اتوبار ظفر

به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به هم شهریان محترم

اتوبار ظفر با پرسنل متخصص آماده ی همکاری با همشهریان عزیز در امر اثاث کشی و باربری است. با پیشرفت فضاهای شهری و گسترش آپارتمان ها از یک طرف و از طرف دیگر افزایش تجهیزات و لوازم خانگی، اثاث کشی یا اسباب کشی به یکی از مهمترین دغدغه های مردم و به خصوص مردم شهرهای بزرگ مثل تهران  تبدیل شده است. جابه جایی وسایل سنگین مانند تردمیل، ساید، لباسشویی و …. به حقیقت کار کسانی است که تخصص، تجربه، و تجهیزات لازم را دارا هستند.

 

اتوبار ظفر

ویژگی های باربری

اتوبار تهران تک به شما هم وطنان قول میدهد که جابه جایی وسایلتان را بدون کوچکترین صدمه جابه جا خواهد کرد.

باربری و باربری ظفر با بیش از ۵۰ سال تجربه ی کاری در مناطق تهران آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

کارگران اتوبار ظفر با تجربه ی خود و با اخلاق و خوش رفتار در حمل اثاثیه ی شما نهایت دقت را خواهند داشت.

باربری ظفر با دارا بودن ماشین های باری مختلف و مجهز به کارتن های مجهز بسته بندی، جعبه های مخصوص و پتو و ….. از شکستن و صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری میکند.

اتوبار ظفر دارای کارگران مخصوص وسایل سنگین می باشد.باربری ظفر برای حمل وسایل سنگین مانند ساید، گاو صندوق، لباسشویی، تردمیل، وسایل بدنسازی و …. دارای کارگران مخصوصی است که اتوبار تجریش تضمین میکند که به بهترین نحو ممکن وسایل شما را جابه جا خواهند کرد.

شماره تلفن های باربری :

باربری ظفر با شماره تلفن های زیر آماده ی خدمت رسانی به  صورت ۲۴ ساعته به شما همشهریان محترم در تجریش است:

۲۶۴۱۴۱۱۳

۲۲۹۲۶۳۹۷

۴۴۳۶۵۷۳۰

۷۷۹۴۹۰۸۴

مدیریت: ۰۹۱۲۷۶۹۱۳۵۸

انتقادات: ۰۹۱۸۹۸۱۸۲۹۵

کامیون های باربری

ما دارای کامیون های سبک و سنگین هستیم که با توجه به حجم اثاث و بار مشتریان عزیز میتوانند کامیون مورد نظرشان را که مناسب است سفارش دهند.

کف و دیواره های کامیون های اتوبار ظفر با استفاده از موکت و پتو پوشیده شده اند تا در حین جابه جایی و حرکت اثاث مشتریان ضربه نبیند.

ما مفتخریم که دغدغه های شما را در امر اثاث کشی برطرف نموده و خاطره ی شیرینی را در ذهن شما رقم بزنیم. اتوبار ظفر آماده ی حمل وسایل سنگین، حمل وسایل بدنسازی، حمل تردمیل، حمل لباسشویی، حمل یخچال ساید بای ساید، حمل گاو صندوق و … با قیمت های نازک است. حمل این وسایل در طبقات مختلف ساختمان مبدا و مقصد به صورت تضمینی انجام شده و به شما عزیزان بارنامه تحویل داده میشود.

ویژگی هایی که اتوبار ظفر را متمایز میکند:

  • اتوبار ظفر مفتخر است کا با بیش از ۵۰ سال تجربه در خدمت شما هم وطنان است
  • ماشین های باربری باربری ظفر مناسب با بار مشتریان مجهز شده اند مثلا برای وسایل شکستنی ماشین هایی داریم که کف  و دیواره های آنها با موکت نرم پوشیده شده است تا هم گرد و غبار روی وسایل شما ننشیند و هم در حین جابه جایی صدمه نبینند.
  • متناسب با اثاثیه یا بار مشتریان باربری ظفر از ماشین های وانت، خاور ۳ متری، خاور ۶ متری، ترانزیت و سایر ماشین های باربری استفاده میکند.
  • در اتوبار تجریش بسته بندی وسایل به بهترین شکل ممکن و توسط کارگران مخصوص اتوبار تجریش انجام میگیرد. اتوبار تجریش کارگرانی ماهر و دوره دیده دارد که با استفاده از تخصص خود و بهره گیری از تجهیزات باربری ظفر وسایل شما را طوری بسته بندی می کنند که شما دغدغه ای برای حمل آن ها نداشته باشید.

همین حالا با باربری ظفر تماس بگیرید و با خیال راحت وسایلتان را در کمترین زمان ممکن و بدون صدمه جابه جا کنید.

