مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری رسالت

باربری رسالت با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد .

عملکرد بی نظیر باربری رسالت

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات اباربری رسالت کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


تماس با اتوبار رسالت  

شما در صورت تماس با  اتوبار رسالت می توانید از مشاوران جهت مشاوره بابت حمل اثاث منزل و قیمت ها و خدمات باربری و … ازمشاوران و کارکنان  اتوبار رسالت مشاوره دریافت کنید . همچنین جهت تماس برای حمل و نقل و جابه جایی بار  در کوتاه ترین زمان و اسرع وقت در اختیار شما قرار می گیریم . سعی ما بر این است تا بار ها و اسباب و اثاثیه های شما را در کوتاه ترین زمان نیز به مقصد برسانیم . شما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرماییددر سلامت رساندن کالاهایتان به مقصد خیال خودتان را از تمام لحاظ آسوده نمایید.

خدمات حرفه ایی باربری

با خدمات ویژه و حرفه ای که ارائه می دهیم پیشتاز و پیشرو در تمام امور میباشیم . با استخدام نفرات برتر با سابقه کاری حداقل ۵ سال در زمینه باربری توانسته تیم و کادر حرفه ای و زبده ای را تشکیل دهد ، که به صورت شبانه روز و ایام تعطیل هفته و ماه آماده سرویس رسانی می باشند . با استفاده از روش های اروپایی و برگزاری کلاس های آموزشی با بهترین و استفاده از به روز ترین متد روز بهترین بسته بندی ها را برای شما عزیزان انجام می دهد ، با استفاده از وسایل های مستحکم و با کیفیت کالاهای شما را بسته بندی می کنند .

استفاده از تجهیزات مدرن

استفاده از کارتن های محکم و مقاوم و ۵ و ۳ لایه که از کارتن های موز استحکام زیادتری داشته و نایلکس هایی برای پوشاندن مبلمان و کالاهای گران قیمت تا هنگام جابه جایی و حمل و نقل دچار هیچ گونه آسیب  خراشی نشوند ، باربری رسالت برای شمایی که ساکن تهران می باشید به صورت تمام وقت آماده ارائه سرویس می باشند .

برای شما که ساکن منطقه رسالت می باشد . به هر جایی و مقصدی که بخواهید کالاهای شما را جابه جا و حمل و نقل می کنند ، حمل و نقل بار به تمام منطقه های تهران تخصص ماست . حمل و نقل بار به نقاط بیرون و درون از شهر نیز را با بهترین خدمات باربری با اتوبار رسالت تجربه کنید ، حمل و نقل بار با بهترین ماشین ها و مجهز ترین ماشین ها و کامیون هایی مسقف و موکت کاری شده ، فقط کافیست یکبار به ما اعتماد کنید ، و جزوء مشریان ثابت ما بشوید .

فقط کافیست با شماره های ۷۷۷۲۱۴۴۰  و  ۰۹۱۲۷۶۹۱۳۵۸  تماس گرفته و از خدمات ممتاز باربری رسالت بهره بگیرید ،

کافیست یکبار با  حمل و نقل اثاث منزل و حمل و نقل اقسام کالاهای بزرگ و کوچک ، حمل و نقل به شهرستان ها را تجربه کنید . اعتماد شما عزیزان سرمایه ماست و آسوده خاطر باشید از اینکه بارهای خود را به  می سپارید. بابری رسالت  مفتخر خواهیم شد تا شما عزیزان  با ما تماس بگیرید .

باربری رسالت

باربری رسالت کارگران متخصص

کارگران باربری رسالت در زمینه باربری پیشتاز هستند . زیرا حمل اثاث منزل کاری دشوار است ، به خصوص در آپارتمان ها که استفاده از آسانسور قدغن است و باید کالاها را از راه پله ها بالا برد افراد ما خبره و کاربلد هستند .  .کارگران اتوبار رسالت با جا به کردن کالاهای شما در راه پله ها که تجربه های زیادی را در این باره کسب کرده اند . بدون کوچکترین آسیبی کالای شما را جابه جا میکنند . و بدون اینکه خط و خراشی را به دیوار های راه پله ها و دیوار های منزل شما وارد کنند با دقت و امنیت کامل جا به جا خواهند کرد .

