اتوبار مینی سیتی و ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به هم شهریان محترم

اتوبار مینی سیتی با امکانات بسته بندی اثاثیه و ماشین های باری مدرن. با پیشرفت فضاهای شهری و گسترش آپارتمان ها از یک طرف و از طرف دیگر افزایش تجهیزات و لوازم خانگی، اثاث کشی یا اسباب کشی به یکی از مهمترین دغدغه های مردم و به خصوص مردم شهرهای بزرگ مثل تهران  تبدیل شده است. جابه جایی وسایل سنگین مانند تردمیل، ساید، لباسشویی و …. به حقیقت کار کسانی است که تخصص، تجربه، و تجهیزات لازم را دارا هستند.

اتوبار مینی سیتی

ویژگی های باربری

باربری ما به شما هم وطنان قول میدهد که جابه جایی وسایلتان را بدون کوچکترین صدمه جابه جا خواهد کرد. باربری و باربری مینی سیتی با بیش از ۵۰ سال تجربه ی کاری در مناطق تهران آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز است. کارگران اتوبار با تجربه ی خود و با اخلاق و خوش رفتار در حمل اثاثیه ی شما نهایت دقت را خواهند داشت.

باربری با دارا بودن ماشین های باری مختلف و مجهز به کارتن های مجهز بسته بندی، جعبه های مخصوص و پتو و ….. از شکستن و صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری میکند. شرکت حمل بار دارای کارگران مخصوص وسایل سنگین می باشد.باربری مینی سیتی برای حمل وسایل سنگین مانند ساید، گاو صندوق، لباسشویی، تردمیل، وسایل بدنسازی و …. دارای کارگران مخصوصی است که اتوبار تجریش تضمین میکند که به بهترین نحو ممکن وسایل شما را جابه جا خواهند کرد.

شماره تلفن های اتوبار

باربری مینی سیتی با شماره تلفن های زیر آماده ی خدمت رسانی به  صورت ۲۴ ساعته به شما همشهریان محترم در تجریش است:

۲۶۴۱۴۱۱۳

۲۲۹۲۶۳۹۷

۴۴۳۶۵۷۳۰

۷۷۹۴۹۰۸۴

مدیریت: ۰۹۱۲۷۶۹۱۳۵۸

انتقادات: ۰۹۱۸۹۸۱۸۲۹۵

ویژگی هایی که باربری را متمایز میکند:

  • اتوبار مینی سیتی مفتخر است کا با بیش از ۵۰ سال تجربه در خدمت شما هم وطنان است
  • ماشین های باربری باربری مینی سیتی مناسب با بار مشتریان مجهز شده اند مثلا برای وسایل شکستنی ماشین هایی داریم که کف  و دیواره های آنها با موکت نرم پوشیده شده است تا هم گرد و غبار روی وسایل شما ننشیند و هم در حین جابه جایی صدمه نبینند.
  • متناسب با اثاثیه یا بار مشتریان باربری مینی سیتی از ماشین های وانت، خاور ۳ متری، خاور ۶ متری، ترانزیت و سایر ماشین های باربری استفاده میکند.
  • در اتوبار تجریش بسته بندی وسایل به بهترین شکل ممکن و توسط کارگران مخصوص اتوبار تجریش انجام میگیرد. اتوبار تجریش کارگرانی ماهر و دوره دیده دارد که با استفاده از تخصص خود و بهره گیری از تجهیزات باربری مینی سیتی وسایل شما را طوری بسته بندی می کنند که شما دغدغه ای برای حمل آن ها نداشته باشید.

همین حالا با اتوبار مینی سیتی تماس بگیرید و با خیال راحت وسایلتان را در کمترین زمان ممکن و بدون صدمه جابه جا کنید.

