مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری پونک

باربری پونک با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد .

عملکرد بی نظیر باربری پونک

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری پونک همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری پونک کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.

تجهیزات اثاث کشی

 اتوبار پونک مجهز به وسایل پیشرفته ی بسته بندی ، کارتن های چند لایه ، جعبه های ضد ضربه ، سلفون ، موکت و پتو و … برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل شما می باشد ، فقط با یکبار اعتماد به اتوبار پونک به توانمندی های ما و پرسنل باربری پونک ایمان خواهید آورد ، با دارا بودن ماشین های باری مانند نیسان ، خاورهای بزرگ و کوچک و … به یاری شما در اثاث کشی هایتان می اید. از تجهیزات بسته بندی می توان به کارتن های ضد ضربه ، سلفون ، طناب ، جعبه های مخصوص بسته بندی و … اشاره کرد.

انتخاب یک باربری نمونه و شیک

آنچه که شما را در اثاث کشی موفق می کند بسته بندی و انتخاب یک باربری معتبر و داشتن خدمات و سرویس های با کیفیتی است که ارائه می دهد می باشد. اتوبار پونک با بسته بندی تخصصی خود توسط کارگران متخصص اثاثیه ی شما را از شکستگی و … مصون نگه می دارد . هدف ما این است که خانواده هایی که قصد اثاث کشی دارند ، درگیر استرس ها و مشکلات اثاث کشی نباشند ، آرامش شما آرزوی باربری پونک است ، بسته بندی هایی رایگان و مستحکم ، کارکنان کاربلد ، سریع و ارزان فقط با پونک بار

باربری پونک  تخصص در اثاث کشی

با برگذاری دوره های آموزش باربری و ایمنی در اثاث کشی برای پرسنل خود در صدد است تا نیروی واردی را آموزش دهد ، کارگران متخصص در بسته بندی و حمل و نقل کالاهای سبک و سنگین ، ماشین های باری مجهز ، امکانات و تجهیزات بسته بندی ، دقت و سرعت عمل در جابه جایی ، تضمین سلامت اثاثیه ی شما ، باربری پونک نامی ماندگار در ذهن کسانی که اثاث کشی خود را به اتوبار پونک سپرده اند باقی می گذارد ، و با تمام دقت و نهایت تلاش خود را می کنند تا در سریع ترین زمان و بدون اتلاف وقت بارها و اثاثیه های شما را سلامت به مقصد تحویل دهند .

ما متخصص امور حمل و نقل هستیم

تخصص در اثاث کشی در منطقه تهران و شهرستان ها می باشد ، و با امنیت بالا کالاها و اسباب های شما را به مقصد تحویل می دهد ، باربری پونک در خدمت شماست اقسام کالاها و بارهای سنگین را حمل و نقل می نمایند ، با کیفیت ترین خدمات را از باربری پونک  بخواهید ، در تمام لحظات باربری و اسباب کشی با شما هستیم و بارها و کالاهای شما را سلامت و با امنیت به مقصد حمل و نقل می نماییم .

در تمام مناطق تهران تنها با یک تماس به خدمت شما می آییم و بارهای شما را حمل و نقل و بسته بندی و جابجا مینماییم با باربری در پونک بهترین ها را تجربه نمایید.

باربری پونک  راه های ارتباط

برای ارتباط و مشاوره با و جا به جا کردن لوازم منزلتان و حمل  کالاهای بدون شکستنی و مشکلات حمل می توانید فقط با یک تماس به باربری خیال خود را راحت کرده ، و بدونه کوچکترین دخالت شما بارتان به منزل خواهد رسید . می توانید در صورتی که هر پرسشی در مورد باربری داشته با شید ، با تماس با مشاوران اتوبار پونک هر گونه سوالی را که داشتید پرسیده و مشاوران ما نهایت تلاش خود را می کنند ، تا در حد توان خود پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند .

تماس سریع با ما

با تماس با شماره های زیر باربری پونک در اسرع وقت در اختیار و حضورتان حاضر می شویم و در اندک زمان کالا های شما را جا به جا می کنیم . شماره تماس های عبارتند از : ۴۴۳۵۴۰۱۹  و  ۴۴۳۶۵۷۳۰ فقط با یک تماس به اعتماد کنید و بارتان را به سلامت و ایمن به مقصد برسانید . اعتماد و پشتیبانی شما سرمایه ماست .

باربری تهران | اتوبار تهران

حمل و نقل به نقاط بیرون و درون از تهران

باربری پونک با حمل و نقل بار کالاهای شما به نقاط درون و بیرون از شهر به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشد . حمل و نقل بارهای سبک و سنگین خود را به  با کادر مجربی که با ارائه دادن سرویس های ویژه به شما دوستان عزیز به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشد .

