مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری ملاصدرا

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری ملاصدرا کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا با مدیریت بارزی که دارد و تجربه های زیادی که در این راه بدست آورده است ، توانست باربری ملاصدرا را افتتاح کند تا راهی برای آسایش همشهریان گرامی خود به وجود آورد . این باربری با دارا بودن کادری مجرب در زمینه باربری و حمل اثاث منزل  پیشتاز است . با به روز ترین بسته بندی ها وسایل های شما را طوری بسته بندی خواهد کرد که هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود . اتوبار و باربری تهران تک

باربری ملاصدرا

باربری توانا در تهران

با تمام دقت و صبری که دارند ، اتوبار ملاصدرا تمام بارها و کالاهای شما را حمل و نقل می نمایند ، و در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته بدون خستگی و اتلاف زمان آماده خدمت رسانی و سرویس دهی به شما می باشد. مدیرت توانای باربری و همچنین بهره گیری از کارگران حمل و نقل و بسته بندی اثاث متخصص به همراه تجهیزات مناسب با استاندارد های اروپایی از ویژگی های برتر اتوبار و باربری در ملاصدرا می باشد که توانایی بالای باربری ما را نشان می دهد . 

باربری در محدوده ملاصدرا

باربری ملاصدرا در منطقه ملاصدرا ارائه دهنده سرویس ها و خدمات باربری و حمل و نقل بارها و کالاهای شما به تمام نقاط درون و بیرون از تهران می باشند ، و در هر زمان که تماس نمایید در خدمت و ب حضور شما می اییم.و تخصص شان حمل و نقل و جابه جایی کالاها با برترین و با کیفیت ترین خدمات و سرویس ها می باشد ، با اطمینان به باربری ملاصدرا تماس بگیرید و بارهایتان را سلامت با باربری ملاصدرا به مقصد برسانید.

باربری در ملاصدراباربریاتوباراتوبار در ملاصدرا

باربری ملاصدرا ماشین ها ی حمل بار

باربری ملاصدرا با ده ها ماشین باربری آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشد . این باربری با داشتن ده ها ماشین سبک و سنگین در زمینه یاربری و حمل اثاث منزل اول است ، زیرا ماشین هایی که در اختیار دارد را به گونه ای هستند که در طول جا به جایی آسیبی به کالا های شما وارد نخواهد شد ، این ماشین ها که برای جابه جایی بار شما باربری ملاصدرا در اختیار بار شما قرار می دهیم دارای اتاقک هایی تمیز و بسته که زیر یا کف آن موکت شده و دارای سقف می باشد .

ماشین های مسقف باربری

برای اینکه هیچ گونه خطری به کالای شما وارد نشود . همچنین در فصل زمستان در روز های برفی هم کالا ی شما از هر گونه خیس شدنی در امان است . و هنگام گرد و غبار با اتاقک هایی که دارد ذره ای خاک در آن وارد نخواهد شد ، از دیگر امکانات اتوبار ملاصدرا این است که بارگیری و باربری با وسایل مناسب و توسط افراد متخصص در این زمینه می باشد. بارگیری با احتیاط کامل و به وسیله وسایل و کارگران متخصص جدید صورت می گیرد که هیچ گونه لطمه ای به وسایل وارد نخواهد شد ، ماشین های باری اتوبار ملاصدرا مجهز بوده وعایق خوبی دارند و اثاثیه ی شما در مقابل باران و … محافظت میشوند.

لینک های باربری

باربری تهران   ،  باربری تهران تک  ،  باربریباربری در ملاصدراباربری پیروزی  – باربری تهرانپارسبسته بندیحمل بار به شهرستان ها – 

باربری ملاصدرا  بسته بندی هایی به روز

باربری ملاصدرا برای همه کالاها یک نوع بسته بندی ارائه نمی دهد ، زیرا برای هر نوع بسته بندی ایده نوینی دارد ، برای کالا هایی مانند : شیشه ها وسایل شکتنی آنها را نایلکس یا پوشال هایی بخصوص پوشانده و بعد در کارتون هایی که از استحکام خاصی برخوردارند  قرار می دهند ، برای رخت و خواب ها هم آنها را در کیسه هایی که گرد و خاکی به آن نفوذ نکند ، قرار داده تا تمیز و سالم به مقصد برسند ، باربری ملاصدرا مفتخر خواهد شد تا در اختیار شما عزیزان باشد و خدمت رسانی کند . تمام وسایل و تجهیزات بسته بندی اتوبار و باربری ما طبق استاندارد های جهانی می باشد و از بهترین مواد تولید شده اند .

