مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری نیاوران

باربری نیاوران با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری نیاوران

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری نیاوران همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری نیاوران کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری نیاوران بسته بندی ها

شرکت بسته بندی باربری نیاوران ارائه دهنده خدمات بسته بندی اثاثیه خانگی و منزل شما شرکت ما برای کار خود و اثاثیه شما اهمیت قائل است، دیگر شکستن در اسباب کشی بی معنی است .اگر قصد اثاث کشی منزل خود را دارید بسته بندی و جمع کردن آن ها را به باربری نیاوران بسپارید ، تا در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت آن ها را بسته بندی شده تحویل تان بدهیم. نگران قیمت های اتحادیه هم نباشید ، با بسته بندی های خاص و منظمی که انجام می دهد .

تخفیفات باربری

تخفیف های ویژه را نیز برای شما در نظر گرفته است ، مهمترین کار قبل از کارهای اتوبار و باربری نیاوران  بسته بندی وسایل و کالا های شما عزیزان است ، پس با ما تماس بگیرید تا در بهترین زمان ممکن برای بسته بندی لوازم خانگی و اثاثیه منزل شما به منظور آماده شدن برای اثاث کشی، آماده شویم.مهمترین کار قبل از کارهای باربری و اتوبار بسته بندی وسایل و کالا های شما عزیزان است ، پس  تماس بگیرید تا در بهترین زمان ممکن برای بسته بندی لوازم خانگی و اثاثیه منزل شما به منظور آماده شدن برای اثاث کشی، آماده شویم.

کادر بسته بندی حرفه ایی

این کار یک کار تخصصی است، پس کار خود ، و حمل و نقل بار های خودتان را به کاردان و تیم متخصص و حرفه ای باربری نیاوران بسپارید.بسته بندی اثاثیه منزل شما را با چسپ و فوم و کارتن های مخصوص که برای هر کالایی کارتن هایی خاص و چند لایه را استفاده می کنیم ، که از مقاومت و استحکام زیادی برخوردارند و کالاهای شما عزیزان در آن سالم و در امنیت می باشند را کارگران متخصص ما برایتان انجام می دهند .

بسته بندی اثاثیه در تهران بزرگ

اتوبار نیاوران  بسته بندی ها طوری انجام می گیرد که هر نوع کالایی به روش خاص خود و جداگانه و منظم و با دقت بسته بندی خواهند شد برای مثال کالاهای شکستنی و بلوریجات را با روزنامه و پوشال هایی مخصوص پوشش داده و بعد در کارتن های ۵ لایه گذاشته ، تا در هنگام حمل و نقل و جابه جایی کالاهای داخل آن در امان باشند ، و برای رخت و خواب ها و بالش ها از ساک هایی که از جنس پشم شیشه می باشد بسته بندی می کنند .

اتوبار نیاوران  |  باربری در نیاوران

لباس ها در با قرار دادن در کیسه ها و نایلکس های مخصوص لباس پوشش داده و در کارتن هایی که حاوی رگال می باشند می گذارند و مبلمان و کالاهای دیگر را همین طور با روش هایی خاص و استفاده از به روز ترین متد روز و اروپایی بسته بندی می کنند ، برای حمل و نقل کالاهای شما و مراحل بسته بندی، کارگران و کارکنان به صورت شبانه روز و حتی ایام تعطیل هفته آماده خدمت رسانی می باشند . در هر زمان و ساعتی که خواستید با باربری نیاوران تماس گرفته تا از خدمات باربری نیاوران استفاد و لذتی خوش از یک اثاث کشی را تجربه نمایید .

باربری نیاوران فقط با یک تماس

باربری نیاوران با داشتن بیش از ده ها سال سابقه کاری و موفق در زمینه باربری و بسته بندی و، حمل بار به نقاط داخل و بیرون از تهران به صورت شبانه روز و حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی و با کیفیت ترین سرویس ها می باشند ، فقط با یک تماس با خود را از استرس و نگرانی ها ، شکستن و مشکلات اثاث کشی راحت و دور کنید ، با داشتن بیش از پنجاه نفر کارگران زبده و جوان با حداقل سابقه کاری پنج سال به بالا بهترین سرویس رسانی را انجام داده، و تخصص آ نها حمل و نقل و جابه جایی کالاهای شما می باشد .

از باربری ما حمایت کنید

بهترین ها را برای شما خاستاریم و روز به روز با حمایت و پشتیبانی شما همراهان گرامی سعی و تلاش خود را بر اینکه خدمات ممتاز و با کیفیتی را به شما ارائه دهیم می کوشیم ، دیگر شکستن و دردسر های اسباب کشی را تنها تجربه نکنید و در وقت و پول خود صرفه جویی کنید ، که با داشتن بهترین خدمات و بدون اتلاف وقت و با داشتن تجربیات زیاد و بسته بندی های مستحکم کالاهای شما رابدون شکستن به مقصد می رساند .

