مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری پونک

باربری پونک با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد .

عملکرد بی نظیر باربری پونک

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری پونک همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری پونک کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.

باربری پونک و ارائه دهنده خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه درتهران

باربری پونک غرب تهران واقع است ، پونک . و ارائه دهنده خدمات و سرویس های حمل و نقل در تمام ساعات شبانه روز به شما عزیزان می باشد ، در سال های اخیر فرهنگ آپارتمان نشینی افزایش یافته و همچنین جمعیت در منطقه ی پونک رو به افزایش است ، لذا وجود یک باربری برای رفع نگرانی های مردم در این منطقه به شدت نیاز بود ،  باربری پونک با هدف رفع این یاز و با هدف خدمت پا به عرصه ی رقابت گذاشته است ، به لطف خدا در این راستا با زحمات بی دریغ پرسنل باربری پونک و صبر شما مردم عزیز موفق بوده ایم ، با اعتماد به اتوبار پونک  ، اتوبار پونک را سرافراز خواهید کرد.

اتوبار و باربری تهران تک ارائه خدمات باربری ، اتوبار و بسته بندی اثاث در تهران است .

باربری پونک

باربری پونک

تخفیفات ویژه پونک بار

باربری پونک برای خانواده ها و عزیزانی که از طریق سایت باربری اقدام به تماس با اتوبار پونک می کنند تخفیفات ویژه ای دارد . همچنین به خانواده هایی که برای چندمین بار با ما تماس می گیرند تخفیفات ویژه ای را در قیمت باربری لحاظ می نماییم . برای شمایی که ساکن منطقه پونک هستید به صورت شبانه روز آماده سرویس رسانی و حمل و نقل کالاهای شما می باشد ، با مدیریت زمان و به موقع و حتی زودتر در خدمت شما و کالاهایتان را به مقصد می رسانند ، اسباب کشی و حمل و نقل بارهای بزرگ و کوچک خود را به باربری پونک بسپارید .

لینک های مرتبط

باربری در پونک   –   حمل بار  –  بسته بندی  –  اتوبار پونک ، باربری در محدوده پونک ، بسته بندی اثاثیه منزل در پونک ، حمل و نقل و باربری در پونک

 کامیونت های حمل و نقل 

باربری پونک با مجهز ترین ماشین ها با کیفیت ترین سرویس ها در خدمت شما می با شند ، و بارها و اثاثیه های شما را به نقاط درون و بیرون از تهران با کامیونت هایی مجهز عاری از هر گونه گرد و خاک به مقصد تحویل می دهند ،با توجه به متغییر بودن نیاز مشتریان ما اقدام به تهیه ی خاور های نو در اندازه های بزرگ و کوچک کرده است ، برای بار های کم از خاور های ۶ متری و برای بارهای زیاد از خاورهای ۸ متری استفاده می شود ، کف خاور ها و کامیونت  های با استفاده از پارچه های نرم و پتو پوشیده شده است تا وسایل شکستنی آسیب نبینند ، همچنین وسایل حساس به ضربه در پتو هایی پیچیده میشوند تا در طول مسیر دچار آسیب دیدگی نشوند.

حمل بار و اثاث به صورت کاملا تضمینی

بار و اثاثیه ی شما را به صورت تضمین شده و با ضریب امنیتی بالا حمل و جابه جا می کند و سالم و سلامت به مقصد میرسانند، بارهای شما را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل می کنند ، با رانندگانی ماهر و صبور و سریع در جاده ها ،بارهای شما راسالم به مقصد می رسانند ، به لطف شما مشتریان عزیز باربری پونک  بهترین و پیشتازیم. از خدمت کردن به شما خرسندیم . و نهایت تلاش و سعی خود را داریم تا رضایت شما عزیزان را کسب نماییم .