بهترین نوع بسته بندی

باربری ملاصدرا با بسته بندی هایی ایمن و مستحکم کالاها و اثاثیه های شما را بسته بندی و سلامت به مقصد می رسانند ، با بسته بندی هایی که در حین جا به جایی و حمل و نقل آسیلی به کالاها وارد نخواهد شد ، و سلامت رساندن کالاها به مقصد جزوه وظایف مهم و ضروری ما می باشد ، بسته بندی کار هر کس نیست و نیاز به مهارت و دانسته هایی دارد که کارگران به خوبی و به نحوه احسنت برای شما انجام خواهند داد .

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

 

بسته بندی تضمینی اثاثیه

باربری ملاصدرا به منظور  حمل و جابه جایی بدون خسارت و صدمه دیدن وسایل ، ابتدا وسایل شما را  بسته بندی می کند. البته قبل  از بسته بندی ، لوازم  را بهتر است بشویید و پاک کنید. بسته بندی پروسه ای است که به منظور جلوگیری از صدمه دیدن وسایل در اثاث کشی انجام می شود ،  وسایلی که برای بسته ‌بندی در باربری ملاصدرا به کار می روند عبارتند از جعبه های مخصوص بسته بندی ، منگنه ، انواع ضربه گیرهای وسایل مانند نایلون های حبابدار ضربه گیر برای بسته بندی ظروف شکستنی ، روزنامه ها و کاغذ ها برای قرار گرفتن در لابه لای اثاثیه ، ساک های مخصوص حمل و بسته بندی رختخواب و …… .

با بسته بندی دیگر نگران شکستن و گم شدن و یا صدمه دیدن وسایل و اثاثیه ی خود در هنگام اثاث کشی نباشید ، بسته بندی همچنین در مقصد کمک می کند که وسایل رو زودتر پیدا کنید و آن ها را بچینید.

 

 مشاوره های رایگان باربری و بسته بندی اثاثیه در تهران و حومه

مشاوره جهت سرویس های حمل و نقل و اثاث کشی ، بسته بندی، اسباب کشی و باربری از ویژگی های برتر باربری ملاصدرا است که باعث شده است همواره پیشتاز باشیم ، باربری ملاصدرا با دارا بودن مشاورین وارد وباتجربه ای که میتوانند قبل از اثاث کشی به شما کمک کنند در خدمت شما عزیزان است. استفاده از این مشاوره رایگان است و شما می توانید به صورت شبانه روزی با پرسنل تماس حاصل فرمایید. هدف ما آرامش شماست . از اعتماد شما ممنونیم. باربری ملاصدرا با بهره گیری از تجهیزات باربری مدرن و افراد توانمد توانسته است باربری و اسباب کشی شما را انجام دهد. داشتن مسولیت پذیری از ویژگی های برتر است.

خدمات حمل و نقل و باربری

ارائه خدمات حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل در استان تهران با برگرفته از پرسنل خبره در عرصه اثاث کشی ، خدمات حمل اثاثیه منزل و ادارات و شرکت ها در استان تهران و استفاده از کارگران توانمند و قوی و در عرصه حمل بار . اتوبار ملاصدرا استفاده از خاورهای باری بزرگ برای حمل اثاثیه منزل ، این خاورها دارای سقف بوده و درکف و دیواره های تمامی خاورها پتو ها و پارچه های نرم و کارتن قرار داده ایم که در لابه لای اثاثیه ی شما قرار میگیرد تا در طول مسیر جابجایی دچار شکستگی نشوند.

باربری ملاصدرا به سلامت اثاثیه ی شما می اندیشد . باربری ملاصدرا نامی آشنا در حوزه ی اثاث کشی و باربری در تهران و شهرستان .