مدیریت با کلاس های آموزشی که برای تمامی کارکنان خود گذاشته است ، باربری رسالت با استفاده از روش هایی اروپایی و نوین به صورت شبانه روز هم کارگرانی که کادری حرفه ای را تشکیل داده اند ، در خدمت رسانی آماده می باشند و هم مشاوران ما به صورت رایگان تمام ساعات آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند . اطمینان و ایمان داشته باشید که بهترین سرویس ها را در خدمت گذاری به شما ارئه می دهد . تا رضایت شما همراهان محترم را جلب کند . و با سرویس هایی بی نظیر و به نحوه احسنت کالاهایتان را با کاران خوش مشرب به مقصد می رسانیم.

باربری رسالت رانندگان

رانندگان باربری رسالت  با سابقه درخشانی که دارند ، با برترین رانندگی که انجام می دهند کالاهای شما را سلامت به مقصد می رسانند . با اینکه جاده ها ی تهران پر از چاله و دست انداز های زیادی است اما باربری رسالت با داشتن این رانندگان ماهر این مشکل را نیز به آسانی حل کرده ایم ، و با صبر و دقت زیاد کالاهای شما را بدون نقصی به مقصد می رسانند ، و بدون اتلاف زمان به مقصد می رسانند ، بارها و کالاهای خود را با اطمینان به باربری رسالت بسپارید و مطمئن باشید ، کالاهایتان با امنیت بالا سلامت به مقصد می رسانند.

باربری رسالت با رانندگانی ماهر و صبور و با دقت در جاده ها و اینکه سلامت رساندن کالاها و تحویل اسباب و اثاثیه ها بدون کوچک ترین آسیب و نقصی از مهم ترین وظیفه آن ها می باشد ، و در تمام ساعات شبانه روز بدون خستگی و معطلی در خدمت شما عزیزان می باشند .

باربری – بسته بندی – کارگران ماهر – باربری – اتوبار – باربری های محدوده رسالت – اتوبار در رسالت 

 رزومه کاری

رزومه کاری یکی از مسائلی است ، که بسیار مهم است باربری رسالت این را دارا می باشد ، با سابقه درخشان خود و همچین رزومه کاری پیشتاز است . زیرا باربری رسالت با جلب رضایت مندی های شما و خدمات بی نظیری که به شما ارائه می دهیم ، دارای بهترین و کامل ترین رزومه کاری می باشیم . و باربری رسالت با تجربیات زیادی که در این سال ها کسب نموده است ، و تیم حرفه ایش توانسته محبوبیت خود را در تهران و مناطق آن بدست آورد ، باربری رسالت ارئه دهنده خدمات و سرویس هایی بی نظیر و در هر ساعت و مکانی که باشید در اسرع وقت و اندک زمان در خدمت شما می باشند.

با کسب رضایت مردم و همشهریان و سلامت رساندن کالاها و بارها به مقصد دارای رزومه کاری موفق و در سطح تهران پیشتاز و پیشرو می باشند ، باربری رسالت حمل و نقل بارها ی شنگین  غول آسا تخصص کادر و کارگران حرفه ایش می باشد ، و باربری رسالت در هر زمان و مکانی آماده خدمت رسانی و جا به جا کردن کالاهای شما می باشند ، در تمام مراحل باربری و حمل و نقل  با شما خواهند بود،

باربری تهران  ،   باربری تهران | اتوبار تهران  ،  باربری جنت آباد   ،   

 شعبه های اتوبار تهران تک

باربری رسالت با ایجاد شعبات مختلف در سراسر تهران براین است که دسترسی شما را به اتوبار و باربری سریع کرده و شما بتوانید در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید. آرامش شما در اثاث کشی یکی از مهمترین اهداف باربری رسالت است. باربری امر مهمی است که نیازمند تخصص و تجهیزات کافی است. اتوبار رسالت با فراهم آوردن مجموعه ای متخصص توانمندی های زیادی در باربری داریم ، و تمام اسباب و اثاثیه های ما را با دقت و صبر زیاد جا به جا می نماییم ،

کارگران باربری رسالت آموزش دیده اند. آنها در حمل وسایل سنگین توانمندی های  زیادی دارند. در بسته بندی به روش مدرن تبحر دارند. با اتوبار رسالت دیگر نگران دردسرهای اثاث کشی نباشید. باربری رسالت در تمام مراحل اثاث کشی همراه شما خواهد بود. هدف ما برطرف کردن نگرانی های شما در اثاث کشی است. چرا شکستن وسایل؟ چرا دردسر؟ اثاث کشی خود را به ما بسپارید. اثاث کشی تخصص ماست. با همراه باشید و خود را از نگرانی های ناشی از اثاث کشی راحت و دور کنید .

