مجهز به خودروهای به روز

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

بسته بندی تخصصی

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

چیدمان تخصصی

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری جردن

باربری جردن با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری جردن

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری جردن همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری جردن کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری جردن و ارائه خدمات ، اتوبار ، باربری و بسته بندی اثاث

باربری جردن با به کار گرفتن کارگران متخصص خود در زمینه باربری و حمل اثاث منزل پیشتاز است ، با نیرویی که دارند حمل هر نوع کالای برای آن ها امکان پذیر است ، این کارگران با آموزش هایی که دیده اند مشکل جا به حایی را برای شما آسان نموده اند ، اتوبار جردن با تجربیات زیادی که دارند کالاهای شما را بدونه هیچ آسیبی به مقصد می رسانند ، این کارگران با دوره های آموزش و تجربیاتی که دیده اند ،  در زمینه بسته بندی انواع کالاها متخصص و حرفه ای هستند .

باربری جردن

 

کادر حرفه ایی شاغل در باربری و اتوبار

اتوبار جردن کادری مجرب را تشکیل داده اند ، تا مشکلات ناشی از حمل اثاث منزل که کاری دشوار و برای عده ای زیادی دغدغه است ، این مشکل را برای شما رفع کرده است ، و آماده سرویس دهی می باشند  ، با خوش اخلاقی و همکاری و هماهنگی هایی که با خانواده ها در حمل و نقل و اثاث کشی ها دارند رضایت آن ها را کسب نموده اند ، و کارگران باربری جردن همواره مورد تشویق و پاداش شما عزیزان قرار گرفته اند ، با بارزترین و برترین خدمات در خدمت شما می باشیم .

همراهی با باربری ما

با اتوبار و باربری تهران تک  همراه باشید و بهترین ها و اثاث کشی آسان و سریع و بدون شکستن کالاها را تجربه نماید ، تمام تلاش و سعی خود را دارد تا کالاها و اثاثیه های شما را سلامت و رضایت شما عزیزان را جلب نماید ،

باربری جردن ده ها ماشین حمل بار

باربری جردن با داشتن ده ها ماشین باربری در خدمت شما عزیزان آ ماده است ، با دارا داشتن ماشین های باری تمیز بدونه هیچ مشکلی بار شما را به مقصد خواهد رساند . این ماشین ها با دارا بودن اتاقک هایی تمیز و سالم و محکم که در هنگام ورزش باد یا بارش برف و باران ، کالای شما خیس نخواهد شد ، و هیچ گونه گرد و خاکی روی آن نمی نشیند . زیرا این ماشین ها با کفی موکت و دیوارک های آن فوم و مسقف بودن کالا ی شما در امنیت کامل است  سلامت به مقصد می رسد .

رانندگان حرفه ایی

با دارا بودن رانندگانی ماهر و کاربلد با صبر و دقت زیاد در جاده ها در سلامت رساندن و اسباب و اثاثیه ها شما نهایت تلاش خود را می کنند ، حمل و نقل بارهای سبک و سنگین و بزرگ ، نگران هیچ چیز نباشید و با خیالی آسوده بارها و کالاهایتان را به باربری جردن بسپارید ،بانیسان بارها و وانت بارها و کامیونت های باربری و مخصوص حمل و نقل درخدمت شما می باشند.

 باربری در جردنحمل بار و بسته بندیاتوبار جردن ، اتوبار ، باربری 

روش های بسته بندی خاص

باربری جردن با بسته بندی هایی در خدمت شما می باشد ، که تفاوت را احساس خواهید کرد ، این اطمینان را به شما می دهیم که با کیفیت ترین و معتبر ترین باربری را انتخاب نموده اید ، با بسته بندی هایی که باربری جردن انجام می دهد کالاهای شما در حین جا به جایی و افتادن دچار آسیب و خسارتی نخواهد شد ، با استفاده از برترین و با کیفیت ترین وسایل بسته بندی کالاهای شما را بسته بند یمی نمایند .

بسته بندی اثاثیه در تهران

بسته بندی اثاث منزل یکی از مشکلات و دغدغه هایی است ، که بیشتر ما به خصوص خانم ها برای اثاث منزل جمع کردن و چیدن و بسته بندی کردن کالاها و کالاهایی را که میخواهیم جا به جا کنیم داریم  ، زیرا بسته بندی این کالاها کاری دشوار و طاقت فرسا است ، و مطمئن هستیم برای شما عزیزان بسیار دشوار و دردسر سلز است به همین دلیل کاران اتوبار جردن به آسانی برایتان به انجام میرسانند. این مشکل و استرس را یه آسانی برای شما حل کرده است .