حمل اثاث به صورت اسان و تضمینی

حمل تمام بارهای کوچک و بزرگ به تمام نقاط داخل و بیرون از تهران را با باربری اتوبار پونک تجربه کنید . تجربه ای که برای همیشه اگر اثاث کشی یا حمل و نقل باری را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها بخواهید انجام دهید را با باربری پونک تجربه خواهید کرد. با کادری مجرب و زبده به صورت شبانه روز در خدمت شما خواهند بود ، با ارائه بیمه نامه بار نامه دولتی بارهای شما را بیمه و تضمین می کنند . در صورت اتفاق ناخواسته و خسارت دیدن کالاه و بار های شما خسارت وارده را پرداخت می نماید .

کارگران متخصص در امر بسته بندی

 با داشتن کارگران متخصص بسته بندی اسباب منزل . دارای پرستل ورزیده . کارگران آموزش دیده و ماهر . ماشین ها و کامیونت های باری متفاوت . کامیونت های مخصوص اثاث کشی . کامیونت های ۶ متری و ۸ متری . اتوبار پونک در امر اثاث کشی منازل در سطح تهران فعال بوده است ،  و پیشتاز و پیشرو در باربری و اسباب کشی می باشند ، و در تمام ثانیه های حمل و نقل و جا به جایی ها با شما می باشند ،

 کامیونت ها و ماشین های حمل بار و اثاث منزل در تهران

باربری پونک با دارا بودن کامیونت های مخصوص اثاث کشی در اندازه های مختلف ، کامیونت های مسقف و تمیز ، دارای پتو های نرم جهت جلوگیری از آسیب دیدگی وسایل ، کانتینر های این کامیونت ها با موکت پوشیده شده است ، باربری پونک همواره در مقابل مشتریان خود را مسوول میداند ، با از دردسرهای اثاث کشی خلاص شوید ، کارگران پونک بار تهران آموزش های لازم را برای انجام یک اثاث کشی حرفه ای و بدون دردسر دیده اند .

اثاث کشی در شهرستانها

اثاث کشی در تهران ، اثاث کشی به شهرستان های نزدیک تهران با اتوبار پونک ، با کارگران مجرب خود مفتخر است که مشتریانی مثل شما را دارد ، با سایقه ی چندین ساله اتوبار پونک در باربری دیگر نگران مشکلات اثاث کشی نباشید ، کارگران حرفه ای در اثاث کشی ، کارگران اتوبار پونک در مقصد وسایل شما را به بهترین شیوه و بهترین دکور می چینند ، حمل یخچال ساید بای ساید و دو در ، حمل گاوصندوق در اثاث کشی . باربری شرق تهران ، باربری غرب تهران ، باربری شمال تهران ، باربری در تهران .

ارائه دهنده انواع خدمات باربری و بسته بندی اثاث

باربری و اثاث کشی ، استفاده از نایلون های حبابدار در بسته بندی اثاثیه ، کارتن های مخصوص بسته بندی اثاثیه ، جعبه های مخصوص بسته بندی ، باربری پونک در راستای تحقق اهداف باربری و اثاث کشی بی دردسر میاندیشد. باربری و اتوبار در تهران ، خدمات شبانه روزی ، مشاورین توانا به صورت ۲۴ ساعته آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند ، تخصص و کارنامه ی درخشان در اثاث کشی را از باربری پونک بخواهید.

مشاوران رایگان

باربری پونک با پرسنل و کارمندانی دانا ، با تجربه و دارای مدرک تحصیلی معتبر در خدمت شما می باشند ، و با همکاری همدیگر تمام خواسته و نیاز های شما را در رابطه با باربری و جا به جایی ها و هر آنچه را که بخواهید ، از صفر تا صد باربری و حمل و نقل را برای شما عزیزان و همشهریان محترم به نحوه احسنت انجام می دهند ، اتوبار پونک در خدمت شماست و تمام بارها و کالاهای شما را از صفر تا صد حمل و نقل می نمایند ، و در هر زمان تماس نمایید ، در سریع ترین زمان ممکن در خدمت شما خواهیم بود ، بدون خستگی و تمام وقت در هر زمان که بخواهید به حضور شما می آییم. و هر گونه سوالات و پرسش های شما عزیزان را پاسخ گو می باشند.

