اتوبار لویزان

اتوبار لویزان به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به هم شهریان محترم

اتوبار لویزان با کارگرانی مجرب. با پیشرفت فضاهای شهری و گسترش آپارتمان ها از یک طرف و از طرف دیگر افزایش تجهیزات و لوازم خانگی، اثاث کشی یا اسباب کشی به یکی از مهمترین دغدغه های مردم و به خصوص مردم شهرهای بزرگ مثل تهران  تبدیل شده است. جابه جایی وسایل سنگین مانند تردمیل، ساید، لباسشویی و …. به حقیقت کار کسانی است که تخصص، تجربه، و تجهیزات لازم را دارا هستند.

اتوبار لویزان

ویژگی های اتوبار لویزان

اتوبار لویزان به شما هم وطنان قول میدهد که جابه جایی وسایلتان را بدون کوچکترین صدمه جابه جا خواهد کرد.

باربری و باربری لویزان با بیش از ۵۰ سال تجربه ی کاری در مناطق تهران آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

کارگران اتوبار لویزان با تجربه ی خود و با اخلاق و خوش رفتار در حمل اثاثیه ی شما نهایت دقت را خواهند داشت.

باربری لویزان با دارا بودن ماشین های باری مختلف و مجهز به کارتن های مجهز بسته بندی، جعبه های مخصوص و پتو و ….. از شکستن و صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری میکند.

اتوبار لویزان دارای کارگران مخصوص وسایل سنگین می باشد.باربری لویزان برای حمل وسایل سنگین مانند ساید، گاو صندوق، لباسشویی، تردمیل، وسایل بدنسازی و …. دارای کارگران مخصوصی است که اتوبار تجریش تضمین میکند که به بهترین نحو ممکن وسایل شما را جابه جا خواهند کرد.

شماره تلفن های اتوبار لویزان:

باربری لویزان با شماره تلفن های زیر آماده ی خدمت رسانی به  صورت ۲۴ ساعته به شما همشهریان محترم در تجریش است:

۲۶۴۱۴۱۱۳

۲۲۹۲۶۳۹۷

۴۴۳۶۵۷۳۰

۷۷۹۴۹۰۸۴

مدیریت: ۰۹۱۲۷۶۹۱۳۵۸

انتقادات: ۰۹۱۸۹۸۱۸۲۹۵

ویژگی هایی که اتوبار لویزان را متمایز میکند:

  • اتوبار لویزان مفتخر است کا با بیش از ۵۰ سال تجربه در خدمت شما هم وطنان است
  • ماشین های باربری باربری لویزان مناسب با بار مشتریان مجهز شده اند مثلا برای وسایل شکستنی ماشین هایی داریم که کف  و دیواره های آنها با موکت نرم پوشیده شده است تا هم گرد و غبار روی وسایل شما ننشیند و هم در حین جابه جایی صدمه نبینند.
  • متناسب با اثاثیه یا بار مشتریان باربری لویزان از ماشین های وانت، خاور ۳ متری، خاور ۶ متری، ترانزیت و سایر ماشین های باربری استفاده میکند.
  • در اتوبار تجریش بسته بندی وسایل به بهترین شکل ممکن و توسط کارگران مخصوص اتوبار تجریش انجام میگیرد. اتوبار تجریش کارگرانی ماهر و دوره دیده دارد که با استفاده از تخصص خود و بهره گیری از تجهیزات اتوبار لویزان وسایل شما را طوری بسته بندی می کنند که شما دغدغه ای برای حمل آن ها نداشته باشید.

همین حالا با اتوبار لویزان تماس بگیرید و با خیال راحت وسایلتان را در کمترین زمان ممکن و بدون صدمه جابه جا کنید.

چرا اتوبار تهران تک تصمیم  ایجاد شعبه ی اتوبار لویزان را گرفت؟

 

 

تجریش یکی از قدیمی ترین و قشنگترین محله های تهران است که در سال های گذشته گردشگران زیادی را جذب کرده است. بازار تجریش یکی از شلوغ ترین بازارهای تهران است. مردم تجریش مردمی خون گرم هستند. با  ایجاد آپارتمان های بزرگ در تجریش و تراکم زیاد جمعیت نیاز به باربری لویزان بیشتر حس شد و با تماس مشتریان اتوبار تهران تک از تجریش دسترسی از مرکز شهر به تجریش نیازمند وقت زیادی بود.

