بسته بندی اثاثیه در باربری الهیه

باربری الهیه با بسته بندی اصولی اثاثیه ی شما مانع صدمه دیدن آنها در طول جابه جایی میشود. باربری الهیه دارای امکانات و تجهیزات بسته بندی اثاثیه مانند کارتن های چندلایه و ضدضربه، ساک های مخصوص و ... میباشد

کارگران توانمند و ماهر باربری الهیه

باربری الهیه با استخدام کارگران جوان و آموزش آنها در زمینه های بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و جابه جایی وسایل سنگین دارای برترین نیروی باربری در کشور است. هدف اصلی کارگران باربری مجیدیه کسب رضایت شما است.

ماشین های مجهز و مسقف باربری الهیه

باربری الهیه دارای کامیون های باری مجهز و مخصوص اثاث کشی منازل میباشد. کف کانتینرهای کامیون های باربری الهیه با موکت و کارتن پوشیده شده است تا اثاثیه شما عزیزان در طول جابه جایی و اثاث کشی دچار صدمه نشوند.

دسترسی آسان و سریع به باربری الهیه

باربری الهیه دارای شعباتی در سراسر تهران است. شما میتوانید برای انجام امور اثاث کشی و باربری خود با نزدیکترین شعبه ی باربری الهیه تماس حاصل فرمایید. سرمایه ی ما اعتماد شماست. سرعت عمل و دقت را از ما بخواهید.

باربری شمال تهران

97 63 92 22

باربری مرکز تهران

15 88 72 88

باربری غرب تهران

19 40 35 44

باربری شرق تهران

40 14 72 77

باربری الهیه

باربری الهیه پیشتاز در باربری

باربری الهیه یکی دیگر از شعبات باربری و اتوبار تهران تک می باشد ، که در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی و سرویس دهی به شما همراهان و عزیزان می باشند ، و در خدمت شما می باشند ، و در هر زمان و هر مکانی که تماس نمایید بارها و اسباب و اثاثیه های شما را سلامت و با امنیت بالا به مقصد حمل و نقل می نماییم ، باربری و اسباب کشی وظیفه ماست ، و با وجود سرویس هایی نوین و خدماتی که باربری الهیه ارائه می دهد بارهایتان را با منیت و سلامت کامل بدون کوچک ترین آسیب و نقصی به مقصد می رسانند ، باربری الهیه تماس حاصل نمایید و سلامت رساندن کالاهایتان به منزل و مقصد را تضمین نمایید ، و ضامن بارها و اسباب و اثاثیه های شما می باشیم ، و باربری الهیه با کارگرانی ماهر و متخصص در تمام زمینه های باربری و اسباب کشی و شما را همراهی و با همکاری با شما و رعایت نکات اسباب کشی ، مرتب و منظم و شیک باهایتان را به مقصد می رسانند ، حمل و نقل بارهای سنگین ، بزرگ و غول آسا و سبک و هر آنچه که فکرش را بکنید باربری الهیه حمل و نقل و سلامت به مقصد می رسانند ، حمل و نقل و جا به جایی به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید جا به حا می نماییم ، و در ایام هفته و هفت روز هفته آماده پاسخ گویی به سوالات شما و هر سوال و پرسشی را که داشته باشید با کمال افتخار پاسخ گوی سوالات شما می باشیم ، و مطمئن باشید خاطره ای ماندگار را برای شما به ارمغان می اوریم ، و باربری الهیه در خدمت شما می باشیم با اولین تماس شما در اندک زمان و زودتر از زمان و ، وقت مقرر شده بارهایتان را به مقصد می رسانیم ،

Call Now Button با ما تماس بگیرید