مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری نارمک

باربری نارمک با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر باربری نارمک

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری نارمک همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری نارمک کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری نارمک

باربری نارمک یکی از باربری های زیرمجموعه اتوبار و باربری تهران تک می باشد که در منطقه شرق تهران و در محدوده نارمک فعالیت های باربری و بسته بندی اثاثیه ، حمل و نقل ، اتوبار شهرستان ، جا به جایی اثاث منزل در نارمک ، بسته بندی لوازم منزل و … را ارائه می دهد ، اتوبار و باربری ما می تواند اثاث و کالاهای شما را در نهایت دقت و ایمنی جا به جا کند و اثاث کشی ایمن و آسان را برای شمما رقم بزند ، باربری نارمک جزو بهترین و معتبر ترین باربری های حال حاضر تهران بزرگ می باشد.

باربری نارمک

درباره باربری

باربری نارمک به عنوان معتبرترین باربری در تهران با کارنامه ای درخشان است. اتوبار نارمک  در امور بسته بندی وسایل منزل، حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه و لوازم اداری – تجاری و حمل انواع کالاهای سنگین پیشتاز هستیم با توسعه فضاهای شهری و زندگی آپارتمانی اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است.

بسته بندی  اثاث در نارمک

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل بدون صدمه دیدن و شکستن آنها مهم است. طرز انجام اثاث کشی یکی از پر دغدغه ترین فعالیت های شهروندان می باشد. تقریبا همه مردم تا کنون چندین بار در طول زندگی خود اثاث کشی نموده اند. جا به جا شدن و نقل مکان از منزلی به منزلدیگر، با وجود داشتن جذابیت های بالا ، دغدغه های زیادی را در ذهن همشهریان ایجاد می نماید.

اثاث کشیحمل باربسته بندیباربریباربری در نارمکاتوبار نارمکاتوبار

 

بهترین بسته بندی اثاثیه

نداشتن آگاهی کافی در بسته بندی ، حمل و جابه جایی وسایل سنگین و شکستنی و در اختیار نداشین جعبه های بسته بندی و وسایل کافی و ماشین های باری مناسب از اصلی ترین دلایل این نگرانی ها می باشد. به همین دلایل باربری نارمک برای رفع این مشکلات با کوله باری از تجربه پا به عرصه ی همکاری گذاشته است وسایل تخصصی بسته بندی، کارگران ورزیده و ماشین های باری مخصوص را داراست.

ویژگی های باربری

ویژگی های ما تجربه و  اعتماد، در دسترس بودن شعب در سرتاسر تهران و قیمت های نازک و تخفیف های ویژه است. اتوبار نارمک با ارائه خدمات با کیفیت دغدغه های موجود در اثاث کشی هموطنان را کم میکند. اتوبار نارمک خاطره ای شیرینی از یک اثاث کشی در ذهن شما ایجاد مینماییم. ما در اتوبار و باربری نارمک با دارا بودن مدیریت توانا و همچنین ماشین های مسقف مخصوص اثاث کشی و تجهیزات بسته بندی مناسب با استاندارد های اروپایی بهترین و و ارامترین اثاث کشی ها را برای شما عزیزان رقم می دهیم .

ویژگی های اتوبار نارمک

امکانات باربری و اتوبار نارمک

ماشین های باربری نارمک مجهز به وسایلی مانند پتو و جعبه های مخصوص وسایل شکستنی هستند. این امر باعث می شود وسایل و بار شما بدون کمترین آسیب دیدگی و شکستگی جابه جا شوند. با بهترین بسته بندی ها که کالاها در امنیت می باشند ، بسته بندی خواهند شد . و همچنین با ارائه دادن بیمه نامه و بار نامه دولتی بار شما زا تضنین خواهند کرد . و بار های شما را به نقاط درون و بیرون از شهر  حمل و نقل خواهند کرد. و سایر خدمات دیگر که باربری نارمک را پیشتاز نموده است .

هدف اتوبار نارمک در شرکت باربری نارمک جلب رضایت شما عزیزان است. ما حداکثر تلاش خود برای جلب رضایت شما سروران گرامی میکند.

 سریع ترین اثاث کشی

باربری نارمک با مدیریت زمان و بدون معطلی در خدمت شما می باشد ، بدون اتلاف زمان و در سریع ترین وقت کالاها و بارهای شما را به مقصد تحویل می دهند ، بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را از بخواهید ، و تجربه های ماندگار و خاطره ای خوش از یک اسباب کشی و اثاث کشی را با باربری نارمک برای خود و خانواده هایتان رقم بزنید ، زمان فاکتور مهمی است که برای بسیاری از شما عزیزانی که قصد اثاث کشی دارید یکی از مهمترین معیار  محسوب میشود. به خصوص که بسایری از اثاث کشی ها در روز های تعطیل صورت میگیرد.

مهمترین فاکتور این است که هرچه زودتر اثاث کشی صورت بگیرد ، شما با انتخاب نزدیک ترین شعبه ی به محل سکونت خود میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید.

باربری رسالت ، باربری شهرک غرب ، باربری گیشا ، باربری ملاصدرا ، باربری جنت آباد ، باربری یوسف آباداتوبار نارمک  ،  اتوبار و باربری تهران تک  ، باربری تهران | اتوبار تهران ،       ،

باربری نارمک خدمات

باربری نارمک با سابقه درخشان خود و بیش از پنجاه سال تجربه در امر باربری توانسته برترین باشد . با خدمات نوینی که ارائه می دهد همواره در تلاش است که برترین ها را بدست آورد . با استفاده از تجهیزات و امکانات باربری که استفاده می کند پیشتاز است . همیشه به کارگرانش این است تا میتوانید به هموطنان خود بهترین خدمت رسانی را انجام دهید .

