مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری ستارخان

باربری ستارخان با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری ستارخان

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری ستارخان کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری ستارخان

باربری ستارخان با بهره گیری از خاور های باربری مدرن و مجهز اسباب کشی بی دردسری را برای شما رقم خواهد زد ، ماشین های اتوبار ستارخان مجهز به کارتن ها و پتو هایی است که در لابه لای یخچال و وسایل شکستنی شما قرار میگیرد تا بدون کوچکترین آسیبی جابه جا شوند ، چرا شکستن وسایل در باربری ؟ چرا دغدغه های اسباب کشی؟ همه ی این ها را به و کادر حرفه ای اتوبار ستارخان بسپارید و خیال خود را راحت کنید. باربری ستارخان تمام تلاش و سعی خود را در جهت جابه جایی سالم وسایلتان انجام می دهد.

ابزار های بسته بندی مناسب

جعبه ها و ساک های مخصوص اسباب کشی که در  از آنها استفده می شوند وسایل شما را از هرگونه آسیب دیدگی محفوظ نگه میدارند. فقط یک بار به باربری ستارخان اعتماد کنید ، مطمن باشید به توانمندی های پرسنل ما ایمان خواهید آورد. از اینکه با اتوبار ستارخان  هستید بی نهایت مسروریم ، با باربری ستارخان از شکستن وسایل در هنگام اثاث کشی خداحافظی کنید ، با تشکر از حسن انتخاب شما. اثاث کشی خود و حمل بار های سنگین را به ما بسپارید.

کادر مجرب باربری

باربری ستارخان برای آسوده خاطر شدن شما و همچنین برای اینکه اثاث کشی بدونه دردسر و منظم داشته باشید . و در کوتاه ترین زمان اسباب کشی را انجام دهید . و بدونه اینکه خودتان کوچکترین کار ی و دست به کاری بزنید  برایتان به بهترین شکل انجام خواهد داد . با کارگران ورزیده و توانا در امر باربری و خدمات باربری یک کادر مجرب و با اخلاق را تشکیل داده اند تا به صورت تمام وقت و شبانه روز در خدمت رسانی آماده باشند .

کارگران آموزش دیده باربری در ستارخان

کارگران ما با آموزش هایی که قرا گرقته اند و از روش های اروپایی که استفاده می کنند . بهترین ها را برایتان انجام می دهند و شما همراهان آسوده خاطر باشید که اثاث کشی بدون دردسر و آسیب دیدگی انجام  خواهند داد . کارگران ما همواره در تلاش اند تا خوبترین ها را برای همشهریان خود انجام دهند . اتوبار ستارخان با نهایت دقتی که دارند همیشه از آن ها راضی بوده اند و توانسته اند ، برای باربری ستارخان امتیاز ها و رزومه کاری موفقی را بدست آورند ، زیرا باربری موفق است که کادری مجرب در آن خدمت رسانی آماده و با نهایت دلسوزی و دقت کا را انجام دهند .

باربری ستارخان ارائه بیمه نامه و بار نامه دولتی Umbrella

داشتن بیمه نامه برای همه افراد مهم ضروری شده است . مردم اول از هر چیزی می خواهند که کالایی که میخواهند جا به جا کنند تحت پوشش بیمه باشد و خوشبختانه باربری ستارخان از این امتیاز برخوردار است و تا کنون هر نوع باری را از کوچک به بزرگ و حمل کالا از درون شهر و حمل کالا به بیرون شهر را تحت پوشش بیمه قرار داده است . تا کنون با بیش از پنجاه سال سابقه ی کار و تجربه کالا هایی را که باربری ستارخان جا به جا کرده است دچار حادثه ای نشده است . خوشبختانه کادر متخصص اتوبار ستارخان با نهایت دقت و تلاش خود بار ها را حمل کرده اند و با سلامت کامل به مکان مورد نظر رسانده اند .

