مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری ونک

باربری ونک با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری ونک

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ونک همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری ونک کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری ونک

اتوبار ونک و باربری ونک یکی از شرکت های فعال باربری در شمال تهران است خدمات باربری ، اثاث کشی ، بسته بندی اصولی اثاث ، اتوبار شهرستان ، جا به جایی اثاث منزل در تهران و حومه و سایر خدمات باربری را بر عهده دارد ، این اتوبار یکی از اتوبار و باربری های زیر نظر باربری تهران تک می باشد که در محدوده ونک تهران فعالیت دارد ، امید است تا پایان این مطالب با ما همراه باشید.

برترین ویژگی های باربری

باربری ونک با ویژگی های مثبتی که دارد و تجربیات که بدست آورده توانسته پیشتاز باشد ویژگی های زیادی دارد . با داشتن ده ها کامیونت ها حمل و نقل ماشین باری سبک و سنگین  کامیون های باری کوچک و بزرگ و نیسان ها ، وانت بار های مختلفی را که دارد و در صورت تماس با اتوبار ونک طبق خواست شما هر ماشینی را که بخواهید در اختیارتان قرار می دهیم . با بسته بندی های ممتازی که کارگران ما انجام می دهند وسایل های شما ایمن به مقصد می رسد .

ضمانت نامه

با ارائه بیمه نامه به شما خیال شما را راحت می کند . که در صورت اتفاقی کالای شما تحت پوشش بیمه است و اگر خسارتی پیدا کند ، باربری تمام خسارت شما را پرداخت خواهد کرد .

برترین کارکنان باربری

باربری ونک به شما این قول را می دهد تا وسایل هایتان را سالم به مقصد برساند . و با اخلاق خوبی و خوش برخوردی کارکنانش و تجربه و دقت زیادی که دارند نهایت تلاش خود را می کنند . کارگران  وسایل های سنگینی مانند : کالاهای ورزشی و لباسشویی و کالاهای آشپزخانه کارگران متخصصی را داریم ، که به بهترین نحو وسایل شما را حمل میکنند . سعی باربری ونک  بر این است تا در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت رسانی به شما آماده باشیم . و به صورت شبانه روز وحتی روزهای تعطیل هم آماده سرویس دهی هستیم .

مشاوره باربری

وبه صورت رایگان در تمامی ساعات مشاوران باربری ونک  پاسخ گوی شما همشهریان محترم می باشند .

باربری در ونک – حمل بار – بسته بندی – اتوبار ونک

 ایمن بار شماست

باربری ونک با ارائه بیمه به شما عزیزان ما میخواهیم که خیال شما از هر لحاظی و هیچ استرسی بابت کالای قابل حمل نداشته باشید . در صورت سپردن کالاهای خود به اتوبار ونک باربری با ارائه بیمه نامه به شخص بیمه گر از بیمه گر بابت کالای قابل حمل حقی را دریافت می کند . تا در صورتی که هر حادثه ای برای کالای شما اتفاق بیافتد بیمه گذار موظف است که خسارتی که برای کالای شما اتفاق افتاده است را پرداخت نماید .

اثاث کشی آسان و مطمئن

اگر در طی مسیر بار برای کالاهای شما یا در حین جمع کردن و چیدن وسایل های شما هر چند کوچک و بزرگ که باشد کارکنان اتوبار ونک مسئولیم خسارت کالای وارده را بپردازیم . اما شما دوستان و همراهان گرامی آسوده خاطر باشید ، که باربری ونک ضامن بار شماست و کارگران ما در اتوبار ونک  نهایت دقت خود را می کنند و بدونه هیچ آسیبی و سالم کالاهای شما را جابه جا می کنند . زیرا کارگران اتوبار ونک خبره و امانت دار بار شما هستند . زیرا مال شما را مال خود می دانند و سالم به مقصد می رسانند .

 

باربری ونک

باربری ونک

شعبات نزدیک

باربری ونک برای آسایش بیشتر شما عزیزان شعبات زیادی را دایر کرده ایم . در همین منطقه شمال تهران واقع است دارای بیش از ده شعبه دیگر است ، که در خدمت رسانی حاضر می باشند . کوشش ما بر  این است که در اسرع وقت و در کم ترین در خدمت رسانی آماده باشند.  شعبات که در شمال تهران واقع است در زیر لینک آن ها را قرار داده ایم شما فقط میتوانید با یک کلیک به وب سایت آن ها دسترسی داشته باشیم . اتوبار ونک  آسایش شما را خاستار است.