به همین جهت اتوبار تهران تک تصمیم گرفت در جهت رفاه همشهریان عزیزمان در محله ی تجریش شعبه ی باربری لویزان را ایجاد کند.

همشهریان تجریشی جهت حمل بار و بسته بندی وسایل خود میتوانند با باربری لویزان با شماره تماس ۲۶۴۱۴۱۱۳ تماس حاصل فرمایند.

اتوبار تجریش

نرخ اتوبار لویزان با توجه به درآمد اقشار جامعه تعیین میشود

با توجه به اینکه عده ای از همشهریان عزیزمان ک هقصد اثاث کشی دارند جوانانی هستند که تازه ازدواج کرده اند یا مستاجرین عزیز هستند لذا اتوبار لویزان تصمیم گرفته است که نرخ خدمات خود را متغییر در نظر گرفته و به اقشار پایین دست جامعه تخفیف بدهد. امید است با این تصمیم کمکی هرچه ناچیزتر به همشهریان عزیزمان کرده باشیم.

بسته بندی وسایل در اتوبار لویزان به چه صورتی انجام می شود؟

اتوبار لویزان دارای جعبه های مخصوص بسته بندی وسایل شکستنی است که با این کار و همچنین تخصص کارگران ما به شما این امید را میدهیم که وسایلتان بدون هیچ صدمه ای جابه جا خواهند شد.

همچنین ما در کف ماشین های باربری موکت و فوم قرار داده ایم تا از آسیب دیدن کف وسایل در حین اثاث کشی جلوگیری شود.

چرا اثاث کشی و باربری تخصص میخواهد و چرا اتوبار لویزان مدعی تخصص است؟

در باربری و اثاث کشی چند چیز مهم است. یکی حمل وسایل سنگین که با توجه به تعداد طبقات آپارتمان و جاگیر بودن وسایل نیازمند تخصص است و دیگری دقت در جابه جایی به دلیل وجود وسایل شکستنی.

اتوبار لویزان برای بسته بندی و حمل کارگران متخصصی دارد که مفتخر هستند طی چندین سال سابقه کاری همشهریان عزیز را راضی نگه داشته اند.

کامیون های باربری اتوبار لویزان

ما دارای کامیون های سبک و سنگین هستیم که با توجه به حجم اثاث و بار مشتریان عزیز میتوانند کامیون مورد نظرشان را که مناسب است سفارش دهند.

کف و دیواره های کامیون های اتوبار لویزان با استفاده از موکت و پتو پوشیده شده اند تا در حین جابه جایی و حرکت اثاث مشتریان ضربه نبیند.

ما مفتخریم که دغدغه های شما را در امر اثاث کشی برطرف نموده و خاطره ی شیرینی را در ذهن شما رقم بزنیم. اتوبار لویزان آماده ی حمل وسایل سنگین، حمل وسایل بدنسازی، حمل تردمیل، حمل لباسشویی، حمل یخچال ساید بای ساید، حمل گاو صندوق و … با قیمت های نازک است. حمل این وسایل در طبقات مختلف ساختمان مبدا و مقصد به صورت تضمینی انجام شده و به شما عزیزان بارنامه تحویل داده میشود.

 کارگران مخصوص

با توجه به اینکه وسایل و لوازم منزل روز به رو ز در حال پیشرفت هستند و خیلی از همشهریان اقدام به خرید وسایل بدنسازی مانند تردمیل، لباسشویی، گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید و ……. کرده اند. از طرف دیگر حمل و جابه جایی این قبیل وسایل آن هم در زندگی آپارتمانی نیاز به تخصص و نیروی کاری ماهر دارد. اتوبار لویزان با بهره گیری از کارگران متخصص و حرفه ای آمده است تا کار شما هم وطنان عزیز را راحت کند. کارگران اتوبار لویزان با بهره گیری از تجربه ی چندین ساله و نیروی خود وسایل شما را  بدون ذره ای آسیب دیدگی جابه جا خواهند کرد.

