مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری ونک

باربری ونک با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری ونک

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ونک همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری ونک کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


کارتن های بسته بندی

امروزه بسته‌بندی توسط کارتن ها بیشتراستفاده می شود. و این روش از بسته‌بندی یکی از استانداردترین روش‌ها در جهان می‌باشد ، کارتن‌های بسته‌بندی که باربری ونک به کار می برد ، با توجه به اجناس و کالاهایی است ، که در داخل آن‌ها برای بسته‌بندی قرار می‌گیرند، در ابعاد، اندازه‌ها و انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند، کارتن‌های بسته‌بندی از لحاظ نوع ساخت نیز متفاوت بوده و از انواع کارتنی چندلایه گرفته تا پلاستیکی تنوع دارند. مهم ترین دسته‌بندی برای کارتن‌های بسته‌بندی را می‌توان در ساختار زیر بیان کرد:
کارتن فریت  
کارتن اسباب کشی
کارتن اداری

مشخصات کارتون های اسباب کشی

باربری ونک  این سه کارتن که از برند های معتبری خریداری کرده ت کالاهای شما دوستان و همراهان در امنیت کامل به مقصد برسد ،و روش کار این سه نوع کارتن یکسان بوده و تفاوت اصلی آن‌ها در فناوری ساخت آن‌ها می‌باشد، برای مثال کارتن فریت بار معمولاً دارای مقاومت بالاتری بوده و در مدل‌ های ۳٬۴ و ۵ لایه ساخته می‌شوند. این نوع از کارتن بسته‌بندی نسبت به ضربه دارای مقاومت بالاتری هستند ، و قیمت بالاتری نیز دارند.

بسته بندی اثاث و کالاهای اداری

برای کالاهای اداری  کارتن اداری استفاده می نماید که با کارتن های  اسباب کشی همسانی بالاتری داشته و ساخت آن ها بسیار شبیه هم می باشد ، از این نوع کارتن‌ها برای مصارف عمومی مانند بسته‌بندی لوازم و حمل اسباب و اثاثیه استفاده می‌شود. باربری ونک دوست دارد بهترین ها را برای شما ارائه دهد و شما عزیزان فقط با یک تماس می توانید کالاها و بارهایتان برای حمل و نقل و بسته بندی و دیگر خدمات به اتوبار ونک  بسپارید .

راه های ارتباط Cell

باربری ونک برای شما خانواده ها و مشتریان و همرا هان همیشگی با کادر مجرب و زبده و جوان خود به صورت شبانه روز و روزهای تعطیل هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد ، با استرس و نگرانی های ناشی از اثاث کشی و حمل بار به شهرستان ها را از خود دور کنید و با خیالی آسوده بارها و اسباب کشی های خود را به باربری ونک بسپارید .

با سابقه و تجربه ترین کارگران

کارگران ما با سابقه کاری و تجربیات زیادی که در زمینه باربری و اثاث کشی و بسته بندی ها دارند پیشتاز می باشند و باعث رضایت مندی شما همراهان می شوند ، با بسته بندی کالاهای شما از خرده ریز ها گرفته تا بزرگ ترین و سنگین ترین کالاها را برای شما با دقت و نظمی بسته بندی می کنند که اعتماد شما را به دست آورده و باعث می شود تا ادعاهای ما به حقیقت و به باربری ونک ایمان آورید ،شما عزیزان می توانید فقط با یک تماس از خدمات استفاده و اثاث کشی سریع ، آسان و بدون دردسر و مشکل و با کمترین زمان و کمترین قیمت داشته باشید.

قیمت های ارزان باربری

تمامی قیمت های باربری توافقی و با در نظر گرفتن شرایط مالی شما عزیزان می باشد ، تنها هدف و انگیزه باربری ونک برای شما ساکنان تهران و منطقه ونک این است که خاطره ای خوب را از یک اثاث کشی آسان و بدون مشکل را تجربه نماید . باربری ونک مفتخر است تا در خدمت شما و به شما دوستان گرامی سرویس رسانی نمایند . شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که خواستید با ما تماس گرفته و از مشاوران ما به صورت رایگان هر گونه مشکل و سوالی را در زمینه باربری داشته باشید پرسیده و مشاوران پاسخ گوی سوالات و نیاز های شما می باشند .

اصولی ترین اثاث کشی

در اثاث کشی های خود از دست شکستن وسایل خسته شده اید ؟ دیگر نگران نباشید . باربری ونک در خدمت شماست . اثاث کشی و تمام مشکلات و دردسر های آن را به اتوبار ونک بسپارید . کارگران ماهر و توانمند . ماشین های باری مدرن و سقف دار .

حمل و نقل به شهرستان ها

باربری ونک بارها و اثاثیه های شما را حمل و نقل و جا به جا می کنند ، بارها و اثاثیه های شما را به هر منطقه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل و جابه جا می نمایند ، در هر زمان و هر مکانی که خاستار باشید ، با یک تماس تلفنی در کمترین زمان در حضورتان خواهیم بود ، اتوبار ونک  بارها و اثاثیه هایتان را به هر نقطه و مکانی درون و بیرون از شهر با بهترین امکانات و کارگرانی توانا و زبده حمل و نقل می نماییم .

حمل و نقل و باربری انواع اثاث و کالاها

حمل و نقل بارهای بزرگ و کوچک را به باربری ونک بسپارید ، و خود را از دردسرهای و مشکلات حمل و نقل دور کنید ، و با خیالی آسوده و مطمئن به ما اعتماد کنید و حمل و نقل هر نوع کالای را با سپردن با در سالم رساندن کالاها به مقصد نهایت تلاش و سعی خود را می کنیم .

بهترین اثاث کشی

حمل و نقل داخل تهران و حمل و نقل بارهای بزرگ و سنگین تخصص اتوبار ونک  می باشد .با داشتن ماشین های مجهز کالاهای شما در داخل آن از آسیب و هر گونه خسارتی در امان و با رانندگانی ماهر و دقت در جاده ها کالاها و بارهای شما را به مسافت های دور و نزدیک با ضریب امنیتی بابلا حمل و نقل می نمایند ، حمل و نقل و سلامت رساندن کالا و بارهایتان به مقصد را باربری ونک تجربه نماید .

باربری در ونک  –  اتوبار ونک  –   باربری –  اتوبار  –  بسته بندی –

Call Now Button با ما تماس بگیرید