 

چرا اتوبار تهران تک تصمیم  ایجاد شعبه ی اتوبار ظفر را گرفت؟

تجریش یکی از قدیمی ترین و قشنگترین محله های تهران است که در سال های گذشته گردشگران زیادی را جذب کرده است. بازار تجریش یکی از شلوغ ترین بازارهای تهران است. مردم تجریش مردمی خون گرم هستند. با  ایجاد آپارتمان های بزرگ در تجریش و تراکم زیاد جمعیت نیاز به باربری ظفر بیشتر حس شد و با تماس مشتریان اتوبار تهران تک از تجریش دسترسی از مرکز شهر به تجریش نیازمند وقت زیادی بود.

به همین جهت اتوبار تهران  تک تصمیم گرفت در جهت رفاه همشهریان عزیزمان در محله ی تجریش شعبه را ایجاد کند.

همشهریان تجریشی جهت حمل بار و بسته بندی وسایل خود میتوانند با باربری ظفر با شماره تماس ۲۶۴۱۴۱۱۳ تماس حاصل فرمایند.

نرخ اتوبار ظفر با توجه به درآمد اقشار جامعه تعیین میشود

با توجه به اینکه عده ای از همشهریان عزیزمان ک هقصد اثاث کشی دارند جوانانی هستند که تازه ازدواج کرده اند یا مستاجرین عزیز هستند لذا اتوبار ظفر تصمیم گرفته است که نرخ خدمات خود را متغییر در نظر گرفته و به اقشار پایین دست جامعه تخفیف بدهد. امید است با این تصمیم کمکی هرچه ناچیزتر به همشهریان عزیزمان کرده باشیم.

بسته بندی وسایل در اتوبار ظفر به چه صورتی انجام می شود؟

اتوبار ظفر دارای جعبه های مخصوص بسته بندی وسایل شکستنی است که با این کار و همچنین تخصص کارگران ما به شما این امید را میدهیم که وسایلتان بدون هیچ صدمه ای جابه جا خواهند شد.

همچنین ما در کف ماشین های باربری موکت و فوم قرار داده ایم تا از آسیب دیدن کف وسایل در حین اثاث کشی جلوگیری شود.

چرا اثاث کشی و باربری تخصص میخواهد و چرا اتوبار ظفر مدعی تخصص است؟

در باربری و اثاث کشی چند چیز مهم است. یکی حمل وسایل سنگین که با توجه به تعداد طبقات آپارتمان و جاگیر بودن وسایل نیازمند تخصص است و دیگری دقت در جابه جایی به دلیل وجود وسایل شکستنی.

اتوبار ظفر برای بسته بندی و حمل کارگران متخصصی دارد که مفتخر هستند طی چندین سال سابقه کاری همشهریان عزیز را راضی نگه داشته اند.

باربری ، اتوبار ، جابه جایی ، بسته بندی اثاث و لوازم منزل در ظفر ، باربری در محدوده ظفر ، 

شعبات اتوبار و باربری در شمال تهران

باربری ولنجک ، باربری اقدسیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری شریعتی ، باربری جردن ، باربری هروی ، باربری زعفرانیه ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری فرشته ، باربری ملاصدرا ، باربری مخابرات ، باربری تجریش ، باربری ظفر 

شعبات اتوبار و باربری در غرب تهران

باربری چیتگر ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری پونک ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری سردارجنگل ، باربری راه آهن ، باربری دهکده المپیک

شعبات اتوبار و باربری در مرکز تهران

باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ، باربری گاندی ، باربری شهر آرا ، باربری سیدخندان ، باربری سهروردی ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا 

شعبات اتوبار و باربری در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، باربری رسالت 

توانایی های خاص اتوبار ظفر

یک باربری برتر ویژگی های برتری دارد. کارگران اتوبار ظفر دارای توانایی های ویژه هستند. آنها با حمل وسایل سنگین به صورت ایمن توانایی حمل وسایل منزل را دارند.

حمل وسایل خانگی سنگین، وسایل اداری سنگین و …. از توانایی های کارگران ماست. حمل وسایل سنگین در میان طبقات آپارتمان ها از تخصص های اتوبار ظفر است

اتوبار ظفر و شعبه ها در پایتخت

اتوبار تجریش – اتوبار لویزان – اتوبار مینی سیتی – اتوبار پونک

باربری شهرک غرب ، باربری مرزداران ، باربری گیشا ، باربری یوسف آباد ، باربری جردن ، باربری ونک

باربری نیاوران ، باربری سردار جنگل ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری جنت آباد ، باربری ستارخان

 

 

اتوبار ظفر و زمینه های کاری

اتوبار ظفر با چندین دهه سابقه ی کاری در زمینه های اثاث کشی در سطح تهران ، اثاث کشی ادارات و شرکت ها ، اثاث کشی به شهرستان های اطراف تهران ، بسته بندی تخصصی وسایل مسکونی مانند مبلمان و ظروف و …. در خدمت شماست. اتوبار ظفر دارای پرسنل مخصوص بسته بندی کالا ها و رانندگان مجرب و همچنین کارگران جابه جایی وسایل سنگین است. در زمینه ی چیدن وسایل در مقصد هم اتوبار ظفر دارای شیوه ها و کارگران توانمند است.