باربری ملاصدرا بسته بندی وسیله‌های گران‌قیمت

ظروف چینی ، کریستال‌ها ، تابلوهای گران‌قیمت و … روش‌های بسته‌بندی خاصی دارند. برای بسته‌بندی شکستنی‌ها باید حتما دور آنها روزنامه یا محافظ‌ های دیگر قرار می دهیم ، و بعد از بسته‌بندی به کارکنان  که حمل و نقل را انجام می‌دهند ،  برای حمل این کارتن‌ها و جای آنها در کامیون، کارهای لازم را انجام می دهند. و معمولا این کارتن‌ها را روی کارتن‌های دیگر و در جای ثابتی قرار می‌دهند تا تکان نخورند. و در جای امنی باشد و شکسته یا آسیبی به آن ها وارد نشود .وسایل بزرگ مثل پیانو، تلویزیون ، یخچال ساید بای ساید و وسایل دیگر به روش‌های خاصی برای جابه‌جایی نیاز دارند که بهتر است آنها را به باربری ملاصدرا بسپارید.

باربری ملاصدرا راه های تماس با اتوبار ملاصدرا

شما می توانید فقط با یک تماس به باربری ملاصدرا هم خود را از مشکلات اثاث کشی دور کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید . با کمترین زمان به هر جایی که بخواهید اثاث شما را جا به جایی می کنیم  . فقط کافیست یکبار با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری ملاصدار آگاه شوید و باربری بدون دردسر و شکستگی داشته باشید .  با تماس  می توانید با مشاوران باربری به صورت رایگان و هر ساعتی که لازم دارید تماس گرفته و هر گونه سوالی را در رابطه با باربری ها و خدمات آن دارید ، را پرسیده و مشاوران اتوبار ملاصدرا تا جایی که بتوانند شما را راهنمایی و پاسخ گوی شما خواهند بود .

افتخار ما خدمت گذاری صادقانه به شماست

باربری ملاصدار مفتخر خواهد بود تا در خدمت شما عزیزان باشد و به شما هم شهریان عزیز بهترین سرویس ها را ارائه دهد . با شماره های ۸۸۵۸۴۲۰۱ و  ۸۸۷۲۸۸۱۵ تماس گرفته در کوتاه ترین زمان در اختیارتان خواهیم بود .

بیمه نامه و بار نامه دولتی

اتوبار و باربری ملاصدرا ضامن بار شماست .و بار شما تضمین می کند ، و در طول این چند سال سابقه کار و حمل و نقل بار به شهرستان های دور و نزدیک و داخل تهران و … ارائه انواع سرویس ها و خدمات باربری کالاهایی را که جا به جا و بسته بندی و چیدیم را دچار کوچک ترین حادثه ای نشده اند ، اما باربری ملاصدرا برای پیشگیری از اتفاقات و آسیب دیدگی احتمالی کالاهای قابل حمل با ارائه بیمه آینده بارتان را تضمین می کنیم .

بهترین ضمانت نامه باربری

حادثه هیچ گاه خبر نمی دهد . و  قبل از اینکه کالای شما را بار بزنیم فرمی را که مربوط به کالایی که قرار است تحت پوشش بیمه قرار گیرد و شما تحویل ما می دهید ، را به شما داده و بعد از اتمام کردن آن فرم حقی را بابات بیمه از شما دریافت کرده و در صورتی که کالا ی شما در حین بار دهی یا جا به جایی یا موقع چیدن و جمع کردن و مواردی که در بارنامه و بیمه نامه موجود است دچار آسیبی گردد . خسارت و آسیب های وارده را هر چند که باشد پرداخت می نماید .

اتوبار ملاصدرا | باربری در ملاصدرا | باربری ملاصدرا

اتوبار و باربری ملاصدرا در قبال آن مسئول است و هر گونه خسارتی را که کالای شما دیده باشد حتی کوچک ترین خراشی را ما مسئول و موظفیم که خسارت شما را پرداخت نماییم ،  و آسایش و راحتی را برای شما خاستاریم . بیمه ی باربری ملاصدرا تضمینی است. هرگونه شکستگی و آسیب دیدگی اثاثیه ی شما را ما جبران می کنیم ، و شما دوستان و همراهان از ثانیه ای که بارتان را به ما تحویل می دهید ، تا ثانیه ای که ما تحویل مقصد می دهیم نهایت تلاش و دقت خود را داریم زیرا شمایی که برایتان مهم است بارتان تا چه اندازه سالم به مقصد برسد برای اتوبار ملاصدرا هم دو چندان اهمیت دارد و آسوده خاطر باشید . که  برای شما دوستانمان بهترین خدمت رسانی را انجام می دهد.

