مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری مرزداران

باربری مرزداران با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری مرزداران

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری مرزداران کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری مرزداران

باربری مرزداران با بیش از یک دهه سایقه ی درخشان در بسته بندی مدرن اثاثیه ی منزل در حین اثاث کشی است ، بسته بندی وسایل نکته ای بسیار حیاتی در حفظ سلامت اثاث است ، اگر یک بسته بندی استاندارد داشته باشیم احتمال شکستن و آسیب دیدگی وسایل را به مرز صفر درصد می رسانیم ،  با در هنگام حمل اثاثیه دیگر نگران شکستن وسایل نیستیم ، زیرا ما در اتوبار مرزداران  برای بسته بندی خوب امکانات لازم داریم. شرکت  با داشتن جعبه های محکم (سه لایه و پنج لایه)  و فوم های ضربه گیر، سلفون و …. در حفظ سلامت وسایل شما امانت دار خواهد بود ، و خاطره خوش را از یک اثاث کشی بدون دغدغه و استرس تجربه نمایید .

باربری مرزداران

بسته بندی اثاث

بسته بندی کالاها نیاز به دانسته های دارد و هر کسی نمی تواند به طور حرفه ای کالاها را بسته بندی نماید ، افراد باربری مرزداران و اتوبار و باربری تهران تک با دوره های آموزشی و بهره گرفتن از روش ها و شیوه های مدرن  متد روز بهترین و مرتب ترین بسته بندی ها را برایتان انجام خواهند داد . بسته بندی هی منزل خود را به دست افراد کاربلد باربری مرزداران بسپارید ، و شکستن کالاها و غیره را تجربه ننماید ، با اسباب کشی آسان و سریع و شیک ترین بسته بندی ها فقط تماس با باربری مرزداران را برای خود و خانوادیتان رقم بزنید .

بسته بندی اثاث

لینک های مفید باربری

منطقه مرزداران  ،   باربری در مرزداران  ،  بسته بندی  – بسته بندی اثاثیهحمل بارحمل اثاثیه منزلاتوبار مرزداراناتوبار

نکات مشاوره ای برای بسته بندی

هر اندازه ای که وسایل و اثاثیه ی شکستنی را با دقت بیشتری بسته ‌بندی کنید در مقصد با خیال آسوده‌تری آنها را باز خواهید کرد و سالم خواهید دید. برای ایمنی بیشتر وسایل سنگین را کف کارتن قرار دهید و وسایل سبک‌ و شکستنی را بالای آنها بگذارید.حتماً روی یک کارتن ها اطلاعاتی که در مورد وسایلی که درون جعبه قرار دارد بنویسید و روی کارتن بچسبانید. این کار در موقع باز کردن کارتن ها کمک بزرگی به شما خواهد کرد. با بسته بندی خیالتان از بابت سلامت وسایلتان راحت می شود. اثاث کشی و باربری حرفه ای را با باربری مرزداران تجربه کنید. هدف اتوبار مرزداران  رفع نگرانی های شما در اثاث کشی و باربری است.

 

حمل اثاثیه در تهران و منطقه مرزداران

باربری مرزداران با بهترین ها و مجهز ترین و سبک ها و تکنیک هایی به روز در خدمت شما ست ، و اثاثیه ها و اسباب های شما را در سریع ترین زمان و بدون معطلی به مقصد می رسانند ، با رعایت نکات امنیتی و صبر و دقت در بسته بندی ها و حمل و نقل ها سلامت کالاها و اثاثیه های شما را به مقصد می رسانند ، با اطمینان به ما پشیمان نخواهید شد .

خاورهای کوچک و بزرگ اثاث کشی

با استفاده از حمل اثاثیه با خاورهای بزرگ  و کوچک  و مسقف و دستمال کشیده شده انجام می شود. برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، دیواره ی داخل کانتین ها موکت کاری شده است. ماشین ها مجهز به پتو و موکت و کارتن برای باربری و قرار دادن بین وسایل و جلوگیری از شکستگی هستند.  در راستای رفع نگرانی های شما می کوشد. و در سالم رساندن کالاها به مقصد نهایت تلاش و سعی خود را دارند . و در برابر کالاهای شما مسئول می باشند .  بار شما را به نقطه ای از داخل تهران و بیرون از تهران که بخواهید حمل و نقل می کنند . و اتوبار مرزداران ضامن بار شما می باشند .

با ما همراه باشید

اتوبار مرزداران  –  اتوباراتوبار در مرزداران باربری باربری در مرزدارانباربری های محدوده مرزداران  –  مرزداران – باربریاتوبار

مشاوره رایگان بار پرسنل باربری

برای جلوگیری از شلوغی خانه در هنگام چیدمان و سردرگم نشدن می توانید از مشاوره ی پرسنل شرکت باربری مرزدارن استفاده کنید. راه حل بهتر در چیدن وسایل این است که اول وسایل دست و پا گیر را بچینید و پس از آن اثاث کوچک تر را بچینید. راه حل های واقعی و نکات کلیدی در اسباب کشی را از اتوبار مرزداران بخواهید. و با خیالی آسوده و با باربری مرزداران تماس گرفته ، تا در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان در خدمت شما باشیم .

باربری مرزداران شعبات مختلف در تهران و حومه

باربری مرزداران با ایجاد شعبات مختلف در سرتاسر تهران سعی بر این دارد که شما عزیزان در زودترین زمان ممکن سرویس های باربری خود را به مقصد برسانید. آنچه که در یک اثاث کشی از اهمیت زیادی برخوردار است زمان سرویس دهی است. در   با توجه به دسترسی سریع میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید و اثاثیه ی خود را در زودترین زمان ممکن جابه جا کنید. تمام شعبات ما دارای مشاورین حرفه ای هستند که ۲۴ ساعته آماده ی پاسخ دادن به سوالات شما در زمینه ی بسته بندی اثاثیه ، باربری ، و قیمت های باربری هستند. کافی است روی نزدیک ترین شعبه به محل خود کلیک کنید.

شعبات اتوبار و باربری ما را بیشتر بشناسید

ما در تمام مناطق تهران آماده ارائه خدمات باربری و بسته بندی هستیم در ادامه شما را با این شعبات آشنا می کنیم.

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

 

باربری تهران  ،  باربری تهران | اتوبار تهران   ،   باربری  –  اتوبارحمل و نقل  – حمل و نقل اثاثیه منزلحمل بار به شهرستان ها

Call Now Button با ما تماس بگیرید