پیش بینی شرایط آب و هوایی بد و اتفاقات ناخواسته توسط پرسنل باربری

اما حادثه هیچگاه خبر نمی دهد ،  برای جلوگیری از حادثه های ناخواسته و در هنگام جمع کردن یا بسته بندی و چیدن یا در طول مسیر حمل بر اثر پیش آمد بیمه را به مشتریان خود ارائه می دهد . از لحظه ای که مشتریان بار را تحویل شان می دهند .تا زمانی که به مقصد می رسانند ، در قبال بار شما موظف و مسئول اند که بارتان را ایمن به مقصد برسانند . باربری ستارخان ضامن بار شماست . و کافیست تا گوشی تلفن را بردارید ، با یک تماس به باربری ستارخان بار خود را تضمین کنید ، و خود را از استرس های ناشی از باربری و اسباب کشی ها دور کنید .

 باربری ستارخان  چرا پیشتاز است ؟

باربری ستارخان متخصص در امر باربری و اسباب کشی می باشد ،

 Star اتوبار ستارخان با داشتن کادر مجرب و حرفه ایش با حمل اثاث های سنگین و بزرگ و بسته بندی هایی نوین

 Star و بر گرفته از روش هایی اروپایی

 Star ماشین هایی سبک و سنگین باربری که بار ها هر چقدر بزرگ هم باشد را جا به جا می کنند ،

 Star و با گارگرانی که تیمی متخصص و با اخلاق و توانا که با خانواده ها طوری هماهنگی می کنند

 Star که کالاها را بدونه خسارت و دردسری کوچکترین شکستگی هایی جا به جا می کند ،

باربری در خیابان ستارخان

 بیمه نامه باربری معتبر

 اتوبار ستارخان با داشتن بیمه که بسیار برای مشتریان مهم است خیال شما عزیزان را از هر لحاظی آسوده می کند ،

 Star که رضایت شما دوستان و همراهان را جلب می کنند . این امتیاز ها باعث شده تا باربری ستارخان پیشتاز باشد ، و در سطح تهران برترین باربری باشد.

 Star اتوبار ستارخان با ارائه دادن بهترین سرویس ها و خدمات باربری و حمل و نقل در خدمت شماست ،

 Star و تمام بارهای شما را به شهرستان ها و نقاط درون تهران حمل و نقل می نماید ،

 Star باربری ستارخان با داشتن برترین ها در خدمت شماست ،

 Star و اتوبار ستارخان ارئه دهنده سرویس ها و خدمات باربری و حمل و نقل می باشد ،

 Star و اتوبار ستارخان تخصص شان حمل و نقل می باشد ،

 Star اتوبار ستارخان در سطح تهران پیشتاز و پیشرو می باشند ، و جلب رضایت تمام مشتریان و خانواده ها از وظایف اتوبار ستارخان می باشد .

حمل بار به شهرستان ها

حمل بار به تمام نقاط شهر و شهرستان ها را به باربری ستارخان بسپارید ، و باربری بدون سختی و با آسایشی را با ما تجربه کند . زیرا کارگران و تمامی کارکنان با دلسوزی و صبر و دقتی که دارند خدمتی را به شما ارئه می دهند ، که شما راضی باشید و کارگران ما با هماهنگی که با شما می کنند و هر آنچه را که شما بخواهید ، با کمال میل و نهایت سعی خود برایتان انجام خواهند داد و اگر تصمیم دارید بارهای بزرگ و سنگین را به نقاط داخل و بیرون از تهران انتقال دهید .