رزومه ی درخشان

شرکت باربری لویزان با داشتن سابقه ی چندین ساله در تهران توانسته است مشتریان زیادی را جذب کند. به یاری خدای بزرگ و با هدف خدمت به شما باربری ما پیشتاز است. در زمینه های بسته بندی وسایل، حمل بار، حمل اثاثیه منزل، حمل وسایل ادارات مختلف و …… ما رزومه های درخشانی را در کارنامه ی خود دارا هستیم. اتوبار لویزان خدمت با خانواده هایی است که قصد اثاث کشی دارند.

و مشاوره های تخصصی

شما عزیزان میتوانید به منظور مشاوره با مشاوران متخصص ما در زمینه ی باربری با شماره تماس ۲۶۴۱۴۱۱۳ تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است این مشاوره ها رایگان بوده و به صورت ۲۴ ساعته انجام میشود. هدف ما در باربری لویزان رفع استرس های شما و کمک به شما است.

شعبه های اتوبار لویزان در تهران

اتوبار و باربری لویزان دارای شعبات اتوبار و باربری متعددی در تمام مناطق تهران بزرگ می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کینم .

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری تهران تک در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

اتوبار ، باربری ، اثاث کشی در لویران ، باربری در لویزان 

کانتینر های ماشین های باربری

داخل ماشین های باربری لویزان با پتو های نرم و کارتن پوشیده شده است. به این ترتیب وسایل شما در جاده ها و دست اندازها دچار آسیب نخواهند شد. وسایلی مانند یخچال و .. در داخل کانتینر های ماشین های باری اتوبار لویزان به درستی چیده میشوند تا آسیب نبینند. در مقصد کارگران با دقت وسایل شما را در سر جای خود قرار میدهند. کارگران اتوبار لویزان با جابه جاای با دقت اثاثیه مانع صدمه دیدن آنها میشوند. ظروف شما با توجه به اینکه داخل کارتن های چندلایه بسته بندی میشوند در طول جابه جایی دچار شکستگی نمیشوند. اثاث کشی خود را بهبسپارید و با خیال آسوده در منزل جدید زندگی کنید.

خدمات شبانه روزی

اتوبار لویزان به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته خدمات اثاث کشی و باربری در تهران و حومه . بسته بندی اثاثیه ، حمل و جابه جایی وسایل سنگین منازل و شرکت ها ، در هرجای تهران هستید فقط با یک تماس سرویس های بسته بندی و اثاث کشی اتوبار لویزان را تنها با تماس با شماره های ۲۲۹۲۶۳۹۷ و ۴۴۳۶۵۷۳۰ دریافت کنید. پرسنل باربری لویزان به صورت شبانه روزی آماده ی سرویس دهی به شما هستند. بسته بندی و اثاث کشی خود را به گروه باربری لویزان بسپارید و خیال خود را راحت کنید. اتوبار لویزان به یک اثاث کشی بی دردسر میاندیشد. هدف ما خدمت به شما و رفع محدودیت های باربری است. با ما یک اثاث کشی آسان و حرفه ای را تجربه کنید .

 

انتظارات شهرواندان از اتوبار ظفر

• کارگران باربری و پرسنل در سر ساعت مقرر در محل مورد نظر حضور داشته باشند.
• در بسته بندی از انواع پلاستیک ها، نایلون های مقاوم و کارتن های مناسب استفاده شود تا جلوی وارد شدن هر گونه ضربه گرفته شود.
• مبلمان، میز و صندلی ها، لوازم آشپزخانه و یا صوتی تصویری در طول اسباب کشی لویزان  آسیبی نبینند.
• کارگران حمل بار افرادی خوش برخورد و مهربان باشند.

ما به شما قول می دهیم که کلیه موارد نام برده را براحتی برآورده می کنیم. البته در طول مدت باربری کلیه وسایل و اثاثیه شما بیمه خواهند بود اما با این وجود پرسنل ما کلیه احتیاط های لازم را انجام می دهند تا کوچکترین آسیب و یا خسارتی ببار نیاید.

بهترین را به بهترین بسپار

 

Call Now Button با ما تماس بگیرید