اثاثیه ها و کالاهای سبک و سنگین خود را تنها به باربری تهران بسپارید که همراه لحظات شما در حمل بارها و بسته بندی و خلاصه از صفر تا صد باربری و جابجایی میباشند.

باربری- تهران – باربری در تهران در تمام مناطق تهران در خدمت شما خواهند بود و بارها و اسباب و اثاثیه هایتان را سلامت و ایمن به مقصد میرسانند تنها با یک بار تماس رضایت شما همراهان عزیز را با سرویس رسانی باکیفیت کسب مینماییم.

باربری ارتش   –   باربری اندرزگو   –   باربری چیتگر   –   باربری ولیعصر   –   باربری پارک وی  – باربری پاسداران – باربری الهیه  –   باربری ولنجک   –   باربری پاسداران  –

باربری در تهران کارگران

باربری تهران با کارگرانی زبده و مجرب و توانا در تمام خدمات و سرویس های باربری و حمل و نقل و حمل بار و بسته بندی با شما خواهند بود . و بارهایتان را به هر منطقه از تهران  شهرستان ها خواستار باشید حمل و نقل مینمایند.

شیوه استخدام و بکارگیری پرسنل و کارگران در اتوبار و شرکت حمل و نقل در تهران به این صورت اسنت که ما کسانی استقبال می کنیم که دارای رفتار و اخلاق نیکو با چاشنی صبر و طاقت فراوان می باشند و همچنین ان ها از لحاظ بدنی بسیار بسیار توانا هستند .

بسته بندی اثاث منزل ، ادارات و شرکت ها در تهران

یکی از مهمترین خدمات باربری ها و اتوبار ها امروزه ارائه خدمات بسته بندی اثاث منزل می باشد ، به این صورت که مشتری خواهان بسته بندی اثاث و کالاهای خود برای جلوگیری از خط و خش برداشتن و اسیب دیدن ان ها می باشد .

بر همین اثاث ما در اتوبار و باربری تهران بر این مهم اتفاق کردیم تا بخش ویژه ایی را در شرکت مختص ارائه این خدمات ایجاد کنیم تا تمرکزشان فقط و فقط روی بسته بندی باشد تا امر بسته بندی به بهترین نحو ممکن ارائه شود .

ما از تمامی پتانسیل های باربری برای بسته بندی استفاده می کنیم ، به عنوان مثال ما از نیروهای اموزش دیده برای بسته بندی اثاث استفاده می کنیم ، همچنین برترین تجهیزات روز را مطابق با استاندارد های جهانی برای شما عزیزان در نظر می گیریم.

جابه جای اثاث در تهران ، باربری و اتوبار در تهران ، بسته بندی اثاث در تهران ، اثاث کشی در تهران

 

بیمه باربری معتبر و رسمی

باربری تهران یکی از باربری های معتبر است که با توجه به این که امر اثاث کشی نیاز به امنیت و اسایش بسیار دارد و در جهت رفع دغدغه شما عزیزان بیمه نامه باربری در حین اثاث کشی ارائه می دهد .

ما با داشتن بیمه باربری و عقد قرار داد به شرکت های بیمه اثاث و کالاهایتان را جابه جا می کنیم .

بیمه نامه باربری معتبر در تهران ، باربری پونک

بیمه نامه معتبر

 

 باربری و مراحل انجام ان

همانطور که می دانید بسیاری از خانواده های عزیز برای انجام اثاث کشی خود و حمل و نقل اثاث جدید خود به محل جدید از چند ماه قبل برنامه ریزی دقیقی دارند و ما نیز برای احترام به مشتریان عزیز و همچنین انجام یک اثاث کشی سریع و دقیق و منظم برنامه ایی جامع در انجام این امر داریم در ادامه با ما همراه باشید تا با مراحل اثاث کشی بیمه بار و باربری تهران آشنا شوید .

تهیه تجهیزات و امکانات برای انجام باربری

در ابتدا که مشتریان عزیز در خواست سفارش باربری را دارند ما در اتوبار تهران در ابتدا تمام ابزار و تجهیزات و پرسنل کاری برای انجام پروژه را تعیین می کنیم تا مراحل اثاث کشی اصولی و با برنامه به جلو حرکت کند .

بسته بندی اثاثیه در تهران

اگر مشتری خواهان بسته بندی اثاثیه منزل در تهران باشد ما اثاث و کالاهای ان ها را در ابتدای شروع اثاث کشی و جابه جایی در تهران بسته بندی می کنیم ف به این صورت که ما پرسنل متخصص بسته بندی را برای انجام بسته بندی مدتی قبل از حمل و چیدن بار به محل فرستاده تا در کمال آرامش و با سرعت عمل بالا اثاث و کالاهایتان را بسته بندی کنند . ما بهترین تجهیزات و مواد بسته بندی را برای انجام بسته بندی شما بکار می بنیدم .

بسته بندی اثاث در تهران ، بسته بندی و باربری حرفه ایی در تهران

 

 

اعزام پرسنل باربری و حمل اثاث و کالاها به محل مورد نظر

بعد از اتمام بسته بندی اثاث توسط پرسنل بسته بندی باربری تهران ما پرسنل و کارگران حمل بار و اثاث را به محل اثاث کشی می فرستیم . این تیم با در اختیار داشتن نیروهای کاربلد و کارکشته در اتوبار و باربری و همچنین تجهیزات حمل اثاث سنگین مانند : گاوصندوق و … می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه دهد .