اتوبار ونک و باربری غرب در باربری تهران | اتوبار تهران :

  • باربری اشرفی اصفهانی   ،  باربری مرزداران  ،  باربری پونک  ،     ،  باربری ستارخان  ،  باربری شهران  ،  باربری شهرک راه آهن  ، باربری دهکده المپیک     ،     باربری جنت آباد   ، باربری سردارجنگل ،

اتوبار ونک و باربری شمال در باربری تهران | اتوبار تهران  :

  • باربری نیاوران  ،    باربری تجریش     ،   باربری جردن    ،    باربری شریعتی  ، باربری مخابرات  ،  اتوبار و باربری قیطریه 
  • باربری مینی سیتی   ، باربری نیاوران  ،  باربری هروی  ،  اتوبار و باربری ظفر   ، باربری پونک  ،   اتوبار و باربری سغادت آباد  ، باربری ملاصدرا  ،  
  • باربری زعفرانیه  ، اتوبار و باربری فرشته    ،   اتوبار و باربری تهران تک    ، 

 

اتوبار ونک و باربری شرق  در باربری تهران | اتوبار تهران :

  • باربری تهرانپارس   ،   باربری پیروزی     ،   باربری رسالت   ،   باربری نارمک  ،  اتوبار ونک   ، باربری تهران | اتوبار تهران   ،

باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شهرک غرب ، باربری  تجریش ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری  زعفرانیه ، باربری  میرداماد   ،  باربری تهران  و …

 بسته بندی ها متفاوت

بسته بندی کالا ها و وسایل خیلی مهم است و جزء لازم و ضروری یک کالا می باشد . و درست است همه ما یکبار اثاث کشی را انجام داده ایم و بسته بندی ها را نیر انجام داده ایم اما احتمال زیاد با شکستن ظروف و نامنظمی بسته بندی ها را انجام داده ایم کهدر حین جابه جایی و حمل و نقل دچار شکستگی و دردسر هایی شده ایم که این خود اعصاب اثر گذاشته و باعث ضرر مالی نیز شده است . اما اگر شما با باربری ها همکاری کنید .

بسته بندی اثاثیه مطمئن

از این حادثه ها و دردسرها و شکستن وسایل و ضرر ها دیگر تجربه نخواهید کرد ، و از همه مهم تر اعصابی آرام و بدون دغدغه اثاث کشی آرام و لذت بخش را با باربری ونک تجربه خواهید کرد . بسته بندی هایی که کارگران باربری ونک انجام می دهند . با نظم و دقتی بسته بندی می کنند و هر کالای را جداگانه و یه طور خاصی که کالاها نه آسیب می بنند ، بلکه در امنیت و بدون حادثه ای در کارتن ها قرار می گیرند .

کارتون های ضد ضربه در باربری

به طوری که در برابر ضربه ، لرزش و فشار در امان هستد. ظروف و وسایل های شکستنی را با روزنامه ها و پوشال هایی مخصوص پوشش داده و با قرار دادن در کارتن هایی که استحکام آن ها از کارتن موز هم بیشتر می باشد می گذاریم .

باربری – اتوبار – اتوبار در ونک  – اتوبار – باربری در ونک – حمل بار – بسته بندی – حمل بار به شهرستان ها 

بسته بندی بر اثاث نوع کالا

باربری ونک برای رخت و خواب ها و بالش ها آ ن ها را در ساک هایی که از جنس پشم شیشه می باشد و در اندازه های مختلف گذاشته تا در حین جابه و جایی و حمل گردو خاکی در آن وارد نشود . مبلمان ها وسایل های مانند آن را  با نایلکس هایی مقاوم پوشش داده تا در حمل در راه پله ها و آپارتمان ها دچار خط و خراشی نشود . به نحوه بسته بندی ها را انجام می دهد ، چه برای وسایل های خانه و چه فروشگاهی و کشاورزی و سایل های سنگین را به طور منظم و با دقت که آسیب نبینند بسته بنی می کنند .

Call Now Button با ما تماس بگیرید