تماس با ما

کافیست فقط یک بار با شماره های ۲۲۹۲۶۳۹۷ و ۲۶۴۱۴۱۱۳ اتوبار نیاورانتماس گرفته و در جایی که باشد در کوتاه ترین زمان در حضور شما خواهیم بود ،  با بهترین سرویس ها و کادری حرفه ای و متخصص بارها و کالاهای شما را حمل و نقل خواهیم کرد .باربری نیاوران مفتخر خواهد بود تا به همشهریان خود خدمت رسانی نماید.

ماشین های مجهز

باربری نیاوران در همه خدمات و سرویس های باربری و حمل و نقل کالا پیشتاز است ، و با ارائه دهنده بهترین خدمات و سرویس ها پیشرو و برترین است ، حمل و نقل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان با بهترین و به روز ترین سرویس ها در خدمت شما می باشند ، با ماشین های مجهز و مسقف و موکت کاری شده کالاهای شما در داخل آن در امان و از آسیب رسیدن دور می باشند ، در هنگام بارندگی و گرد و خاک از خیس شدن و کرد و خاک در امان و سالم به مقصد می رسند .

انواع ماشین های باربری

با داشتن ماشین های باربری نیسان بارها ، و وانت بارها ، و کامیون های بزرگ و کوچک ، در خدمت شما با بهترین امکانات حمل و نقل و در اسرع وقت و بدون اتلاف زمان با بهترین سرویس در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت می باشند . بارها و اثاثیه های خود به هر جا و مکانی که حمل و نقل می نماید ،   تماس گرفته و بارها و اثاثیه هایتان را سالم به مقصد برسانید . حمل و نقلی آسان و بدون دردسر با اتوبار نیاوران  تجربه نماید .

اسباب کشی سریع و بدون درسر

باربری نیاوران با اثاث کشی آسان و سریع در خدمت شما می باشند ، اگر به دنبال آسان ترین و سریع و اسباب کشی بدون دردسر و بی دغدغه هستید با باربری نیاوران تماس نمایید تا ر سریع ترین زمان و با برنامه و امکانات و سرویس هایی بی نظیر در خدمت شما بیاییم ، و برترین ها را برایتان انجام دهیم ،  با رعایت نکات اسباب کشی و با به روز ترین تکنیک ها و روش هایی خاص آماده ارائه خدمات و سرویس ها به شما عزیزان و همراهان محترم می باشند ، اتوبار نیاوران با کادری مجرب و ماهرانه اسباب و اثاثیه هایتان را سلامت به مقصد حمل ونقل می نمایند ،

پیشتاز در باربری

باربری نیاوران در سطح تهران و شهرستان ها از نظر باربری و حمل و نقل و جا به جا کردن کالاها و بارها پیشتاز و پیشرو می باشد ، با یک تماس با اتوبار نیاوران از خدمات و سرویس های باربری نیاوران بهره ببرید ، و بدون هیچ گونه نقصی سالم و با بسته بندی ایمن به مقصد می رسانند ، با ارائه دان با کیفیت ترین خدمات و سرویس ها توانسته رضایت تمام مشتریان و همشهریان گرامی ر کسب نمایید ، و در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیان می باشند .

اسباب کشی آسان

اسباب و اثاثیه های شما را به نقاط درون و بیرون تهران حمل و نقل و جا به جا می نمایند ، بدون دردسر و جنگ اعصاب ، با سرویس هایی و بدون شکستنی و نارضایتی شما عزیزان ، و نهایت تلاش خود را می نمایند تا رضایت کامل شما را کسب نمایند ، بدون کوچک ترین دخالت شما و با کادری حرفه ای و متخصص در امر جا به جایی ها و حمل و نقل ها بارهایتان را به اقسام نقاط تهران و شهرستان ها حمل و نقل می نماییم ، و در سلامت رساندن بارهایتان به مقص نهایت تلاش خود را می نمایند.

مدیریت زمان

باربری نیاوران در زمان بسیار حساس و امری مهمی برای کادر موفق و حرفه ایش می باشد ، کارگران باربری با اداره کردن زمان و وقت بهترین جا به جایی ها را برای شما در وقت و ساعت مقرر شده برای شما عزیزان به انجام می رسانند ، در اندک زمان سریع و اسان برترین و با باکیفیت ترین سرویس ها را برای شما عزیزان به انجام می رسانند ، با کم ترین زمان ممکن و در اسرع وقت بارها و کالاهایتان را به نقاط و مسسافت های دور و نزدیک حمل و نقل نمایید ،

امنیت اثاث کشی

با امنیت و سلامت کامل و بدون خراش برداشتن کوچک ترین کالایی با باربری نیاوران جا به جایی هایتان را انجام بدهید ، خاطره ای ماندگار با برترین سرویس ها را با باربری نیاوران برای خود و خانواده هایتان به ارمغان بیاورید ،

بیمه نامه معتبر رسمی باربری ما تا حدود بسیار بالایی نگرانی و دغدغه های شما عزیزان را برطرف می کند ف به این صورت که باربری نیاوران با عقد قرار داد با شرکت های بیمه ایی در سطح کشور اثاث و کالاهای شما عزیزان را در تمام ساعات اثاث کشی بیمه می کند و نگرانی شما را بابت اسب دیدن اثاثتان برطرف می کند .