ماشین های حمل بار و مخصوص اثاث کشی

آیا ماشین های مناسبی را ندارید و امکانات لازم برای باربری را ندارید فقط با اتوبار ستارخان تماس گرفته ، تا با بهترین ماشین ها و بهترین کارکنان ورزیده و زرنگ و  توانا را در اختیارتان قرار دهیم . و حمل بار را به نقطه ای از شهر را به اتوبار ستارخان بسپارید ، و حمل بار به نقاط داخل تهران تخصص ما است ، به تمام نقاط تهران و شهرستان در اندک زمان و کم ترین زمان ممکن با باربری ستارخان ،

 حمل و نقل آسان و بدون دردسر تماس با اتوبار ستارخان

باربری ستارخان با روش ها و سبک هایی به روز و مهارت هایی که دارند اثاث کشی بدون دردسر و آسان را برای شما انجام می دهند ، اسباب کشی و حمل و نقل کالاها و جابه جایی وسایل ها در راه پله ها و ساختمان های چند طبقه و مشکلات و دردسر های آن خود را دور کنید . و تجربه ای متفاوت و خاطره انگیز را با باربری ستارخان تجربه کنید ، با بهترین بسته بندی ها و استفاده از روش های متفاوت و اینکه هر کالایی را به روشی بسته بندی کرده ، طوری که آسیب رسیدن به کالاها غیر ممکن می باشد .

ما فکر همه چیز را در باربری تهران تک کرده ایم

برای اینکه کالاهای شما هنگام بارندگی و هوای بد دچار آسیب و از خیس شدن و .. چلو گیری کند  حمل و نقل کالاها را با ماشین هایی مجهز که دارای سقف و کف موکت کاری شده می باشد. جا به جا می کنند . با رانندگانی که با صبر و دقتی که در جاده ها دارند ، با تجربیات زیادی که بدست آورده اند توانسته اند در این سال ها کالاها را با سلامت کامل و بدون آسیبی جا به جا کنند .

ماشین های حمل بار در باربری شعبه ستارخان به صورت مسقف هستند و مجهز به موکت و پتو جهت جلوگیری از اسیب اثاث و کالاهای شما در طول مسیر باربری هستند .

ماشین حمل اثاث

ما اثاث و کالاهای شما ضمانت می کنیم

باربری ستارخان ضامن بار شماست ، بارنامه و بیمه نامه باربری را برای شما عزیزان تا آسوده خاطر باشید را ارئه داده تا در صورت هر گونه حادثه ا و خسارتی به کالای وارده خسارت را کامل به شما عزیزان بپردازد . شما دوستان و همشهریان می توانید فقط با یک تماس خود را از دردسر ها و مشکلات اثاث کشی و حمل و نقل به شهرستان ها  دور کرده و اثاث کشی آسان و بدون دردسر را تجربه کنید . نهایت تلاش خود را می کند تا رضایت شما عزیزان را جلب کند . فقط یک بار بارها و اثاثیه های خود را به باربری ستارخان بسپارید . زیرا اعتماد شما سرمایه اتوبار ستارخان  است .

 رانندگان ماهر و باتجربه

باربری ستارخان با داشتن رانندگانی با تجربه و سابقه کاری حداقل پنج سال در زمینه رانندگی ماهر و توانا می باشند ، با مهارت های رانندگی در جاده ها کالاهای شما را سلامت به مقصد می رسانند ، با دقت زیادی که دارند و با سرعت عمل کالاها و بارهای شما را بدون اتلاف زمان حمل و نقل می نمایند ، انواع بارهای بزرگ و کوچک و اقسام کالاها را به نقاط دور و نزدیک حمل و نقل می کنند ، و در صورت تماس در اندک زمان در اختیار شما خواهیم بود ، و اثاث کشی مرتب و رسیدن سالم کالاها و بدون شکستگی را برایتان انجام خواهیم داد.

با ما در ارتباط باشید

با اتوبار ستارخان  تماس بگیرید ، از خدمات و سرویس های باربری ستارخان بهره ببرید و اسباب کشی آسان و بدون دردسر را تجربه نمایید . حمل و نقل کالا به تمام نقاط تهران و شهرستان ها تخصص ماست ، بهترین ها را با باربری ستارخان تجربه نماید.