ارائه دوره های آموزشی در باربری

همیشه در پی گذاشتن دوره های آموزشی برای کارگرانش می باشد که با روش های آموزشی اروپایی که به افراد آموزش داده است توانسته مورد توجه افراد و همشهریان قرار گیرد . باربری نارمک با حمل بار به بیرون و داخل شهر ، حمل کالاهای سبک و سنگین ، کالاهای کشاورزی ،ادارات ؛ فروشگاهی ، و انواع و اقسام کالاها را جا به جا می کنند .

باربری در نارمک | اتوبار نارمک

به نحوی همه مشکل اسباب کشی را دارند به همین خاطر برای اینکه شما را از استرس و دغدغه های دیگر اسباب کشی دور کند ، کارگرانی را آماده ی سرویس دهی کرده است که با تجربیاتی که در زمینه اثاث منزل بدست آورده اند . ازجمله :بسته بندی وسایل و جمع کردن آن و چیدن و حتی تمیز کردن خانه قبل و بعد اثاث کشی را برای شما به انجام می رسانند طوری که هیچ آسیبی به کالا های شما وارد نخواهد شد . با بسته بندی هایی که انجام میدهند کالا ها به سلامت به مقصد خواهند رساند .

بسته بندی ها طوری نیست که همه کالاها را به یک روش بسته بندیی کنیم . کارگران اتوبار نارمک با یادگیری روش های بسته بندی اروپایی بهترین بسته بندی ها را انجام خواهند داد .

اتوبار نارمک و بیمه نامه باربری معتبر

باربری نارمک با ارائه بیمه به مشتریان خود آن ها را از هر لحاظی آسوده خاطر می نماید که اگر حادثه ای ناخواسته که در باربری نارمک تا کنون امکان نداشت است اتفاق بیافتد بار شما را تحت پوشش بیمه قرار می دهد ، تا اگر اتفاقی یا خسارتی در طی مسیر حمل یا هنگام جا به جایی و جمع کردن و چیدن خسارتی به کالا وارد شد بیمه خسارت را کامل پرداخت می نماید . اتوبار نارمک با داشتن ماشین هایی مجهز برای هر باربری در اولیت اول است ما از این اولیت نیز برخورداریم با داشتن ده ها ماشین باری کامیون های باری سبک و سنگین ،انواع نیسان بار ها ، وانت بار ها که بار شما را با نهایت دقت به مقصد می رسانند .

بیمه نامه باربری نارمک

رانندگان ماهر باربری

همچنین رانندگانی ماهر و تخصصص رانندگی که در طی این سال ها همکاری با نهایت تلاش و دقت خود را در جاده ها می کنند ، تا بار شما را سلامت و ایمن تحویل دهند . و اتوبار نارمک به صورت شبانه روز حتی روز های تعطیل آماده خدمت رسانی به شما دوستان محترم می باشند.

باربری در نارمک  –  باربریباربری پیروزی  –  باربری تهرانپارس  –  باربری مرزداران  –  حمل بار بسته بندی  –  باربری تهراناتوبار تهران – اتوبار نارمک – بسته بندی اثاثیه منزل در نارمکحمل و نقل به شهرستان ها

باربری نارمک بار شما را تضمین می کند

حادثه هیچ گاه خبر نمی دهد ، از لحظه ای که شما تصمیم می گیرید بار خود را به ما تحویل می دهید ، تا لحظه ای که تحویل مقصد می دهیم بار شما در اختیار ماست ، و ما مسئول بار شما هستیم . و اتوبار نارمک برای اینکه اگر در صورت حادثه ای بار شما دچار آسیبی گردد یا خسارتی به آن وارد شود ، خسارت شما را هر چند که باشد پرداخت می نمایید . باربری نارمک با مدیریتی که دارد در طی این چند سال کار و سابقه درخشان هیچگاه برای کالاهایی که حمل و جا به جا نموده است .

ما با شماییم

حادثه ای پیش نیامده و کالاها را به کمک کادر مجربش که همیشه نهایت تلاش خود را می کنند به مقصد رسانده اند اما حادثه هیچگاه خبر نمی دهد .ممکن است بر اثر جا به جایی یا جمع کردن و حین بسته بندی خسارتی به کالای شما وارد شود در این صورت بیمه موظف است خسارت وارده را بپردازد. نهایت تلاش  باربری نارمک بر این است که تا لحظات و خاطرهای به یاد ماندنی از یک اسباب کشی را با باربری نارمک داشته باشید .

شعبات اتوبار و باربری

باربری نارمک با بیش از سالها تجربه و مهارت هایی که در زمینه باربری و خدمات دیگر آن به دست آورده است پیشتاز است . با به کار گیری کارگرانی نمونه و دلسوز و با اخلاق امتیاز های مثبت و روزومه کاری موفقی را بدست آورده است . اتوبار نارمک  برای اینکه شما آسوده خاطر و در کوتاه ترین زمان در اختیارتان قرار گیرد . و همچنین شما در کوتاه ترین زمان ممکن به اتوبار و باربری های دیگر مناطق تهران دسترسی داشته باشد لینک دو منطقه ی شمال تهران و شرق تهران را قرار داده است برای شمایی که شاید بخواهید از باربری مناطق دیگر استفاده کنید .

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

Call Now Button با ما تماس بگیرید