باربری نیاوران آسان و سریع

باربری نیاوران با  آسان ترین راها ها و در اندک زمان بدون خستگی در خدمت شما می باشند ، با ماشین هایی مجهز و مسقف و کامیونت هایی مخصوص باربری و اسباب کشی را در اختیار شما گذاشته ، و از باربری ، اسباب کشی و حمل و نقل لذت ببرید ، با اتوبار نیاوران  ، مشاوران رایگان ، حمل کالاهای کشاورزی ، کالاهای ورزشی ، کالاهای فروشگاهی و … هر آنچه را که فکرش را بکنید برای شما عزیزان و همراهان حمل و نقل و جا به جا می نماییم.

باربری آسان

قیمت های ارزان خدمات

با شما خواهند بود با قیمت هایی بسیار مناسب و هزینه هایی اندک در خدمت شما می باشند ، آسان و سریع ، با تجربه ترین و کاربلد ترین کارگران باربری و اسباب کشی ، متخصص ترین کارگران و کادر حرفه ای ، تمام تلباش و سعی خود را می نمایند تا رضایت شما را کسب نمایند ، و تا بهترین ها درحضور شما باشیند.

 سبک متفاوت

باربری نیاوران با سبک و روش ها و تکنیکی کاملا متفاوت و اروپایی در خدمت شما می باشند ، با روش ها و شیوه هایی کاملا به روز  آسان و سریع آماده می باشند ، تا در زمان و هر مکانی که خواستار باشید با شما باشند. اتوبار نیاوران با سبک متفاوت و متنوع و بسته بندی ها و اینکه با وجود کارگران و مشاوران ماهر و کاربلد در تمام زمینه های باربری و اسباب کشی و حمل و نقل در خدمت شما می باشند .

بهترین روش های باربری

با استفاده از بهترین تکنیک ها و روش هایی به روز و نوین اسباب و وسایل های شما را به بهترین شکل ممکن به مقصد می رسانند ، با باربری و اتوبار نیاوران همراه باشید و با کیفیت ترین ها را تجربه نمایید . اتوبار نیاوران  سبکی متفاوت و با تجربیات زیادی که در این زمینه کسب نموده اند ماهرانه و متخصص کار ها و بارهای باربری را برای شما انجام میدهند .

باربری و شعبات همکار دیگر در تهران

یکی از خصوصیات بارز هر باربری در تهران دارا بودن جامعبت خدمات رسانی به تمام مناطق تهران بزرگ می باشد ، بر همین اثاث اتوبار و باربری تهران تک و همچنین اتوبار و باربری نیاوران هم با مهم دانستن این موضوع شعباتی را در تمام مناطق تهران در نظر گرفته اند تا سبب دسترسی سریع این مناطق به خدمات باربری و بسته بندی شوند ف در ادامه ما به این مناطق اشاره ایی خواهیم داشت.

شعبات باربری ما در شمال تهران

باربری ظفر ، باربری ولنجک ، باربری جردن ، باربری فرشته ، باربری مخابرات ، باربری اقدسیه ، باربری هروی ، باربری ملاصدرا ، باربری سعادت آباد ، باربری زعفرانیه ، باربری قیطریه ، باربری نیاوران ، باربری تجریش ، باربری میرداماد ، باربری شریعتی ، باربری ونک ، باربری مینی سیتی

شعبات باربری ما در مرکز تهران

باربری سهروردی ، باربری مطهری ، باربری جهان آرا ، باربری گاندی ، باربری یوسف آباد ، باربری شیخ بهایی ، باربری گیشا ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری ولیعصر

شعبات باربری ما در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات باربری ما در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

باربری نیاوران

باربری نیاوران |برترین بسته بندی ها

چرا انتخاب باربری نیاوران؟

خدمات متفاوت باربری،بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را باما تجربه کنید.

درصد بالای رضایتمندی:

درصد بالای از مشتریان رضایت کامل خود را از باربری نیاوران اعلام نموده اند.با توجه به اینکه کادر ما از افرادی آموزش دیده،باتجربه و مجرب تشکیل شده است همیشه کار ها را به بهترین وجه انجام میدهیم و رضایت کامل مشتریان از اهداف ما میباشد.

تجربه و تعهد در انجام امور باربری:

برای انجام امور باربری نیاز به تجربه و تعهد بالای است تا کار به بهترین شکل انجام شود. باربری نیاوران یکی از نمونه ترین باربری های تهران است که از این دو عامل برخوردار است تا اثاث منزل شما را به بهترین شکل ممکن و بدون کوچکترین شکستگی انجام دهد.

تعرفه و قیمت مناسب باربری:

هزینه های باربری یکی از فاکتور های مهم در انتخاب یک اتوبار است.

باربری نیاوران یکی از بارزترین باربری ها است که همیشه هزینه ی حمل و نقل کالاها و اثاثیه منزل شما را به حداقل میرساند.

باربری نیاوران

+3
Call Now Button با ما تماس بگیرید