رانندگان ماهر و صبور در جاده ها

اگر قصد اسباب کشی دارید و دوست دارید بدون آسیب و خسارتی به منزل جدیدتان برویداز صفر تا صد اسباب کشی را بدست تیم باربری ملاصدرا بسپارید ، و نگران هیچ چیزی نباشید.آسایش را با ما تجربه کنید ، خاطره ای خوش از یک اثاث کشی را برای شما رقم خواهد زد. با بهترین خدمات و سرویس هایی که به شما ارائه می دهیم  باربری در ملاصدرا پیشتاز می باشد . و محبوبیت زیادی را در بین مشتریان و منطقه ملاصدرا به دست آورده است . با  از سالم رسیدن کالاهایتان به مقصد اطمینان داشته باشید و اینکه کارگران اتوبار ملاصدرا با بیش از پنج سال سابقه کاری و تجربیات زیاد و اینکه باعث رضایت مندی مشتریان می شود ،

کارگران توانا و حرفه ایی

کارگران با خدماتی که ارائه می دهند در زمینه بسته بندی و چیدمان و جمع کردن و تمیز کردن خانه قبل و بعد خانه می باشد . کارگران ما با هماهنگی که با خانواده دارند با نظم و دقتی که در جمع کردن و بسته بندی ها می کنند بهترین ها را انجام داده و باعث خشنودی شما می شوند ، تنها هدف باربری ملاصدارا کسب رضایت شما عزیزان می باشد و از اینکه اثاث کشی بدون دغدغه و استرسی داشته باشید را با باربری ملاصدرا تجربه کنید .

کارگران ماهر

ما با بیمه کردن اثاث منزل شما کالاهایتان را تحت پوشش بیمه قرار داده تا در صورت آسیب و خسارتی خسارت های شما را بپردازد ، باربری ملاصدرا  در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار می گیرد و با تیم مجرب که تشکیل داده خدمات و سرویس رسانی به شما آماده می باشند . نیروهای متخصص بسته بندی اثاث منزل در ملاصدرا و همچنین نیروهای حمل اثاثیه در ملاصدرا از بهترین ها میباشند و کار شما را تضمین می کنند . 

نیروی توانا در باربری

اتوبار شهرستان

با حمل و نقل کالاهای شما به شهرستان ها و هر منطقه ای از تهران که بخواهید بارهای شما را با رانندگانی متخصص و صبور و با تجربه در جاده ها حمل و جا به جا می کنیم . رانندگان ما با خوش اخلاقی و دقت زیادی که دارند کالاهایتان را سلامت به مقصد می رسانند و بدون کوچکترین مشکلی در این سال ها توانسته اند بارهای شما عزیزان را حمل و نقل کرده اند . با خیالی آسوده بارهای خود را با باربری ملاصدرا بسپارید . 

به پرسنل با تجربه و جوان ما اعتماد کنید

اعتماد به خیال شما را از بابت اثاث کشی و باربری آسوده خواهد کرد . با شکستن وسایل در جابه جایی ها و اثاث کشی ها خداحافظی کنید . انجام خدمات اثاث کشی و باربری در منطقه ی ملاصدرا  . ماشین های باری مدرن و مسقف . اتوبار ملاصدرا به یک اثاث کشی بدون دردسر می اندیشد .

 حمل بار به نقاط درون و بیرون از تهران

با چندین سال سابقه کاری در امر حمل و نقل و جابه جای بار به نقاط دور و نزدیک تهران حرف اول را در سالم رساندن کالاها و اینکه با مدیریت زمان و بدون اتلاف وقت کالا ها را به مقصد می رساند ، بارها و اثاثیه های خود را به نقاط دور و نزدیک به باربری ملا صدرا بسپارید با بهترین سرویس ها و خدمات باربری و حمل و نقل کالاهای شما را جا به جا می نمایند ، کافیست یک بار ما را تجربه نماید و از خدمات و سرویس های باربری ملاصدرا استفاده نمایید .

بهترین ماشین های اثاث کشی

با ماشین های مجهز و رانندگانی با دقت در جاده ها بارهای شما را به هر کجا و مکانی که بخواهید حمل و نقل می کنند ، حمل و نقل داخل تهران و بیرون از تهران تخصص است . بهترین ها را تجربه نماید . و اگر سالم رسیدن کالاهایتان برایتان اهمیت دارد با  اتوبار ملاصدرا  تماس بگیرید ، و کالاها و بارهایتان به نقاط درون و بیرون از تهران سلامت و بدون اتلاف وقت و آسیبی به مقصد برسانید .