 ساعات کاری باربری ما

باربری پونک ساعات کاری مشخصی ندارد ، و در تمام ساعات شبانه روز و تمام هفته در خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی می باشند ، و در هر زمان و ساعتی از شبانه روز که تماس نمایید در خدمت شما عزیزان خواهیم بود ، و در هر مکان که باشید و تماس نمایید در اسرع وقت و  بدون اتلاف وقت در اندک زمان در حضور شما خواهیم بود ، و سلامت و بدون کوچک ترین آسیبی اسباب و اثاثیه های شما را به مقصد تحویل می دهیم .

فعالیت به صورت شبانه روزی و تمام وقت

در کل ساعات و طول شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشند ، و بدون خستگی و معطلی در انجام دادن کل امورات شما نهایت تلاش و سعی خود را می کنند ، با باربری پونک همراه باشید و برترین ها را برای شما انجام و بهره ببرید ، و شما عزیزان در هر ساعتی که نیاز به اسبب کشی و حمل و نقل کلاها و بارها به هر منطق از تهران و شهرستان ها داشتید با ما تماس نمایید.

پونک بار تهران ، باربری در اطرف پونک ، باربری و اتوبار در نزدیک پونک

 از صفر تا صد اثاث کشی

باربری پونک از صفر تا صد باربری و حمل و نقل و جا به جایی کالاهای سبک و سنگین را با برترین ماشین ها و کادری مجرب که نهایت تلاش و سعی خود را می کنند ، تا رضایت شما عزیزان را کسب نمایند ،باربری در خدمت شماست ، و تمام بارها و کالاهای شما را به نقاط درون و بیرون از تهران با امنیت بالا به مقصد تحویل می دهند .

از صفز تا صد اثاث کشی یعنی :

در مرحله اول ما تمام خدماتی را که قبل از شروع اثاث کشی می باشد را انجام می دهیم از قبل : مشاوره تلفنی رایگان در امر بسته بندی و اثاث کشی

در مرحله بعد ما پرسنل بسته بندی اثاث را به همراه تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاث در پونک فرستاده تا خدمات بسته بندی کالاهای شما را از هر نوعی را که باشد انجام دهند .

در مرحله بعد بعد از انجام بسته بندی اثاثیه توسط متخصصین بسته بندی پونک  نوبت بارگیری اثاث و کالاهای شما توسط کارگران زبده و توانی ککما که با تمام اصول حمل بار آشنا هستند می رسد

باربری پونک تمامی اثاث و کالاهای شما را تا این مرحله یا استفاده از برترین افراد و تجهیزات استاندارد انجام داده است .

 

برترین خدمات باربری

با ما همراه باشید تا برترین ها و با کیفیت ترین ها را به شما عزیزان و همراهان ارائه دهیم ، فقط با یک تماس و یک بار تجربه از خدمات و سرویس ها اطمینان حاصل نمایید ، و جزوه مشتریان ثابت باربری پونک با شید ، اتوبار پونک در مراحل اسباب کشی و اثاث کشی با شما همراه می باشند ، و در تمام امور و کارها شما را یاری می نمایند ، و با امنیت بالا و سلامت کامل به مقصد می رسانند ،

خدمات و صفحه اصلی باربری و اتوبار تهران تک

شعبات و باربری های شرق تهران 

باربری و اتوبار پونک 

خدمات و سرویس های باربری و اتوبار پونک

باربری تهران | اتوبار تهران 

باربری پونک دیگر شعبات باربری

باربری پونک با ایجاد شعبات باربری در مناطق دیگر در خدمت شما می باشند و با یک کلیک فقط می توانید به وب سایت های آن ها مراجعه نمایید ، برای آسایش و راحتی شما همراهان بهترین ها را برایتان انجام می دهند.و در سریع ترین زمان و کم ترین وقت ممکن در خدمت و حضور شما می باشند ، اتوبار و باربری تهران تک روز به روز در حال پیشرفت و ایجاد شعبات و باربری ها در تمام مناطق تهران و اینکه بتوانند در اندک زمان و کم ترین زمان ممکن بتوانند در حضور شما باشند شبانه روز در تلاش می باشند تا بهترین ها را به شما عزیزان ارائه دهند.

شعبات دیگر باربری تهران تک

ما در صدد آن هستیم که روز به روز بر کیفیت خدماتمان در باربری پونک و اتوبار پونک تهران بی افزاییم و این خدمات را به صورت کاملا اصولی بتوانیم در اختیار عموم مشتریان بگذاریم. در ادامه به تعدادی از این شعبات اشاره ایی خواهیم داشت.

باربری اندرزگو    ،    باربری دارآباد   ،    باربری چیتگر   ،    باربری ارتش    ،   باربری ولیعصر    ،  باربری الهیه   ،  باربری پاسداران   ،   باربری پارک وی   ،  اتوبار پونک  ،   باربری تهران | اتوبار تهران ،

اتوبار پونک در خدمت شما می باشد ، تمام وقت آماده می باشد ، تمام کارهای شما عزیزان را انجام بدهند.