اتوبار تجریش ، اتوبار ظفر ، اتوبار لویزان ، اتوبار مینی سیتی ، اتوبار پونک   ،   باربری تهران | اتوبار تهران  ، 

باربری شهرک غرب ، باربری جردن ، باربری ونک ، باربری مرزداران ، باربری گیشا ، باربری یوسف آباد  ،  اتوبار رسالت   ،   اتوبار رسالت ،   باربری تهران  ،  

معرفی

باربری رسالت با بیش از پنجاه سال سابقه در زمینه باربری و خدمت رسانی پیشتاز است ، و توانسته است موفقیت های زیادی را برای خود کسب نماید ، با استخدام افراد با تجربه و کارا و با سابقه کاری همچنین به کارگیری ماشین هایی مجهز و امکانات پیشرفته حمل بار موفق باشد ، و رضایت خیلی ها را جلب کند . با مدیریت قوی که دارد آن چنان باربری را اداره می کند ، که تا کنون کالاهایی را که حمل نموده اند و اثاث کشی ها و بسته بندی هایی که انجام داده اند ، در رتبه اول بدون هیچ نوع خسارتی بوده است بار و کالاها سلامت و ایمن به مقصد رسیده اند.

حمل و نقل ایمن و سلامت رساندن کالاها به مقصد را با  تجربه نماید ، کارگران و پرسنل در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشند ، و مشاوران رایگان و همچنین آماده پاسخ گویی به سولات و پرسش های شما در تمام و شما را راهنمایی و آگاه می سازد ، و بارها و اثاثیه های شما را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل می نماید .

انواع بسته بندی

همه ما بسته بندی هایی را انجام داده ایم اما بسته بندی اثاث منزل کاری سخت است چون هر کسی نمی تواند طوری بسته بندی را انجام دهد تا کالا در حین جابه جایی و حمل دچار آسیب نگردد .  با دوره های آموزشی که برای کارگرانش برگزار می کند . با ارائه بسته بندی هایی نوین و برگرفته از روش های اروپایی توانسته کالا ها را طوری بسته بندی کند که دچار آسیب در موقع حمل نشوند . بسته بندی ها کالاها متفاوت خواهد بود . طوری که وسایل برقی جدا و رخت و خواب ، مبلمان ، لباس ها و … هر کدام با روش هایی خاص بسته بندی خواهند شد .

باربری رسالت از بهترین وسایل هایی که در بسته بندی استفاده می شود را از معتبرترین برند ها خریداری می کند تا کالاهای شما دوستان به سلامت به مقصد برسد . از کارتن هایی چن لایه با مقاومت و استحکام بالا استفاده می کند . اتوبار رسالت  ساک هایی در اندازه های متفاوت که از جنس الیاف شیشه ای (پشم شیشه ) می باشند . کارتن های که برای لباس ها استفاده می کنیم دارای چوپ ریختی هایی می باشد که لباس ها در آن چروک نخواهند شد . مانند کمد های دیواری که لباس های یک دراور در آن جا داده می شود .

  قبل از بسته بندی وسایل برقی و گزان قیمت و کالاهایی که نیاز به بسته بندی ویژه دارند از نایلکس هایی مقاومت استفاده می کند که اول با این نایلکس ها کالاهای مربوطه را پوشش داده و بعد در کارتن های مخصوص خود گذاشته می شود . هدف  ارائه بهترین خدمات و بهترین روش هایی است تا خاطره ای خوش از یک اثاث کشی را داشته باشید .

باربری رسالت و قیمت های حمل و نقل

باربری رسالت با مدیر خردمند و صبور و که دارد توانسته در همه زمینه ها پیشتاز باشد ، و بدونه اینکه در طی این همه سال سابقه درخشان حتی یک نفر از مشتریان نیز از دست باربری رسالت ناراضی نبوده اند ، و توانسته به طرزی با مشتریان و همراهان خود رفتار و سرویس دهی دهد ، که رضایت همه را جلب کرده است .

قیمت های حمل و نقل کال و اثاث کشی ها و جابه جا کردن ، بسته بندی و بیمه نامه و بارنامه دولتی و تمامی خدماتی که باربری ارائه می دهد ، طوری است که توافقی می باشد و برای زوج های تازه عروس و کسانی که می دانیم از توان مالی خاسی برخوردار نیستند ، حمایت کرده و تا جایی که بتوانیم به بهترین شکل ممکن و کمترین قیمت بار هایتان را جا به جا خواهیم کرد . فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید و یک بار به باربری رسالت  اعتماد کنید . و مقایسه نمایید و تفوت را احساس کنید .