 

اقسام کامیونت های باربریاتوبار پونک در خدمت شماباربری در پونک کامبونت های حمل بارباربری در پونک بسته بندی

افراد کاربلد

باربری پونک با داشتن کار گرانی با سابقه کاری و توانایی ها و مهارت هایی که در حمل و نقل و خدمات باربری دارند برترین هستند ، کارگران باربری پونک با بهره گیری از تخصص و مهارت های خود و با تکه بر نکات ایمنی کار می کنند . حمل یخچال های سنگین ، تردمیل ، لباسشویی و … در میان طبقات توانایی خاص خود را می طلبد . کارگران خوش اخلاق اتوبار پونک در سخت ترین شرایط سنگین ترین وسایل را بدون ضربه دیدن و صدمه دیدن جابه جا می کنند ، به کارگران خود آموزش های مداوم می دهد ،

کارگران متخصص حمل اثاث و بسته بندی

با کارگران باربری پونک با خیال راحت اثاث کشی و اسباب کشی کنید . دیگر نگران شکستن وسایل در طی جابه جایی نباشد ، کارگران اتوبار پونک با آموزش ها و تجربیات زیادی که دارتد نهایت تلاش خود را می کنند تا رضایت شما را جلب نمایند ، و اینکه بدون اتلاف زمان در خدمت شما باشند و با هما هنگی و همکاری با خانواده ها حمل و نقل کالاها را به بهترین شکل و با نظم خاصی حمل و نقل می کنند ، که باعث سالم رساندن کالاها به مقصد می رسد . اسباب کشی آسان و ماندگاری را با باربری پونک سپری کنید .

لینک صفحه

باربری در پونک   –   اتوبار پونک   – اتوبار در پونک  –  حمل اثاثیه منزل  –  حمل بار به شهرستان

 خدمات 

باربری پونک با سابقه درخشان و تجربیات زیادی که چندین ساله است ، که در این زمینه کار می کند را دارا است ، با به کار گیری دانش و تجربیات اندوخته خود توانسته رضایت مندی شما عزیزان را مورد توجه خود قرار گیرد . این باربری در ۲۴ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما همراهان گرامی می باشد ، با خدماتی که توسط کادر مجربی که دارد آسایش شما را فراهم کرده است . خدماتی که ارائه می دهد عبارتند از :

√  حمل بار به درون شهر و بیرون از شهر توسط کادر مجرب اتوبار پونک

حمل انواع کالاهای سبک و سنگین در اتوبار پونک

√  تضمین بار شما در اتوبار پونک

 جا به جایی جهیزیه عروس

   حمل کالاهای اداری ، کشاورزی ، مصالح ساختمانی ، ماشین آلات ، مواد شویینده ، کالاهای فروشگاهی  و…

  بسته بندی کالا به نحو احسن اتوبار پونک

√   ارائه ده ها ماشین سبک و سنگین اعم از :نیسان ، انواع کامیون ها ، وانت بار و …

  دادن مشاوره جهت حمل بار

√   تخفیف ویزه برای همراهان همیشگی

حمل بار پایین ترین قیمت

  دارا داشتن نیروهای خانم و آقایان متخصص در این زمینه

   تمیز کردن منزل قبل و بعد و چیدن اثاث منزل

√  در سریع ترین زمان در اختیار شما قرار می گیرد .

 باربری نهایت تلاش و سعی خود را می کند ، تا در هر زمینه ای ممتاز باشد زیرا باربری پونک آسایش را یرای شما عزیزان خاستار است .

باربری پونک بار شما را تضمین می کند

 باربری ما  و باربری تهران تک از لحظه ای که بار شما را دریافت می کند ، تا هنگامی که تحویل مقصد می دهد مسئول بار شما است ، اگر احیاناء یا تصادفاء بار شما در حین بار دهی یا جا به جایی دچار آسیبی گردد ، باربری موظف است خسارت شما را به صورت کامل بپردازد ، همچنین اگر کالای شما خراش کوچکی بردارد باربری پونک خسارت را پرداخت می نماییم ،

جبران خسارت توسط بیمه باربری پونک

باربری و اتوبار پونک که کالای شما را بیمه می کند یعنی بیمه گر از شما بیمه گذار محترم حقی را بابت کالای بیمه شده دریافت می کند تا در صورت اینکه کالای شما آسیبی دید شما حق اعتراض را داشته باشید ، و طبق مواد بیمه نامه در صورت هر گونه حادثه تمام خسارت شما پرداخت می شود ، اما اتوبار پونک این اطمینان را به شما می دهد که با امنیت و سلامت بالا کاهایتان به مقصد می رسند ، و ضامن بار شما خواهند بود  و اسباب و اثاثیه های شما را سلامت و بدون ضرر و شکستن به مقصد تحویل می دهند .