باربری های محدوده جردن  –  باربریاتوبارباربری در جردن   – اتوبار در جردن

بسته بندی های متنوع در بیمه بار تهران

برای هر نوع کالایی بسته بندی خاصی را ارائه می دهیم ، مثلا برای وسایل شکستنی و بلوریجات ایتدا آن ها را با نایلکس هایی که جنسی محکم دارند ، و از بهترین برند خریداری شده اند را پوشش می دهیم ،و بعد در کارتن های مستحکمی می گزاریم . لباس ها را با نایلکس هایی که مخصوص لباس است را می گذاریم در کارتن هایی که آویزان دارند ، را می گذاریم تا از چروک شدن آن جلوگیری کنیم .

البته رخت و خواب ها را در کیسه های بزرگی که که الیاف و از جنس پشم شیشه ای  هستند میگذاریم ، و استفاده می کنیم . و حتی از جعبه ها و کارتن ها یی استفاده می کند که مقاومت آن ها از کارتن های موز محکم تر  هستند استفاده می کنند .

استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات بسته بندی

از چسپ هایی که چسپندگی بالایی برخوردار می باشد و در اثر ضربه کارتن ها باز نخواهند شد . اتوبار جردن بهترین ها را در اختیارتان قرار می دهند با بهترین بسته بندی ها ، و بسته بندی کاری می باشد که کار هر کس نیست و نیاز به مهارت ها و دانسته ها و مهارت های زیادی دارد ، که کارگران باربری جردن با استفاده از دانسته ها و مهارت و متخصص در این زمینه بسته بندی ایمن و مرتب را برای شما انجام خواهند داد.

بسته بندی اثاث

 

 ارائه بیمه

باربری جردن در تلاش است تا بهترین ها را برای هم وطنان محترم و گرامی خود ارائه دهد . با امتیاز های مثبت و ارائه خدمات زیادی که این باربری دارد ، ارائه بیمه و بارنامه دولتی یکی از امتیاز هایی است ، که این باربری به مشتریان خود ارائه می دهد تا رضایت آن ها را جلب کند و خیال شان را از تمام لحاظ آسوده نمایید.  در موقع تحویل کالا تا رسیدن آن به مقصد ایمن بار شماست . و در طی مسیر اگر آسیبی به کالای دریافتی وارد شود ، باربری مسئول است خسارت کالایی را که آسیب دیده است را بپردازد . هدف  باربری جردن جلب رضایت شماست ، و ما مفتخر خواهیم شد ، تا با باربری جردن  تماس حاصل فرمایید .

سابقه فعالیت بالا در تهران و شهرستان ها

اتوبار جردن با سال ها سابقه و خدمت رسانی باربری و حمل و نقل کالا پیشتاز و برترین در سطح تهران می باشد ، و در سالم رساندن کالاها به مقصد حرف اول را می زند ، اما حادثه هیچ گاه خبر نمی دهد ، برای اینکه هم شما دوستان آسوده خاطر و مطمئن باشید و هم باربری جردن بتواند در صورت آسیب دیدن کالاها خسارت های شما را پرداخت نماید ، با بیمه قرار دادن کالاها یتان آینده شما را تضمین و در صورت هر گونه آسیب و خسارت وارده باربری جردن مسئول است خسارت را پرداخت نماید.

ارائه بارنامه مطمئن

با بارنامه های دولتی بارهای شما را که به شهرستان و نقاط دور حمل و نقل می نماید تحت پوشش بیمه قرار داده تا در صورت اتفاق های ناخواسته و پیش آمد بتواند خسارت های شما را بپردازد .

با اتوبار جردن  آسوده خاطر باشید که با کارگران و رانندگان صبور در جاده ها کالا و بارهایتان به مسافت های چه دور چه نزدیک با ضریب امنیتی بالا و سلامت به مقصد می رسند . باربری جردن ضامن بار شماست ، و بارها و اثاثیه های شما را تضمین می نماید .

 شعبه های نزدیک

باربری جردن برای اینکه شما هر چه سریع تر و آسان تر به باربری های هر کدام از مناطق دیگر تهران بزرگ دسترسی سریع داشته باشید ، و بدون اتلاف زمان و با بهترین خدمات حمل و نقل در خدمت شما خواهیم بود ، بارها و کالاهای شما را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل و کالاهایتان را سالم به مقصد می رسانیم . فقط کافیست یک بار بارها و اثاثیه های خود را به اتوبار جردن بسپارید تا به شما اثابت شود که حرف های ما ادعا نیست ، و رضایت شما را کسب خواهیم کرد.

شعبات باربری همراه با لینک

لینک صفحات وب سایت آن ها را در زیر گذاشته ایم ، شما فقط با یک کلیک می توانید به آن ها دسترسی داشته با شید . و از سرویس ها و خدمات باربری ها آگاه و راه های ارتباط با باربری آگاه شوید ، پس گوشی را بردارید و با یک تماس خود را از شکستن و مشکلات حمل و نقل دور کنید . باربری جردن در تلاش است تا بهترین ها را برای شما ارائه دهد . رضایت شما همراهان را به دست آورد . باربری تهران تک ضامن اثاث و کالاهای شما می باشد

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

Call Now Button با ما تماس بگیرید