مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری رسالت

باربری رسالت با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد .

عملکرد بی نظیر باربری رسالت

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات اباربری رسالت کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری رسالت و ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه

باربری رسالت در  منطقه ی رسالت یکی از محله های شرق تهران است ، با افزایش آپارتمان ها و جمعیت در این منطقه باربری تهران بر آن شد تا اقدام به تاسیس باربری رسالت کند . پرسنل ما به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی در امر باربری و اثاث کشی شما عزیزان در منطقه ی رسالت هستند ، و با مدیریت زمان کالاهای شما را بدون اتلاف زمان سلامت به مقصد می رسانند ، شرکت باربری تهران تک مفتخر است که با تاسیس شعبات مختلف در سرتاسر تهران بزرگ در خدمت همشهریان عزیز است ، آنچه که به ما قوت می بخشد خدمت به شما است .

باربری و اثاث کشی تخصص لازم می خواهد و کراگران ما در اتوبار و باربری تهران تک  تخصص شان حمل و نقل می باشد. ما مطمن هستیم شما به باربری ما ایمان خواهید آورد ، تنها هدف باربری رسالت جلب رضایت شما عزیزان است ، با سرویس ها و خدماتی که برای شما انجام می دهیم از تماس با ما و همکاری که با باربری رسالت داشته اید پشیمان نخواهید شد ، سرویس ها و خدمات حمل و نقل ما را دوباره تجربه خواهید نمود .

باربری رسالت

بابری در رسالت  –  حمل بار  – بسته بندیاتوبار رسالت

ماشین های حمل و نقل

باربری رسالت دارای ماسین های باری مختلف نیسان ، خاور ۶ متری و ۸ متری و … هستیم ، متناسب با میزان اثاث شما ماشین های مختلفی را به منظور باربری در نظر می گیریم ، و در اختیار شما قرار می دهیم ، ماشین های ما همچنین مجهز به پتو و موکت بوده که زیر وسایل شما قرار می گیرند ، با این ترفند و همچنین با بسته بندی مخصوص باربری رسالت احتمال آسیب دیدگی وسایل شما در باربری  و  اثاث کشی به صفر می رسد ، به ما اعتماد کنید ، مطمن باشید به تخصص ما ایمان خواهید آورد.

ماشین های باربری با داشتن مسقف بودن و داشتن اتاقک های محکم کالاهای شما را از آسیب دیدن و خیس شدن در برابر بارندگی جلو گیری کرده ، کالاها سلامت به مقصد می رسند ، و بدون اتلاف زمان و با بهترین امکانات و سرویس ها بارها و اثاثیه های شما را حمل  و نقل می نمایند ، حمل و نقل کالاها و اسباب و اثاثیه های شما را به نقاط درون و بیرون از تهران حمل  و نقل می نمایند .

با کامیونت هایی که اثاثیه های شما بدون شکستن و آسیب دیدن به مقصد می رسند ،  با بهترین و بی نظیر ترین سرویس ها در خدمت شماست ، و اثاث کشی آسان و سریع را برایتان به ارمغان می آورند.با باربری در رسالت

فرآیند اثاث کشی

باربری رسالت روش و فرآیند خاص خود را در اثاث کشی دارا هستیم . پس از اولین تماس مشتری همکاران ما به او مشاوره ی رایگان می دهند ، و از تمام خدمات و سرویس ها و قیمت ها آگاه و راهنمایی می کنند ، پس از این مرحله و توافق بر سر قیمت و … پرسنل ما جهت بسته بندی تخصصی وسایل خدمت شما می رسند ، در  مرحله ی جا به جایی وسایل و اثاث شما توسط کارگران توانمند باربری رسالت جابه جا و حمل و نقل می شوند . از آنجا که کارگران ما تخصص لازم این کار را دارند وسایل شما بدون کوچکترین آسیب دیدگی جابه جا خواهند شد.

قبل از جابه جایی به مشتری بارنامه تحویل داده می شود و اثاث شما به صورت تضمین شده حمل و نقل می شود . هدف ما در باربری رسالت جلب رضایت و خدمت رسانی به شماست .

باربری تهران – باربری در تهران – اتوبار – اتوبار رسالت – اتوبار در رسالت – حمل اثاثیه منازل –

تسریع در دسترسی شما

باربری رسالت به منظور دسترسی سریع شما به باربری نزدیک محل سکونت یا ادارات خود دست به ایجاد شعبات مختلف با پرسنلی قوی در تهران زده است.تا شما خانواده ها و مردم شریف تهران بتوانید در هر منطقه که هستید و احتیاج به باربری و خدمات آن داشتید در سریع ترین زمان در خدمت شما باشیم . فقط با یک تماس تلفنی خود را از استرس ها و مشکلات ناشی از شکستن کالاها و … دور کنید ، و اسباب کشی آسان و بدون دردسر را با باربری رسالت تجربه نماید . با کلیک بر روی نزدیک ترین شعب محل سکونت خود از خدمات و سرویس های باربری و جا به جایی ها اطلاع داشته باشید .

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

باربری در رسالت و باربری های شمال باربری تهران :

باربری نیاوران  ،    باربری تجریش     ،   باربری جردن    ،  باربری پونک  ، باربری شهرک غرب  ،  اتوبار و باربری سغادت آباد  ،  باربری شریعتی  ، 

باربری مینی سیتی   ، باربری نیاوران  ،    اتوبار رسالت  ،    باربری هروی  ،  اتوبار و باربری ظفر   ،  باربری ملاصدرا  ،  باربری مخابرات  ،  اتوبار و باربری قیطریه  ،

باربری زعفرانیه  ، اتوبار و باربری فرشته

اتوبار رسالت باربری های شرق  باربری تهران :

باربری تهرانپارس   ،   باربری نارمک | اثاث کشی حرفه ای   ،  باربری پیروزی

اتوبار رسالت باربری های مرکز  باربری تهران :

باربری گیشا  ،  باربری یوسف آباد   ،   باربری ولیعصر  ، باربری پیروزی

اتوبار رسالت  باربری های غرب باربری تهران :

باربری اشرفی اصفهانی    ،   باربری مرزداران    ،    باربری پونک    ،   باربری ستارخان   ،   باربری سردار جنگل   ، 

باربری تهران  

باربری در رسالت همراه شما خواهد و با یک تماس با آسان ترین روش ها و شیوه های کارآمد بارهای تان را سلامت و بدون نقصی به مقصد برسانیدحمل و نقل و جابجا نمایید .

Call Now Button با ما تماس بگیرید