بیمه نامه باربری در پونک ، اثاث کشی تضمینی در پونک ، حمل و نقل اثاث در پونک

بیمه باربری پونک

بسته بندی کالا

باربری پونک  همواره سعی خود را می نمایید ، تا در ارائه دادن خدمات و سرویس چیزی را برای شما عزیزان و همراهان کم نگذاشته و برتر از تمام باربری ها عمل نموده تا مورد رضایت شما عزیزان قرار گیرد.و تمام نیروی خود را به کار می گیرید تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم ، با بسته بندی های نوین پونک بار که کادر مجرب ما انجام می دهند ، کالای شما در امنیت به مقصد می رسد . بسته بندی هایی بر اساس کالای شما بسته بندی می شوند .  بسته بندی ها متفاوت خواهد بود ،

اتوبار و باربری در پونک با در اختیار داشتن بهترین و مرغوبترین تجهیزات باربری و بسته بندی اثاث آماده ارائه خدمات حرفه ایی می باشد .

برای مثال :

 مثلا کالاهای شکستنی ، لباس ها ، ماشین آلات ، کالاهای برقی و رخت وخواب ها … هر کدام کارتن و بسته های مخصوص بسته بندی به خود را دارند ،

 کالاهای برقی و بلوریجات را با نایلکس ها و چسپ های محکمی پوشش داده تا خراشی به آن وارد نشود ، بعد در کارتن های مستحکمی می گذارند .

بسته بندی اثاثیه منازلبسته بندی کالاهای تجاریبسته بندیحمل بار به شهرستان هااتوبار در پونکباربری در پونک  – اتوبار پونک  –  باربری 

 

بسته بندی رختخواب و اثاث

 همچنین رخت و خواب ها را در کیسه هایی الیاف مانند بسته بندی خواهند کرد ، و پوشاک ها را در کارتن هایی رگال دار که لباس ها در آن چروک نخواهد شد، زیرا این کارتن ها با داشتن آویزان مانندی دارند ، بعد ما کارتن ها را با چسپ هایی ، چسپ کاری می کنیم که چسپندگی فوق العاده ای دارد ، که هر چند مسیر طولانی باشد ، یا در اثر ضربه ای باز نخواهد شد ،  باربری پونک با بسته بندی مدرن ، و با استفاده از روش های اروپایی و استفاده از متد روز کالاهای شما را چنان بسته بندی می کنند.

بسته بندی برای مسافت های طولانی

که به مسافت های دور یا نزدیک حمل و نقل نماید سالم به مقصد می رسند ، و از آسیب دیدن در امان هستند ، بسته بندی های باربری پونک منظم و مرتب می باشند و به نجوه احسنت انجام می گیرند ، بهترین و مرتب ترین بسته بندی ها را با ما تجربه نماید و دیگر دغدغه جمع کردن و تهیه کردن کارتن ها و وسایل های دیگر نباشید ، فقط با یک تماس تلفنی اسباب کشی آسان و بدون اتلاف زمان و راختی را تجربه نماید . با اتوبار و باربری پونک نگرانت اسیب دیدن اثاث و کالاهای خود در هنگام مسافرت های طولانی مدت نباشید ، ما در تمام طول مسیر همراه شما هستیم .

 شعبه ها در تهران

باربر پونک در جهت دسترسی سریع تر شما اقدام به ایجاد شعبات مختلف نموده است ، باربری در هر منطقه ای بیش از چندین  شعبه را ایجاد نموده ایم  ، تا حمل بار را برای شما آسان نموده ، هرچه سریعتر در اختیار شما قرار بگیرد . اتوبار تهران تک شعبات زیادی را چهار منطقه تهران تشکیل داده است ، که هر کدام در سطح تهران پیشتاز می باشند ، در حمل و نقل کالاها و سالم رساندن کالاها به مقصد حرف اول را می زنند . چنان که قابل مشاهده می باشد در زیر با گذاشتن چندین شعبه از شعبات اتوبار تهران تک می توانید با یک کلیک به صفحات آن ها مراجعه و از خدمات و شماره های تماس با آن ها آگاه شوید .

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

Call Now Button با ما تماس بگیرید