آیا بدنبال یک شرکت باربری مطمئن در تهران بزرگ هستید ؟

ما می دانیم که برای هر کسی پیش آمده است که بدنبال یک شرکت باربری مطمئن در تهران بزرگ باشد که به او اعتماد کرده و خدمات باربری ، بسته بندی اثاثیه در تهران ، اتوبار ، حمل و نقل درون شهری و بین شهری ، اسباب کشی ، حمل اثاث منزل و … خود را به او بسپارد اما شاید با وجود تعداد بسیار زیاد شرکت های باربری و اتوبار فعال در تهران بزرگ نتواند آن چنان که باید و شاید انتخاب درستی داشته باشد ،  باربری پونک و اتوبار پونک در تهران بزرگ اینجا هستند تا راه و روش های انتخاب اتوبار و باربری مطمئن را به شما بگویند پس با ما همراه باشید

 

یک باربری تک و نمونه چه خصوصیاتی می تواند داشته باشد ؟

امروزه با وجود شرکت های باربری متعدد و بسیار درباب ارائه خدمات باربری و بسته بندی در تهران بزرگ جرو رقابتی بالای به وجود امده است که باید یک باربری بتواند خدمات ویزه ایی داشته باشد تا بتواند به بهترین صورت ممکن از عهده شما عزیزان بر آید ، اتوبار و باربری پونک در تهران بزرگ یکی از این شرکت های باربری مطمئن و قوی در عرصه ارائه این خدمات جامع است که با در اختیار داشتن تمامی ویژگی های یک باربری خوب توانسته است در این عرصه موفق باشد ، در ادامه ما به تعدادی از ویژگی های اتوبار و باربری در محدوده تهران و غرب تهران اشاره می کنیم .

  • پرسنل متخصص و توانا در ارائه خدمات بسته بندی در پونک ، حمل بار پونک و تخلیه بار و اثاث 
  • بیمه نامه باربری معتبر برای ارائه بهترین ها به صورت تضمینی و ارامش خاطر مشتریان عزیز
  • ارائه قیمت های کاملا منصفانه 
  • ارائه برترین سرویس های انلاین به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل

 

 

اتوبار و اثاث کشی و حمل اثاث به شهرستان

اتوبار و باربری در تهران و شهرستان ها باید به گونه ایی انجام شود که رضایت مشتریان را در پی  داشته باشد ، اثاث کشی و باربری اهمیت زیادی دارد زیرا مستقیما با اثاث و کالاهای شما عزیزان در تهران سروکار دارد ، به این صورت که ما و کارگران وارد حریم شخصی شما می شوند و در این باره باید شرکتی را انتخاب کنید که دارای سابقه بالای کاری و اعتبار زیادی در تهران باشد.

اتوبار و باربری پونک در تهران دارای سابقه فعالیت بالایی می باشد و ما می خواهیم بهترین ها را برای شما رقم بزنیم ف به عنوان مثال ما می توانیم اثاث و کالاهای شما را به دورترین نقاط کشور با تجهیزات مدرن و پرسنل اموزش دیده به صورت تضمینی انتقال دهیم .

اتوبار شهرستان ، اثاث کشی تضمینی به شهرستان ، حمل بار به شهرستان ها

حمل اثاث به شهرستان

 

 

اهداف شرکت باربری

ما در اتوبار و باربری پونک بدنبال ارائه خدمات حرفه ایی و ویژه در زمینه های باربری ، اتوبار ، جابه جایی اثاثیه منزل در تهران ، حمل و نقل و اثاث کشی به شهرستانها ، بسته بندی اثاثیه و … هستیم

شرکت ما یکی از با سابقه ترین شرکت های باربری فعال در تهران بزرگ است که با در اختیار داشتن نیروهای زبده ، متعهد و وظیفه شناس می تواند در تمام زمینه های نامبرده خدمات اصولی ارائه دهد .

ما برای بلند مدت باربری اهدافی را در نظر گرفته ایم که در ادامه به آن ها اشاره ایی خواهیم داشت .

  • ایجاد یک باربری کاملا انلاین به صورتی که به آسانی و از طریق اینترنت بتوانید خدمات خود را سفارش دهید .
  • ارائه خدمات حرفه ایی به تمام مناطق تهران بزرگ 
  • تجهیز کردذن ناوگان باربری به برترین تجهیزات 

 

 

+10
Call Now Button با ما تماس بگیرید