و مدیریت زمان

باربری رسالت با برنامه و طبق اصول خاص به سراغ شما می آید ، و بارها و کالاهایتان را با نظم و برنامه چنان حمل و نقل می نمایند ، با مدیریت زمان و بدون اتلاف زمان به حضور شما می آیند و بارها و کالاهایتان را در اندک زمان و بدون آسیب و شکستن کوچک ترین کالایی به مقصد می رسانند ، با رعایت نکات اثاث کشی کالاهای شما را به بهترین شکل و به نحوه احسنت برای شما جا به جا می نمایند .

اسباب کشی به موقع و زودتر از قرار و وقت قبلی با اتوبار رسالت، با منیت بالا رساندن کالاها ، خوش مشربی و همکاری با خانواده ها ، بدون شکستن و آسیبی ، مشاوران رایگان در تمام ساعات شبانه روز ، آماده جوابگوییی به سوالات و پرسش های شما می باشند ،

خمل و نقل آسان و سریع

باربری رسالت در خدمت شماست و تمام بارها و اسباب و اثاثیه های شما را خمل  نقل می نمایند ، باربری با استفاده از برترین ها جا به جایی آسان و سریع را برای شما عزیزان به انجام می رسانند ، در خدمت گذاری به شما عزیزان و همراهان عزیز آماده می باشند ، و با ارائه دادن برترین ها اسباب و اثاثیه های شما را سلامت و سریع و با روش هایی اسان به مقصد می رسانند ،اگر به دنبال آسان ترین راه ها و  و حمل و نقلی بدون دردسر و دغدغه می باشید باربری رسالت همراه باشید که برترین ها را برای شما عزیزان انجام می دهند .

بسته بندی برنامه ریزی شده ، رعایت نکات اسباب کشی ، ماشین هایی مجهز و مسقف ، کارگران ماهر و توانمند ،  با روش ها و شیوه هایی نوین بار هایتان را جا به جا می نمایند ، اسباب کشی و اثاث کشی را که تا بحال تجربه نکرده باشید با روش ها و تکنیک هایی به روز برای تان به ارمغان می آورند ، کسب رضایت تنها هدف کارگران باربری رسالت می باشد.

 شعبات تمام مناطق

باربری رسالت برای اینکه بتواند در تمام  منطقه های تهران هر  چه سریع تر در خدمت شما باشد در تمام مناطق تهران با ایجاد باربری ها و اتبار ها رد خدمت شما می باشند. باربری رسالت در کنار شما می باشد و در ارائه دادن سرویس ها بهترین ها را برایتان به انجام میرساند.

باربری ولنجک    ،    باربری الهیه   ،   باربری پاسداران   ، اتوبار رسالت ، باربری تهران  ،   باربری چیتگر   ،  باربری دارآباد  ،  باربری ارتش      ،

اتوبار رسالت معترترین باربری تهران

باربری ارتش    ،   باربری اندرزگو   ،   باربری پارک وی  ،  باربری مینی سیتی   ،  باربری  در رسالت  ، اتوبار رسالت  –  اتوبار در رسالت  –  باربری در رسالت  –  باربری جنت آباد  ،  باربری تهرانپارس

با باربری رسالت تماس نمایید  خدمات و سرویس هایی د خور شخصیت خود را با کارگران جوان و مجرب باربری در سالت و اتوبار رسالت تجربه نمایید.

باربری رسالت و مزایای آن

ماشین های باربری رسالت شامل انواع کامیون، خاور، وانت بار، نیسان بار و… هستند که همگی جهت باربری تجهیز شده اند.

پرسنل ما با توجه به بار شما ماشین مناسب را به شما پیشنهاد می کنند.

ضمن آن می توانید از سرویس های ما با تعرفه قیمت و کرایه ی ارزان قیمت و کاملا مقرون به صرفه استفاده کنید.

باربریرسالت به صورت بیست و چهار ساعته و تمام وقت آماده سرویس دهی به کلیه مشتریان و مراجعین محترم است.

اطمینان داشته باشید، با انتخاب خدمات باربری از این مجموعه،اثاثیه یا بار شما در برابر آسیب های احتمالی تضمین می شود.

رضایت مندی مشتری همواره اولین هدف ماست.

باربری رسالت

+6
Call Now Button با ما تماس بگیرید