جا به جایی با امنیت بالا

باربری ملاصدرا با سال ها تجربه خدمت در زمینه باربری و حمل و نقل پیشتاز و پیشرو می باشد ، و همواره مورد رضایت تمام همشهریان و خانواده ها قرار گرفته است ، و باربری ملاصدرا با رعایت نکات امنیتی و اثاث کشی بدون دردسر و دغدغه را برای شما انجام می دهد ، و آسایش و را ختی را برای شما با ارائه دادن بهترین سرویس ها به ارمغان می آورد ، جا به جایی ها و حمل  و نقل بار به نقاط درون و بیرون از تهران با امنیت و سلامت بالا با باربری ملاصدرا تجربه نمایید .

اثاث کشی ایمن

اثاث کشی ایمن و با رعایت نکات اثاث کشی و اسباب ها و کالاهای شما را به نحوه احسنت و با به روز ترین سرویس ها و امکانات و سرویس هایی تمام اتوماتیک و ماشین هایی مجهز به مقصد حمل و نقل می نمایند ، اتوبار ملاصدرا مفتخر خواهد بود تا در خدمت شما همرااهان و خانواده های محترم باشند ، ارزان و ایمن با قیمت و هزینه هایی مناسب ، با برترین سرویس ها و برگرفته از تکنیک ها و روش هایی مطمئن و به روز آماده می باشند تا در خدمت شما باشند ،

باربری ملاصدرا قیمت مناسب

باربری ملاصدرا در خدمت شماست ، و با تمام قوا و نیروی خود می کوشد که بارها و کالاها و اسباب و اثاثیه های شما را حمل و نقل و جا به جایی اثاث در ملاصدرا کنند ،  با ضمانت ۱۰۰% کالاهای شما را از صفر تا صد جا به جا می نمایند ، و با ماشین ها و خدماتی متمایز و البته اتوماتیک تمام کالاها و بارهای شما را جابه جا و سلامت به مقصد می رسانند ، با قیمت های باور نکردنی و ارزان تر از همه جا بارهای شما را به منطقه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل می نماییم ، در خدمت شما می باشد ،

با بسته بندی مستحکم و مقاوم اسباب و اثاثیه های شما را بسته بندی و در ماشین هایی مجهز و مسقف و کف موکت کاری شده سلامت و با امنیت بالا به مقصد حمل و نقل و جا به جا می نمایند .

باربری ملاصدرا  رعایت نکات اسباب کشی

باربری ملاصدرا با رعایت نکات اسباب کشی و اثاث کشی کالاهای شما را بدون دردسر و آسیب رسیدن به کالایی به مقصد می رسانند ، و سلامت رساندن کالاها جزوه مهم ترین وظایف و اهداف باربری می باشند ، باربری و اسباب کشی با حمل و نقل و جا به جا کردن کالاها و اسباب ها از اهداف مهم باربری ملاصدرا می باشد ، و تنها هدف و انگیزه ما کسب رضایت مشتریان و همراهان شما می باشند ، با مدیریتی توانا و خوش مشربی و قیمت های مناسب باربری و حمل و نقل و جا به کردن اسباب و اثاثیه های شما را به مقصد بدون خراش و ایمن به مقصد تحویل می دهند .

کار را به کاردان بسپارید

با ایمنی  و سلامت بارهایتان را تحویل و به مقد می رسانیم ، بارها و کالاهایتان تزد  تضمین و ایمن می باشد ، همچنین با شما خواهیم بود در تمام مراحل باربری و اسباب کشی برای یک بار ه که شده باربری ملاصدرا را تجربه نمایید ،

باربری ملاصدرا شبانه روز

باربری ملاصدرا با شما می باشند ، و ساعت کاری مشخصی ندارند درطول شبانه روز و هفت روز هفته در خدمت شما عزیزان می باشند ، و بارها و اسباب و اثاثیه های شما را به موقع و زودتر از زمان مقرر شدعه به مقصد می رسانند ، وقتی می گوییم شبانه روز در خدمت شما می باشیم ، در ایام هفته و تعطیلات رسمی نیز با شما می باشند ، و بدون خستگی و با خوش مشربی و  با دقت با شما می باشیم ، هر زمان و هر دقیقه از شبانه رور که تماس نمایید ،