انتقال اثاث و کالاهای بارگیری شده به مقصد

ما بعد از بارچینی اثاث و کالاهای شما عزیزان ان ها را با استفاده از خاورهای مخصوص اثاث کی و وی آی پی به محل جدید انتقال می دهیم ، این کار با استفاده از پرسنل متخصص و رانندگان حرفه ایی انجام می شود و بار و اثاث شما توسط شرکت های بیمه ایی معتبر در تمام طول مسیر بیمه می شود .

باربری و اتوبار ما از معتبرترین باربری های حال حاضر در تهران است که می تواند در صورت نیاز مشتریان به انبار برای نگه داری اثاث و کالاهایشان برای مدتی انبار را در اختیار آن  ها قرار بدهد .

 

عوامل موثر در هزینه های باربری

زمان اسباب کشی : هر چه مدت زمان اسباب کشی طولانی تر باشد هزینه آن افزایش خواهد یافت. معمولا شرکتهای باربری زمانی حدود ۳ ساعت را برای یک اسباب کشی در نظر میگیرند و قیمت پیشنهادی را بر پایه ۳ساعت اعلام میکنند.

حجم بار : حجم بار اگر چه یک عامل مستقیم در تعیین قیمت اسباب کشی و باربری محسوب نمیشود ولی در مدت زمان اسباب کشی بسیار موثر است.

وسایل سنگین : حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند تردمیل، ساید بای ساید، گاوصندوق، پیانو و مواردی از این قبیل بصورت جداگانه محاسبه میشود.

بسته بندی اثاثیه : اگر بسته بندی اثاثیه خود را به شرکتهای باربری بسپارید بسته به حجم بار و لوازم مصرف شده هزینه اسباب کشی را افزایش خواهد داد.

طبقه به طبقه : اسباب کشی از طبقات پایین به پایین هزینه کمتری نسبت به طبقات بالایی دارد و این موضوع کاملا طبیعی است چون زمان اسباب کشی نسبت مستقیمی با این مورد خواهد داشت. همچنین جابجایی وسایل سنگین اجرت بیشتری را شامل میشود.

 

ویژگی بهترین شرکت های باربری

انتخاب شرکت مطمن جهت حمل بار و اثاثیه منزل و کاهای اداری و شرکت ها یکی از دغده های مهم و اساسی است.ولی هیچ معیاتر خاصی جهت انتخاب باربری و تمایز وجود ندارد پس شناخت و انتخاب یک باربری مناسب بسیار حایز اهمیت است از ویژگی های مهم باربری تهران تعهد به خدمت، ارایه خدمات باکیفیت ،ایمنی و امنیت کالای شما، پرسنل خوش اخلاق؛تعرفه و هزینه های پایینتر از دیگر شرکت ها و بسیار موارد دیگر که ما را از دیگر شرکت ها متمایز می کند.

 

باربری تهران چه امکانات و خدماتی ارایه می دهد؟

• تهیه کارتن بسته بندی ویژه و انجام تمامی امور مربوط به این حوزه

(در اختیار داشتن تجهیزات استاندارد و بسته بندی اصولی تضمین می کند که بار سالم به مقصد برسد)؛

• اعزام کارشناس به منظور ارزیابی بار و ارائه مشاوره درباره چگونگی حمل و نقل

(گاهی بار ارزش ریالی بالایی دارد و نمی توان از طریق اپراتورهای ساده شخصا وارد عمل شد)؛

• دریافت سفارش های ظریف یا آن هایی که اصطلاحا مقاومت و استحکام کافی را ندارند

(اگر پیش از این تجربه باربری در تهران را داشته باشید، حتما با مواردی مواجه شدید که افراد از ارائه تضمین حمل و نقل سالم بار سرباز زده اند. زیرا بعضی تجهیزات در ذات استعداد شکنندگی دارند و حمل آن ها دقت بیش از حد می طلبد)؛

• و آغاز بارگیری، حمل و نقل و تخلیه بار در محل مورد توافق در کمترین زمان ممکن.

ارایه خدمات به صورت ۲۴ ساعته حنی در روزهای تعطیل فقط کافی است یکبار حمل بار و اثاث کشی را با ما تجربه کنید هدف ما رضایت صد درصدی مشتریان است

 

حمل کالاها و اثایه سنگین با باربری تهران

از خدمات شرکت باربری تهران حمل و جابجایی انواع بار و اثاثیه و محصولات سنگین می باشد مانند گاوصندوق – پیانو – یخچال ساید بای ساید – بوفه های قدیمی و سنگین – فرش های دستی و قدیمی و به طور کلی هر وسیله ایی که سنگین می باشد. مشتریان عزیز توجه داشته باشند موضوع حمل وسایل و اثاثیه سنگین بسیار مهم میباشد و حتما بایستی توسط کارگر ویژه صورت گیرد تا نه تنها خود آن وسیله آسیب نبیند بلکه باعث نشود که با برخورد به دیوار و اطراف باعث آسیب دیدگی منزل و ساختمان شود. این مهم را نیز به ما بسپارید. ما در باربری تهران ده ها خدمت دیگر داریم که میتوانیم هرنوع نیاز حمل بار شما هموطن عزیز را برآورده نماییم

 

 

Call Now Button با ما تماس بگیرید