کلیه ی امور اثاث کشی و اسباب کشی در تخصص اتوبار ظفر است. هدف باربری ظفر ایجاد آرامش در اثاث کشی های شماست. اعتماد شما افتخار ماست.

اتوبار ظفر در عرصه ی اثاث کشی منازل

اتوبار ظفر با داشتن کارنامه ای درخشان در امور اثاث کشی های منازل مسکونی در تهران . بسته بندی اثاثیه ی شکستنی قبل از اثاث کشی ، حمل وسایل سنگین خانه های منازل مسکونی . خدمات اثاث کشی در تهران . خدمات شبانه روزی باربری . مشاوره ی رایگان اثاث کشی توسط پرسنل توانمند اتوبار ظفر . شماره تلفن باربری و اثاث کشی در منطقه ی ظفر . هدف ما نداشتن دغدغه و استرس در اثاث کشی است .

اعتماد شما سرمایه ی اتوبار ظفر است . با باربری ظفر دیگر نگران آسیب دیدن و گرد و غبار گرفتن وسایلتان در اثاث کشی نباشید . کاف است کار را به کارگران کاربلد باربری ظفر بسپارید . ما اثاث کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد و شما در منزل جدید زندگی را ادامه دهید.

مدیریت توانا و انجام اثاث کشی حرفه ایی در اتوبار

یکی از ویژگی های اتوبار ظفر در تهران که زیر نظر اتوبار و باربری تهران تک فعالیت دارد ، داشتن ویژگی و دارا بودن مدیریت باربری توانا و مدبر است ، مدیریت باربری با استخدام و بکارگیری بهترین پرسنل و نیروی باربری ، و فراهم اوردن تجهیزات باربری باعث شده است که اتوبار در ظفر بهترین و اثاث کشی حرفه ایی را انجام دهد.

 

اتوبار و باربری آنلاین در تهران

ما مفتخریک که خدماتمان را در طول این چند سال فعالیت جامع در عرصه باربری و اتوبار و بسته بندی اثاثیه منزل به صورت گسترده و برنامه ریزی شده به شما عزیزان ارائه داده ایم ، اتوبار ظفر در تهران به عنوان یک باربری کاملا پیشرفته و باربری آنلاین در تمام ساعات شبانه روز حتی روزهای تعطیل آماده خدمترسانی است . باربری ظفر و اتوبار در ظفر بهترین های باربری هستند که هرماه و هروز به تعداد مشتریان ان ها افزوده می شود ،

شما عزیزان می توانید با گوشی همراه خود با سرچ بیمه بار تهران و یا اتوبار ظفر و باربری تک بار تهران بسیار سریع خدمات باربری و بسته بندی اثاث در ظفر را تحویل بگیرید.

مراحل انجام کار در باربری و اتوبار ظفر

ما با ارائه تمامی بخش های یک باربری مطمئن در تهران و همچنین مراحل انجام یک اثاث کشی و بسته بندی حرفه ایی توسط یک پرسنل حرفه ایی باربری شفافیت لازم را در کار خود ارائه داده ایم ، شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت رسمی باربری تهران با نام شرکتی باربری تک از تمامی خصوصیات و نوع ارائه خدمات اتوبار ما اگاه شوید و از برترین متخصصان و مشاوران ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید .

اتوبار ظفر تمام خصوصیات یک باربری خوب و باربری مطمئن را در تهران بزرگ دارد و این اطمینان را به مشتری می دهد که می تواند بهترین و مطمئن ترین اثاث کشی در سطح کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه برای شما انجام دهد .

 

سرعت در کنار دقت و امنیت

همان طور که سرعت بالا باعث میشود حمل و نقل کالا و اثاث منزل به تندی جابه جا شود. اما گاهی همین عجله باعث آسیب رساندن به کالاها و اثاثا شما بشود و قطعا پرداخت غرامت در تمامی موارد کارساز نخواهد بود.به همین دلیل باید هنگام انتخاب اتوبار به سابقه کار آن ها،داشتن بیمه،کارگران حرفه ای و آموزش دیده دقت کنید.

اتوبار ظفر با انتخاب کارگرانی مجرب و حرفه ای و دادن آموزش لازم به آن ها و همچنین دارا بودن وسایل و ابراز مناسب جهت بسته بندی و حمل وسایل خسارت احتمالی به کالاهای شما را به صفر رسانده و اثاث و کالاهای شما را با سرعت زیاد و دقت بالا جابه جا می کند.

 

Call Now Button با ما تماس بگیرید