 اسباب کشی با امنیت بالا

باربری ستارخان با بهره از سال ها تجربه و کار و تلاش در این زمینه و حمل و نقل هایی که انجام داده ، در امر باربری و حمل و نقل پیشتاز می باشد ، و هر آنچه را که در این چندین دهه خدمت انجام داده مورد رضایت مشتریان و خانواده ها قرار گرفته است ، اتوبار ستارخان رعایت نکات امنیتی و استفاده از تکنیک ها و سبک هایی که نیاز به دانسته ها و آموزش ها و از همه مهم تر پرسنلی نیرومند ، کاربلد ، با سابقه کاری دارد که کالاها و اسباب و اثاثیه ها را با امنیت و سلامت به مسافت های دور حمل و نقل نمایند .

پرسنل باربری در ستارخان ، باربری ارزان ستارخان ، اتوبار در ستارخان ، اثاث کشی و باربری تضمینی

اثاث کشی تضمینی

با امنیت و سلامت بار هایتان را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها حمل و نقل می نمایند ، با شما خواهیم بود و شما را یاری می نماییم ، فقط یک بار باربری ستارخان تماس نمایید و از خدمات و سرویس های باربری و جا به جایی ها بهره ببرید ، و با امنیت و بدون خسارت اسباب و اثاثیه ها و بارهایتان را به مقصد برسانید.

 مدیریت زمان

باربری ستارخان با مدیریت زمان و با سریع ترین امکانات و سرویس ها در خدمت شما می باشند ، اتوبار ستارخان  و در سریع ترین زمان و بدون معطلی و خستگی و با صبر و دقت چنان بارها و اثاثیه ها ی شما را حمل و نقل می نمایند که خاطره ای خوش از یک اسباب کشی را برای شما عزیزان به ارمغان می اورند ، با اداره کردن زمان و برنامه و رعایت نکات اسباب کشی و اثاث کشی ، اسباب و اثاثیه های شما را سلامت و بدون اتلاف زمان و هدر دادن وقت و طبق وقت مقرر شده به مقصد حمل و نقل و جا به جا می نمایند ، زمان اندک و کمترین وقت ممکن با باربری ستارخان تجربه نمایید ،

خدمات باربری

باربری ستارخان با ارائه دادن خدمات و سرویس هایی نوین و اسباب کشی و اثاث کشی مرتب و تمیز کالاها و بارهای شما را حمل و نقل و جا به جا می کنند ، با کادری مجرب و حرفه ای و کاربلد صفر تا صد باربری و جابه جایی ها را برایتان انجام میدهند ، سلامت و بدون آسیب کالاهایتان را به مقصد تحویل می دهند ، با ماشین هایی مجهز و مسقف و کف موکت کاری شده بارها و اسباب و اثاثیه هایتان را به مقصد تحویل می دهند ، با تضمین نمودن کالاهایتان خیال شما عزیزان را از هر لحاظ آسوده می نمایند،.

بیمه باربری مطمئن

در صورت خسارت وارد شدن به کالاهایتان بیمه اتوبار ستارخان  خسارت وارده را به شما عزیزان پرداخت می نمایند ، همراه شما می باشند  کارگران باربری ستارخان و شما را همراهی می نمایند ، و شیک و مرتب اسباب هایتان را به مقصد برسانید ، اسباب کش ی را برای شما انجام می رسانند تا بحال  چنان حمل و نقلی را تجربه  را نکرده باشید.

باربری ستارخان و …

 Star Star    باربری  اتوبار تهران تک با برترین خدمات

  Star Star    بسته بندی ویژه و حرفه ایی اثاث

 Star Star   عملکردی بی نشر و بدون عیب

 Star Star  بدون شکستن و اسیب دیدن کالا و اسباب و اثاثیه ای

باربری تهران  ،  اتوبار ستارخان  

اثاث کشی در ستارخان و امنیت و کیفیت باربری

اثاث کشی ، حمل و نقل اثاث سنگین در باربری ، تهران و شهرستانها ، جا به جایی اثاث منزل ، اثاث کشی تضمینی ، باربری ارزان و بسته بندی اثاث منزل در ستارخان و کلیه خدمات دیگر باربری و اتوبار را به شرکت معتبر باربری ستارخان در تهران بسپارید ، پرسنل باربری و اثاث کشی در ستارخان تمام اثاث و کالاهای شما با کیفیت ، سریع و ضمانت شده جا به جا می کنند و برای اینکار هم ضمانت های لازم را رائه می دهند.