چرا اتوبار تهران تک تصمیم  ایجاد شعبه ی اتوبار  را گرفت؟

مینی سیتی که در یکی از قدیمی ترین و قشنگترین محله های تهران است که در سال های گذشته گردشگران زیادی را جذب کرده است. بازار تجریش یکی از شلوغ ترین بازارهای تهران است. مردم تجریش مردمی خون گرم هستند. با  ایجاد آپارتمان های بزرگ در تجریش و تراکم زیاد جمعیت نیاز به باربری مینی سیتی بیشتر حس شد و با تماس مشتریان اتوبار تهران تک از تجریش دسترسی از مرکز شهر به تجریش نیازمند وقت زیادی بود.

به همین جهت اتوبار تهران تک تصمیم گرفت در جهت رفاه همشهریان عزیزمان در محله ی تجریش شعبه ی باربری مینی سیتی را ایجاد کند. همشهریان تجریشی جهت حمل بار و بسته بندی وسایل خود میتوانند با اتوبار مینی سیتی با شماره تماس ۲۶۴۱۴۱۱۳ تماس حاصل فرمایند.

کامیون های باربری اتوبار مینی سیتی

ما دارای کامیون های سبک و سنگین هستیم که با توجه به حجم اثاث و بار مشتریان عزیز میتوانند کامیون مورد نظرشان را که مناسب است سفارش دهند. کف و دیواره های کامیون های اتوبار مینی سیتی با استفاده از موکت و پتو پوشیده شده اند تا در حین جابه جایی و حرکت اثاث مشتریان ضربه نبیند. ما مفتخریم که دغدغه های شما را در امر اثاث کشی برطرف نموده و خاطره ی شیرینی را در ذهن شما رقم بزنیم.

اتوبار مینی سیتی آماده ی حمل وسایل سنگین، حمل وسایل بدنسازی، حمل تردمیل، حمل لباسشویی، حمل یخچال ساید بای ساید، حمل گاو صندوق و … با قیمت های نازک است. حمل این وسایل در طبقات مختلف ساختمان مبدا و مقصد به صورت تضمینی انجام شده و به شما عزیزان بارنامه تحویل داده میشود. هدف اتوبار مینی سیتی این است که هم وطنانی که قصد اثاث کشی و باربری دارند بدون هیچ دغدغه ای اثاث کشی خود را انجام دهند.

نرخ اتوبار مینی سیتی با توجه به درآمد اقشار جامعه تعیین میشود

با توجه به اینکه عده ای از همشهریان عزیزمان ک هقصد اثاث کشی دارند جوانانی هستند که تازه ازدواج کرده اند یا مستاجرین عزیز هستند لذا اتوبار مینی سیتی تصمیم گرفته است که نرخ خدمات خود را متغییر در نظر گرفته و به اقشار پایین دست جامعه تخفیف بدهد. امید است با این تصمیم کمکی هرچه ناچیزتر به همشهریان عزیزمان کرده باشیم.

بسته بندی وسایل  به چه صورتی انجام می شود؟

اتوبار مینی سیتی دارای جعبه های مخصوص بسته بندی وسایل شکستنی است که با این کار و همچنین تخصص کارگران ما به شما این امید را میدهیم که وسایلتان بدون هیچ صدمه ای جابه جا خواهند شد. همچنین ما در کف ماشین های باربری موکت و فوم قرار داده ایم تا از آسیب دیدن کف وسایل در حین اثاث کشی جلوگیری شود.

چرا اثاث کشی و باربری تخصص میخواهد

در باربری و اثاث کشی چند چیز مهم است. یکی حمل وسایل سنگین که با توجه به تعداد طبقات آپارتمان و جاگیر بودن وسایل نیازمند تخصص است و دیگری دقت در جابه جایی به دلیل وجود وسایل شکستنی. اتوبار مینی سیتی برای بسته بندی و حمل کارگران متخصصی دارد که مفتخر هستند طی چندین سال سابقه کاری همشهریان عزیز را راضی نگه داشته اند.