صفر تا صد اثاث کشی با ما

همراه شما در تمام لحظات باربری و اسباب کشی ، ایمن و مطمئن با باربری ملاصدرا ، بسته بندی هایی مستحکم و مطمئن ، مشاورانی رایگان ، ماشین ها و کامیونت های باربری و جا به جایی ، با تجربیات و سال ها کار و تلاش با قوا و نیرو زیاد سلامت و ایمن کالاها و بارهایتان را به مقصد حما و نقل و جا به جا می نمایند ،

باربری ملاصدرا برنامه ریزی شده

باربری ملاصدرا با برنامه و طبق اصول و تکنیک های اسباب کشی و اثاث کشی کالاها و وسایل های شما را سلامت و بدون کوچک ترین نقصی به مقصد حمل و نقل می نمایند. با برنامه ریزی مطمئن و اینکه با زمان و سر ساعت با برترین ها  در حضور و خدمت شما می باشند . باربری ها و اسباب کشی و اثاث کشی هایتان را به باربری ملاصدرا و کارگران بسپارید و خاطره ای خوب را از یک حمل و نقل برای خود و خانواده هایتان به ارمغان بیاورید. با خوش مشربی با شما عزیزان بهترین ها را برایتان به انجام می رسانند.

لینک های مفید

باربری اندرزگو    ،    باربری ارتش    ،   باربری تهران   ،   باربری چیتگر  ،   باربری ولیعصر    ،   باربری دارآباد   ،   اتوبار ملاصدرا   ، باربری تهران  ،  باربری مینی سیتی   ،  اتوبار تهرانپارس   ،   اتوبار پیروزی   ،  باربری الهیه   ،   باربری ولنجک   .

 

با باربری ما شکستن معنایی ندارد

اتوبار و باربریما تمام تدابر لازم را برای انجام یک اثاث کشی ایمن و مطمئن فراهم آورده است به این صورت که با در نظر گرفتن بهترین و نمونه ترین های متخصصان بسته بندی اثاث و فراهم اوردن بهترین امکانات و تجهیزات بسته بندی در تهران می تواند اثاث و کالاهای شکستنی شما عزیزان را طوری در کارتون های بسته بندی بچیند که به هیچ عنوان در حین باربری جابه جا نشوند و امنیت را برای شما به همراه آورند ، اتوبار و باربری ملاصدرا به شما تضمین حمل اثاث سالم را می دهد .

باربری و اتوبار در ملاصدرا ، حمل و نقل در ملاصدرا ، باربری در محدوده ملاصدرا ، اصولی ترین بسته بندی در تهران ، موتبرترین باربری تهران ، نرخ باربری ارزان  ، اثاث کشی حرفه ایی و بسته بندی اثاث

اثاث کشی حرفه ایی در ملاصدرا

ما در باربری ملاصدرا ، با بهترین و امروزی ترین امکانات می خواهیم ، خانه و اثاث شما عزیزان را یکجا جا به جا کنیم.

بیمه نامه باربری

تجربه بالای کاری مدیریت و پرسنل باربری ملاصدرا در طول این سالها نشان داده است که بسیاری از خانواده های و صاحبان کالاهایی که قصد جابه جایی آن را دارند بسیار نگران هستند که اثاث و کالاهایشان در حین حمل و جابه جایی و انتقال دچار اسیب شود و بر ان ها خسارت های مادی در این شرایط بد اقتصادی وارد آید ، بر همین اثاث ما در اتوبار ملاصدرا با عقد قرارداد های بیمه ایی با شرکت های معتبر بیمه رسمی در تهران و شهرستان ها سعی کردیم با بیمه باربری اثاث و کالاهایتان را از شروع اثاث کشی و حمل اثاث تا پایان اثاث کشی بیمه کنیم و خیال شما را راحت کنیم .

شما در هنگام کار با باربری ما فقط و فقط مشاهده گر فعالیت های باربری باشید و از کار با ما لذت ببرید .

بیمه باربری

بیمه باربری در ملاصدرا ، حمل و نقل آسان ، اثاث کشی ارزان در ملاصدرا

Call Now Button با ما تماس بگیرید