حمل اثاث در ستارخان

 

آیا ما یعنی باربری ستارخان می توانیم تمام مراحل و فعالیت های باربری را انجام دهیم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله ، ما با داشتن پرسنل آموزش دیده و کاربلد ، تجهیزات مناسب باربری و بسته بندی اثاثیه و همچنین انگیزه و یاری دهندگانی چون شما عزیزان می توانیم تمام نیاز های باربری در ستارخان و در تمام مناطق دیگر تهران بزرگ را انجام دهیم ، به طور کلی باربری ستارخان و اتوبار ستارخان و همچنین بیمه بار تهران تمام مراحل اثاث کشی و. از ۰ تا ۱۰۰ را برای شما با ضمانت کامل و بیمه باربری و باربری ارزان در ستارخان انجام می دهند.

باربری ، اتوبار ، باربری در تهران ، اتوبار در ستارخان

انجام باربری ارزان و به صرفه با باربری و اتوبار ستارخان تهران

جابه جایی

 

جابه جایی اثاث و کالاهای حساس و سنگین در باربری

یکی از تجارب پرسنل باربری که در طی ارائه سالها خدمات در حوزه باربری و بسته بندی اثاث منزل ایجاد شده است حمل اثاث سنگین وحساس منازل ادارات و شرکت ها بوده است ، باربری ستارخان با در اختیار داشتن کارگران توانا و زبده و همچنین تجهیزات مناسب حمل اثاثیه سنگین و حساس می تواند انواع و اقسام کالاهای سنگین شما را از قبیل : گاوصندوق ، یخچال ، لباسشویی ، بوفه و … را جابه جا کند .

پرسنل متعهد و متخصص و منصف

دارا بودن

ارائه ضمانت نامه کتیی ارائه خدمات ارزان و سالم

بررسی همه جانبه شرایط کار برای انجام اثاث کشی در ستارخان

کارگران توانمند و همه و همه از جمله ویژگی های هستند که اتوبار ستارخان درتهران با دارا بودن ان توانسته اند نام و نشانه درخشانی برای خود دست و پا کند .

 

ارائه چک لیست کارها و خدمات ارائه شده توسط باربری

ما تمام کارها و خدماتی را که ارائه می دهیم در ابتدا به صورت یک لیست در می آوریم و با هماهنگی مشتری های عزیزی که خواهان خدمات باربری و بسته بندی هستند سلسله مراتب انجام کار را تقسیم بندی می کنیم ، به عنوان مثال مشتری که خواهان انجام اثاث کشی و بسته بندی است ابتدا ما بسته بندی را برای داو انجام می دهیم و سپس بار و اثاث آن ها را جابه جا می کنیم.

اتوبار و باربری ستارخان در تهران هدف از این کار را ارئه شفافیت و وضوح خدمات ارائه شده به مشتری می باشد و ما بر همین اثاث قیمت های کاملا شفافی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم ، باربری و اثاث کشی منازل به صورت کاملا تضمینی را با اتوبار و باربری در نزدیکی ستارخان تهران تجربه کنید .

اتوبار در اطراف ستارخان ، بسته بندی حرفه ایی اثاثیه در محدوده ستارخان تهران ، شرکت باربری و بسته بندی اثاث در تهران ، بیمه نامه باربری در غرب تهران 

 

 

به ما اعتماد می کنید ؟

شرط اول برای انجام یک اثاث کشی و جابه جایی دقیق و منظم اعتماد به یک شرکت باربری می باشد تا اثاث کشی کالاهای منزل ، شرکت ، ادارات خود را به آن ها بسپارید .