با دغدغه های اثاث کشی خداحافظی کنید

 با به کارگیری تجهیزات باربری از شکستن و خراب شدن وسایل جلوگیری میکند. کارگران ماهر ما کار خود را به نحو احسن انجام میدهند. به ما اعتماد کنید. آینده از آن شماست.

 محدوده ی سرویس دهی باربری

اتوبار مینی سیتی با داشتن دهه ها خدمات اثاث کشی ادارات و خانه ها و شرکت ها در سطح تهران و به صورت شبانه روزی. محدوده ی سرویس دهی ما در مینی سیتی و اطراف آن است. در سایر مناطق تهران میتوانید با نزدیکترین شعبه به خود تماس بگیرید. یکی از ویژگی های برتر اتوبار مینی سیتی در دسترس بودن آن است. زمانی که شمت قصد اثاث کشی دارید اتوبار مینی سیتی فقط با یک تماس در زودترین زمان خدمت شما میرسد.

پرسنل باربری به صورت شبانه روزی آماده ی مشاوره با شما عزیزان در امور اثاث کشی هستند . آنچه که باعث قدرت گرفتن ما میشود اعتماد شما است. اثاث کشی خود را با ما به بهترین شکل و بی دردسر انجام دهید.

باربری ما شمال تهران

با انجام خدمات باربری ، بسته بندی ، اثاث کشی در تهران و شهرستان با کارگران متخصص . خدمات اثاث کشی شبانه روزی با پرسنل ماهر . مشاوره ی باربری و اثاث کشی رایگان . شماره تلفن باربری و اتوبار ۲۲۹۲۶۳۹۷ . بسته بندی اثاثیه ی منزل توسط کارگران باربری مینی سیتی . هدف باربری مینی سیتی خدمت به شما و کمک به شما در بهتر انجام شدن اثاث کشی های خود. دیگر نگران شکستن و صدمه دیدن وسایل خود در اثاث کشی نباشد .

باربری مینی سیتی در محدوده های شرق و شمال شرق تهران فعالیت دارد . شبانه روزی . باربری و اتوبار تهران . اثاث کشی آسان . همین حالا تماس بگیرید و با ذکر نام سایت ما از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

 حمل و نقل اسباب و اثاثیه ها

اتوبار مینی سیتی با کارگران و کادری زبده و حوان و حرفه ای و متخصص در تمام زمینه های باربری و اسباب کشی و اثاث کشی آماده می باشند تا بارها و سباب  اثاثیه های شما را سلامت و ایمن به مقصد حمل و نقل و جا به جا نمایند.

سرعت،دقت و اطمینان خاطر

اتوبار مینی سیتی با داشتن کادری مجرب و کار آزموده و توانا و همچنین همراه داشتن ماشین های کامیونت، وانت و نیسان اثاثیه شما را به تمام نقاط ایران حمل می کند.

تیم اجرایی ما در اتوبار مینی سیتی با برنامه زمانی مشخص سروقت در محل مورد نظر حضور می یابند.و وظیفه ی خود را به نحو احسن و با بهترین روش بسته بندی می کنند. و در اسرع وقت آن را به هر نقطه از ایران جابه جا میکند.

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

 

ما منزل و حمل کار شما را تضمینی جابه جا می کنیم

همه ی ما می دانیم که جابه جایی اثایه منزل کار بسیار دشواری است که همه ی ما نمی توان آن را انجام دهیم بنابراین باید حمل کالا و اثاث خود را به یک باربری معتبر بدهیم باربری مینی سیتی یکی از معتبرترین باربری های تهران می باشد که دارای تیم با تجربه و با سابقه در زمینه حمل بار و بسته بندی است. با ما دیگر خیالتان از شکستن بار و دردسرهای آن راحت باشد چون کار را به کاردان می سپارید وظیفه ما نیز جلب رضایت مشتریان می باشد.

مینی سیتی

 

Call Now Button با ما تماس بگیرید