ما بهترین ها را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم از مدیریت توانا گرفته ، تا بهترین های باربری و کارگران کاربلد با تجهیزات مدرن

می نمی خواهیم برای شما فقط یکبار خدمات ارائه دهیم ، ما می خواهیم در تمام پروژه های اثاث کشی و بسته بندی اثاث شما با شما همراه باشیم ، به این صورت همواره در تمام پروژه ها بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم .

باربری ستارخان ، می تواند در تمام ساعات شبانه روز و در تمام روزهای هفته به صورت تمام وقت در خدمت شما باشد .

 

باربری ستارخان | اتوبار ستارخان

حمل و نقل تخصصی انواع اثاث و کالاهای سنگسن با استفاده از تجهیزات به روز در باربری و توسط متخصصین این امر

ارائه بارنامه و بیمه نامه معتبر حمل و جابه جایی اثاث در تهران و شهرستانها

حمل و جابه جایی اثاث و کالاهای لوکس و حساس با بالاترین امنیت

ارائه انواع بسته بندی های کالاهای مختلف

حمل تخصصی بوفه ، پیانو و گاو صندوق با چرخ های مخصوص حمل اثاث سنگین

هم اکنون می توانید با شماره تماس های مربوط به اتوبار و باربری خدممات خود را ثبت کنید و منتظر حضور پرسنل متخصص باربری ما در محل اثاث کشی باشید .

باربری و اثاث کشی ارزان در ستارخان ، بسته بندی حرفه ایی اثاث منزل ، باربری تهران ، باربری و حمل اثاث سنگین در ستارخان ، پرسنل متخصص 

 

خدمات انلاین باربری

ما بهترین و موتبرترین اتوبار و باربری در تهران هستیم که خدمات انلاین را در محدوده ستارخان و سایر مناطق در شرق و غرب و شمال تا جنوب ارائه می دهیم .

از جمله خدمات انلاین ما می توان امکان ثبت سفارش از طریق صفحه تماس با ما در سایت و همچنین امکان ثبت انتقاد و پیشنهاد های شما عزیزان در تمام ساعات با مراجعه به سایت و دریافت و پاسخگویی مشاوره های کاملا رایگان در حوزه های باربری و بسته بندی اثاثیه نامبرد .

 

باربری ستارخان با تیم کاری خوش اخلاق و متعهد

خدمت گرفتن پرسنل خوب و مودب و ارایه آموزش های لازم به آنها می تواند در بالا بردن کیفیت یک شرکت باربری بسیار تاثیرگذار باشد.  وقت شناسی و برنامه ریزی اصولی از دیگر ملاک های باربری خوب است. گسترده بودن خدمات باربری اعم از باربری درون شهری و باربری بین شهری از دیگر ویژگی های اتوبار خوب است. باربری ستارخان با دارا بودن تمامی ویژگی های بالا خود را به عنوان یک باربری خوب در تهران معرفی نموده است.

بسیاری از مشتریان نیز که به دنبال یک باربری ارزان قیمت و مناسب هستند به سمت شرکت هایی متمایل می شوند که کمترین قیمت جابجایی اثاثیه و حمل بار بین شهری را دریافت می کند.غافل از این نکته که همیشه همه چیز به همین سادگی که ما فکر می کنیم نیست.  انتخاب یک شرکت باربری خوب در میان این همه شرکت باربری که کار حمل بار به شهرستان را انجام میدهند دشوار است. اما انتخاب یک شرکت باربری دارای بیمه و مطمئن با دارا بودن تجهیزات باربری مناسب بهترین انتخاب  است.باربری و اتوبار تهران تک یکی از نمونه ترین باربری ها در زمینه های ذکر شده است. هدف ما رضایت صد در صدی مشتریان گرامی می باشد.

 

+8
Call Now Button با ما تماس بگیرید